Ranking Sportowy na dzień 2018-09-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 6 1522 więcej
2. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 7 1483 więcej
3. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 9 1415,5 więcej
4. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 6 1328 więcej
5. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 4 1180 więcej
6. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 6 954 więcej
7. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 6 850 więcej
8. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 7 752,5 więcej
9. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 686 więcej
10. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 8 585 więcej
11. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 6 509 więcej
12. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 6 440 więcej
13. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 7 429,5 więcej
14. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 5 410 więcej
15. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 5 404 więcej
16. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 6 355 więcej
17. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 5 312 więcej
18. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 5 296 więcej
19. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 4 283 więcej
20. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 5 246 więcej
21. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 6 226 więcej
22. Łyda Konrad Ornat Dominika POLISH CLUB - Warszawa 3 209 więcej
23. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 203 więcej
24. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 200,5 więcej
25. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 5 192,5 więcej
26. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 4 185 więcej
27. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 6 181 więcej
28. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 1 176 więcej
29. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 176 więcej
30. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 175 więcej
31. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 148 więcej
32. Knaś Kajetan Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 1 148 więcej
33. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 146 więcej
34. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 4 137 więcej
35. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 3 125 więcej
36. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 5 119,5 więcej
37. Roman Jakub Szarek Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 119 więcej
38. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
39. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 117 więcej
40. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 106 więcej
41. Grzywaczewski Wiktor Kazimierczak Julia SUKCES - Częstochowa 2 106 więcej
42. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 2 104 więcej
43. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 102 więcej
44. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 2 94 więcej
45. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 93,5 więcej
46. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 3 91 więcej
47. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 90 więcej
48. Ciołczyk Dominik Wrona Oliwia Kuźnia Tańca Kraków 1 90 więcej
49. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 89 więcej
50. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 4 87,5 więcej
51. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 87 więcej
52. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 87 więcej
53. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 77 więcej
54. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Częstochowa 3 77 więcej
55. Rudnicki Szymon Bólad Aleksandra ArtDance - Kraków 2 77 więcej
56. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 69 więcej
57. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 61 więcej
58. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 3 57 więcej
59. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 3 56 więcej
60. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 44 więcej
61. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 2 44 więcej
62. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 41 więcej
63. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 2 41 więcej
64. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 1 40 więcej
65. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 2 40 więcej
66. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 39,5 więcej
67. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 2 35 więcej
68. Lewandowski Jakub Kalinowska Julia DANCECLUB - Szczecin 1 30 więcej
69. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 28 więcej
70. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 24 więcej
71. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 2 24 więcej
72. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 22 więcej
73. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej
74. Czabator Michał Pawłowska Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
75. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 1 19 więcej
76. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
77. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 1 17 więcej
78. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ESTYMA - Częstochowa 1 12 więcej
79. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 11 2041 więcej
80. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 162 więcej
81. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 128 więcej
82. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 43 więcej
83. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 17 więcej