Ranking Sportowy na dzień 2018-12-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zawierucha Borys Mach Martyna 14 2571,5 więcej
2. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 10 2298 więcej
3. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 8 1886 więcej
4. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 6 1790,5 więcej
5. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 6 1522 więcej
6. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 7 1327 więcej
7. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 7 1128 więcej
8. Brodacki Bartek Krupa Julia 10 1118 więcej
9. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 1109 więcej
10. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna 11 869 więcej
11. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 840 więcej
12. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta Śląski Klub Taneczny - Katowice 10 805 więcej
13. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 9 762 więcej
14. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 7 592 więcej
15. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 5 525,5 więcej
16. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 5 490 więcej
17. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna 7 481 więcej
18. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 6 440 więcej
19. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 2 430 więcej
20. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 8 425 więcej
21. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 6 424 więcej
22. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 5 404 więcej
23. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 5 393,5 więcej
24. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 6 351 więcej
25. Grzywaczewski Wiktor Kazimierczak Julia 4 345 więcej
26. Kosek Marcin Szaporów Julia 6 331 więcej
27. Knapik Jakub Knapik Aleksandra 5 281 więcej
28. Knaś Kajetan Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 275 więcej
29. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia 9 274 więcej
30. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 7 262 więcej
31. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna 4 258 więcej
32. Micał Kamil Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 250 więcej
33. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 246,5 więcej
34. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 5 224 więcej
35. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 206 więcej
36. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 203 więcej
37. Gęśla Jakub Warchoł Julia AKSEL - Rzeszów 5 198,5 więcej
38. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 5 193 więcej
39. Macura Bogdan Kogut Alicja 7 186,5 więcej
40. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 179,5 więcej
41. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 4 178 więcej
42. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 176 więcej
43. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 1 176 więcej
44. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 175 więcej
45. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 2 163 więcej
46. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 5 149,5 więcej
47. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 148 więcej
48. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra 1 148 więcej
49. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 146 więcej
50. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 6 139 więcej
51. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 130 więcej
52. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 128 więcej
53. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 119 więcej
54. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
55. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 117 więcej
56. Kubica Eliasz Franik Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 117 więcej
57. Ignaszewski Maxwell Włodarczyk Agata MARGO - Leszno 1 105 więcej
58. Pobidyński Wiktor Turczak Wiktoria 1 94 więcej
59. Ciołczyk Dominik Wrona Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 90 więcej
60. Górny Bartosz Konarska Katarzyna 1 90 więcej
61. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 87 więcej
62. Rudnicki Szymon Bólad Aleksandra 2 77 więcej
63. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 4 71,5 więcej
64. Mardacz Jakub Dec Ewelina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 65 więcej
65. Słociński Emanuel Benisz Klaudia 3 56 więcej
66. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 2 56 więcej
67. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 2 45,5 więcej
68. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 45 więcej
69. Kowalczyk Mateusz Zagórska Małgorzata ESTYMA - Częstochowa 1 43 więcej
70. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 41 więcej
71. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Częstochowa 2 40 więcej
72. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 39,5 więcej
73. Lewandowski Jakub Kalinowska Julia DANCECLUB - Szczecin 1 30 więcej
74. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 24 więcej
75. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 2 24 więcej
76. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 2 24 więcej
77. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 22 więcej
78. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 22 więcej
79. Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 20 więcej
80. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej
81. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela UKS KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
82. Bilski Kamil Wilk Joanna CENTRUM TAŃCA - Radom 1 6 więcej
83. Skalski Paweł Olaf Janiga Aleksandra DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 2,5 więcej
84. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 11 2041 więcej
85. Łyda Konrad Ornat Dominika Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 5 393 więcej
86. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 4 283 więcej
87. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 5 192,5 więcej
88. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 162 więcej
89. Czajkowski Daniel Olejnik Sara Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 111 więcej
90. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 94 więcej
91. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 3 77 więcej
92. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 69 więcej
93. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela Para rozparowana - FAST-STEP Warszawa 2 44 więcej
94. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 43 więcej
95. Czabator Michał Pawłowska Aleksandra Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
96. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 17 więcej
97. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia Para rozparowana - ESTYMA - Częstochowa 1 12 więcej