Ranking Sportowy na dzień 2018-11-04

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 12 2150,5 więcej
2. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 9 1989 więcej
3. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 8 1886 więcej
4. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 6 1790,5 więcej
5. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 6 1522 więcej
6. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 7 1327 więcej
7. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 7 1128 więcej
8. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 10 1118 więcej
9. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 1109 więcej
10. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 11 869 więcej
11. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 9 762 więcej
12. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 7 592 więcej
13. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 7 563 więcej
14. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 9 560 więcej
15. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 7 481 więcej
16. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 6 440 więcej
17. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 2 430 więcej
18. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 8 425 więcej
19. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 6 424 więcej
20. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 5 404 więcej
21. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 5 393,5 więcej
22. Łyda Konrad Ornat Dominika POLISH CLUB - Warszawa 5 393 więcej
23. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 6 351 więcej
24. Grzywaczewski Wiktor Kazimierczak Julia SUKCES - Częstochowa 4 345 więcej
25. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 4 344,5 więcej
26. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 5 299 więcej
27. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 5 281 więcej
28. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 4 277 więcej
29. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 9 274 więcej
30. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 7 262 więcej
31. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 246,5 więcej
32. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 206 więcej
33. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 203 więcej
34. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 5 198,5 więcej
35. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 5 193 więcej
36. Micał Kamil Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 180 więcej
37. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 179,5 więcej
38. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 4 178 więcej
39. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 1 176 więcej
40. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 176 więcej
41. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 175 więcej
42. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 164 więcej
43. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 2 163 więcej
44. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 5 149,5 więcej
45. Knaś Kajetan Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 1 148 więcej
46. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 148 więcej
47. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 148 więcej
48. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 146 więcej
49. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 6 145,5 więcej
50. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 6 139 więcej
51. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 130 więcej
52. Roman Jakub Szarek Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 119 więcej
53. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
54. Kubica Eliasz Franik Natalia UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1 117 więcej
55. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 117 więcej
56. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 111 więcej
57. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 3 109 więcej
58. Pobidyński Wiktor Turczak Wiktoria ArtDance - Kraków 1 94 więcej
59. Ciołczyk Dominik Wrona Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 90 więcej
60. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 90 więcej
61. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 87 więcej
62. Rudnicki Szymon Bólad Aleksandra ArtDance - Kraków 2 77 więcej
63. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 4 71,5 więcej
64. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 69 więcej
65. Mardacz Jakub Dec Ewelina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 65 więcej
66. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 56 więcej
67. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 3 56 więcej
68. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 2 45,5 więcej
69. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 45 więcej
70. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 2 44 więcej
71. Kowalczyk Mateusz Zagórska Małgorzata ESTYMA - Częstochowa 1 43 więcej
72. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 41 więcej
73. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 2 40 więcej
74. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 39,5 więcej
75. Lewandowski Jakub Kalinowska Julia DANCECLUB - Szczecin 1 30 więcej
76. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 2 24 więcej
77. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 2 24 więcej
78. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 24 więcej
79. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 22 więcej
80. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 22 więcej
81. Kita Patryk Konieczko Agata ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 20 więcej
82. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej
83. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
84. Bilski Kamil Wilk Joanna CENTRUM TAŃCA - Radom 1 6 więcej
85. Skalski Paweł Olaf Janiga Aleksandra DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 2,5 więcej
86. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 11 2041 więcej
87. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 4 283 więcej
88. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 5 192,5 więcej
89. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 162 więcej
90. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 128 więcej
91. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 94 więcej
92. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 3 77 więcej
93. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 43 więcej
94. Czabator Michał Pawłowska Aleksandra Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
95. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 17 więcej
96. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia Para rozparowana - ESTYMA - Częstochowa 1 12 więcej