Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 4 1175 więcej
2. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 772 więcej
3. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 3 716 więcej
4. Górlicki Kamil Skwarek Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 3 645 więcej
5. Kucina Wojciech Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 3 608 więcej
6. Artelik Szymon Grabowska Julia DANCECLUB - Szczecin 4 580 więcej
7. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 521 więcej
8. Figurski Przemysław Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 518 więcej
9. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 512 więcej
10. Zdziech Przemysław Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 4 461 więcej
11. Świątkowski Piotr Kierasińska Wiktoria IGLICA - Wrocław 1 383 więcej
12. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 3 355 więcej
13. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 304 więcej
14. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 292 więcej
15. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 2 283 więcej
16. Kowalczyk Konrad Środa Wiktoria ZORBA - Mykanów 2 282 więcej
17. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 2 255 więcej
18. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 1 246 więcej
19. Kopaczyński Michał Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 2 231 więcej
20. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 2 227 więcej
21. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 2 225 więcej
22. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 222 więcej
23. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 211 więcej
24. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 209 więcej
25. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 205 więcej
26. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga CHAMPION TEAM - Wrocław 1 202 więcej
27. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 200 więcej
28. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 3 196 więcej
29. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 180 więcej
30. Tasarz Filip Pęciak Aleksandra DANCE CENTER Kluczbork 1 176 więcej
31. Drążewski Nikodem Przybył Oliwia FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 175 więcej
32. Czinar Mateusz Pych Izabela CHAMPION TEAM - Wrocław 1 173 więcej
33. Bendinger Krystian Rakowiecka Adrianna JEDYNKA - Łódź 1 171 więcej
34. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY Opole 1 148 więcej
35. Spych Aleksander Żegalski Alicja SŁOŃCE - Poznań 1 148 więcej
36. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 146 więcej
37. Czaczkowski Kacper Lemke Julita SŁOŃCE - Poznań 1 146 więcej
38. Tadla Paweł Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 144 więcej
39. Pałka Rafał Laska Natalia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
40. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 1 140 więcej
41. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 2 127 więcej
42. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
43. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO Opole 1 119 więcej
44. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 1 117 więcej
45. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 117 więcej
46. Sobański Filip Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 90 więcej
47. Sobania Andreas Bartosiewicz Kinga ST NOVOMEX Opole 1 90 więcej
48. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 87 więcej
49. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 76 więcej
50. Litorowicz Oskar Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 1 68 więcej
51. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 59 więcej
52. Machnio Damian Woźniak Kamila CENTRUM TAŃCA - Radom 2 46 więcej
53. Zagórski Jan Galewicz Weronika ZORBA - Mykanów 1 45 więcej
54. Piotrowski Wojciech Krawczyk Małgorzata CHAMPION TEAM - Wrocław 1 30 więcej
55. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 1 29 więcej
56. Sitek Sebastian Kutera Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 22 więcej
57. Chmurzyński Aleksander Półtorak Karolina Kuźnia Tańca Kraków 1 22 więcej
58. Kacprzak Kacper Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 20 więcej