Ranking Sportowy na dzień 2017-12-10

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 10 2936 więcej
2. Rencławowicz Szymon Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 12 2731 więcej
3. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 16 2539 więcej
4. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 13 1921 więcej
5. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 7 1857 więcej
6. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 8 1646 więcej
7. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 15 1276,5 więcej
8. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ESTYMA - Częstochowa 13 1208,5 więcej
9. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 14 1190,5 więcej
10. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 9 1186 więcej
11. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 7 1172 więcej
12. Alwasiak Karol Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 7 1132 więcej
13. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 11 1095 więcej
14. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 9 1046 więcej
15. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 6 819,5 więcej
16. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 9 672,5 więcej
17. Boczar Kacper Meń Julia KLASA - Tarnów 7 629 więcej
18. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 8 594 więcej
19. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 8 571 więcej
20. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 8 535,5 więcej
21. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 467,5 więcej
22. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 9 430,5 więcej
23. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 4 418 więcej
24. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 5 404 więcej
25. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 7 393,5 więcej
26. Antos Adrian Ludkiewicz Katarzyna CHAMPION TEAM - Wrocław 6 354 więcej
27. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 9 353 więcej
28. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 5 278 więcej
29. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 5 278 więcej
30. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 7 267 więcej
31. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 253 więcej
32. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 3 246 więcej
33. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 8 218,5 więcej
34. Kubicz Jakub Snitsar Anastasia MAESTRO Opole 1 203 więcej
35. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 189 więcej
36. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 5 185,5 więcej
37. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 5 183 więcej
38. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO Opole 1 175 więcej
39. Kaczmarek Michał Górka Agata CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 173 więcej
40. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 5 172,5 więcej
41. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 2 169 więcej
42. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 4 145 więcej
43. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
44. Świątkiewicz Kamil Świątkiewicz Karina IMPET TEAM WARSZAWA 1 144 więcej
45. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 7 137,5 więcej
46. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 117 więcej
47. Ilnicki Wojciech Kaczmarek Anna DANCE CENTER Kluczbork 1 117 więcej
48. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 3 100 więcej
49. Sobieszek Sławomir Chabros Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 92 więcej
50. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 91 więcej
51. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 3 71 więcej
52. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 68 więcej
53. Krawczyk Dawid Piskozub Martyna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 68 więcej
54. Błaszczuk Michał Kijewska Karolina ROYAL DANCE - Szczecin 1 68 więcej
55. Bednarek Mateusz Pacharzyna Julia LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 68 więcej
56. Kloc Piotr Gwadera Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 63 więcej
57. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 59 więcej
58. Posieł Maksymilian Maliszewska Agnieszka JEDYNKA - Łódź 1 59 więcej
59. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 58 więcej
60. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 4 50 więcej
61. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 49 więcej
62. Mazur Grzegorz Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 32 więcej
63. Szewczykowski Filip Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 20 więcej
64. Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria A-Z - Przemyśl 1 20 więcej
65. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 1 20 więcej
66. Demianiuk Maciej Szor Angelika BLUE CLASSIC - Warszawa 1 20 więcej
67. Busiek Jakub Jeżyna Oliwia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 20 więcej
68. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 20 więcej
69. Zawora Marcin Cierpich Karolina KLASA - Tarnów 1 18 więcej
70. Królak Mateusz Juzek Dominika RONDO - Rybnik 1 16 więcej
71. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 2 13 więcej
72. Dziduch Grzegorz Bożejowska Dominika ELITE DANCE - Szczecin 1 7 więcej
73. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 5,5 więcej
74. Markowski Tomasz Kłodzińska Weronika ELITE DANCE - Szczecin 1 5 więcej
75. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 6 246 więcej
76. Niemczyk Kacper Pańtak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 6 215 więcej
77. Olejnik Bartosz Matusiak Marcelina Para rozparowana - ISKRA Praszka 6 184 więcej
78. Gadocha Mateusz Bała Weronika Para rozparowana - PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 83 więcej
79. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 1 20 więcej
80. Kaczor Wojciech Kaczor Agnieszka Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 1 18 więcej