Ranking Sportowy na dzień 2017-11-26

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 5 1714 więcej
2. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 4 1208 więcej
3. Kucina Wojciech Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 4 911 więcej
4. Figurski Przemysław Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 4 748 więcej
5. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 748 więcej
6. Górlicki Kamil Skwarek Natalia Dancers United - WARSZAWA 3 645 więcej
7. Artelik Szymon Grabowska Julia DANCECLUB - Szczecin 5 630 więcej
8. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 4 562 więcej
9. Kowalczyk Konrad Środa Wiktoria ZORBA - Mykanów 3 537 więcej
10. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 521 więcej
11. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 4 414 więcej
12. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 397 więcej
13. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 350 więcej
14. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 338 więcej
15. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 329 więcej
16. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 2 283 więcej
17. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 2 255 więcej
18. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 2 244 więcej
19. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 4 232 więcej
20. Kopaczyński Michał Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 2 231 więcej
21. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 2 225 więcej
22. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 222 więcej
23. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 209 więcej
24. Spychalski Mateusz Cicherska Natalia IGLICA - Wrocław 1 205 więcej
25. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 205 więcej
26. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga CHAMPION TEAM - Wrocław 1 202 więcej
27. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 180 więcej
28. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 179 więcej
29. Tasarz Filip Pęciak Aleksandra DANCE CENTER - Kluczbork 1 176 więcej
30. Drążewski Nikodem Przybył Oliwia FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 175 więcej
31. Czinar Mateusz Pych Izabela CHAMPION TEAM - Wrocław 1 173 więcej
32. Bendinger Krystian Rakowiecka Adrianna JEDYNKA - Łódź 1 171 więcej
33. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 2 160 więcej
34. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 1 148 więcej
35. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 146 więcej
36. Tadla Paweł Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 144 więcej
37. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 1 140 więcej
38. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 2 127 więcej
39. Litorowicz Oskar Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 2 124 więcej
40. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 119 więcej
41. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 117 więcej
42. Sobania Andreas Bartosiewicz Kinga SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 90 więcej
43. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 87 więcej
44. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 1 76 więcej
45. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 59 więcej
46. Zagórski Jan Galewicz Weronika ZORBA - Mykanów 1 45 więcej
47. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 1 40 więcej
48. Piotrowski Wojciech Krawczyk Małgorzata CHAMPION TEAM - Wrocław 1 30 więcej
49. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 1 29 więcej
50. Chmurzyński Aleksander Półtorak Karolina Kuźnia Tańca Kraków 1 22 więcej
51. Sitek Sebastian Kutera Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 22 więcej
52. Masłowski Mieszko Faber Agata Para rozparowana - MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 772 więcej
53. Zdziech Przemysław Borkowska Julia Para rozparowana - CENTRUM TAŃCA - Radom 5 615 więcej
54. Świątkowski Piotr Kierasińska Wiktoria Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 383 więcej
55. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 246 więcej
56. Karkosz Filip Chocian Carmen Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 227 więcej
57. Spych Aleksander Żegalski Alicja Para rozparowana - SŁOŃCE - Poznań 1 148 więcej
58. Czaczkowski Kacper Lemke Julita Para rozparowana - SŁOŃCE - Poznań 1 146 więcej
59. Pałka Rafał Laska Natalia Para rozparowana - CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
60. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia Para rozparowana - LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
61. Sobański Filip Skrzypek Patrycja Para rozparowana - LATINA - Wolsztyn 1 90 więcej
62. Machnio Damian Woźniak Kamila Para rozparowana - CENTRUM TAŃCA - Radom 2 46 więcej
63. Kacprzak Kacper Salamaga Julia Para rozparowana - CENTRUM TAŃCA - Radom 1 20 więcej