Ranking Sportowy na dzień 2017-11-18

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 9 2387 więcej
2. Rencławowicz Szymon Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 10 1960 więcej
3. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 14 1783 więcej
4. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 12 1656 więcej
5. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 6 1355 więcej
6. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 7 1334 więcej
7. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ZORBA - Mykanów 13 1208,5 więcej
8. Alwasiak Karol Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 1066 więcej
9. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 14 1061,5 więcej
10. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 9 1046 więcej
11. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 8 997 więcej
12. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 6 812 więcej
13. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 12 805,5 więcej
14. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 9 741 więcej
15. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 9 672,5 więcej
16. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 5 579,5 więcej
17. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 7 538 więcej
18. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 472,5 więcej
19. Boczar Kacper Meń Julia KLASA - Tarnów 5 441 więcej
20. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 6 417,5 więcej
21. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 6 412 więcej
22. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 8 371,5 więcej
23. Antos Adrian Ludkiewicz Katarzyna CHAMPION TEAM - Wrocław 5 314 więcej
24. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 8 310 więcej
25. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 5 278 więcej
26. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 4 265 więcej
27. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 3 261 więcej
28. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 3 246 więcej
29. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 6 246 więcej
30. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 6 231 więcej
31. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 8 218,5 więcej
32. Niemczyk Kacper Pańtak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 6 215 więcej
33. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 209 więcej
34. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 6 204,5 więcej
35. Kubicz Jakub Snitsar Anastasia MAESTRO Opole 1 203 więcej
36. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 189 więcej
37. Olejnik Bartosz Matusiak Marcelina ISKRA Praszka 6 184 więcej
38. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 5 183 więcej
39. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO Opole 1 175 więcej
40. Kaczmarek Michał Górka Agata CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 173 więcej
41. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 2 169 więcej
42. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 4 145 więcej
43. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
44. Świątkiewicz Kamil Świątkiewicz Karina IMPET TEAM WARSZAWA 1 144 więcej
45. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 4 139,5 więcej
46. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 4 138,5 więcej
47. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 7 137,5 więcej
48. Ilnicki Wojciech Kaczmarek Anna DANCE CENTER Kluczbork 1 117 więcej
49. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 117 więcej
50. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 3 100 więcej
51. Sobieszek Sławomir Chabros Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 92 więcej
52. Gadocha Mateusz Bała Weronika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 83 więcej
53. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 3 71 więcej
54. Błaszczuk Michał Kijewska Karolina ROYAL DANCE - Szczecin 1 68 więcej
55. Krawczyk Dawid Piskozub Martyna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 68 więcej
56. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 68 więcej
57. Kloc Piotr Gwadera Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 63 więcej
58. Posieł Maksymilian Maliszewska Agnieszka JEDYNKA - Łódź 1 59 więcej
59. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 59 więcej
60. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 58 więcej
61. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 4 50 więcej
62. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 49 więcej
63. Bednarek Mateusz Pacharzyna Julia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 43 więcej
64. Mazur Grzegorz Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 32 więcej
65. Demianiuk Maciej Szor Angelika BLUE CLASSIC - Warszawa 1 20 więcej
66. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 20 więcej
67. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 1 20 więcej
68. Busiek Jakub Jeżyna Oliwia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 20 więcej
69. Szewczykowski Filip Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 20 więcej
70. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 20 więcej
71. Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria A-Z - Przemyśl 1 20 więcej
72. Kaczor Wojciech Kaczor Agnieszka GASIEK - Rzeszów 1 18 więcej
73. Zawora Marcin Cierpich Karolina ZŁOTA PARA - Dębica 1 18 więcej
74. Królak Mateusz Juzek Dominika RONDO - Rybnik 1 16 więcej
75. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 2 13 więcej
76. Dziduch Grzegorz Bożejowska Dominika ELITE DANCE - Szczecin 1 7 więcej
77. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 5,5 więcej
78. Markowski Tomasz Kłodzińska Weronika ELITE DANCE - Szczecin 1 5 więcej