Ranking Sportowy na dzień 2017-11-18

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 16 2901 więcej
2. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 8 2301 więcej
3. Mrozek Daniel Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 9 2040 więcej
4. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 10 1729 więcej
5. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 9 1639 więcej
6. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 4 1442,5 więcej
7. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 4 1434 więcej
8. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 7 1180,5 więcej
9. Budzik Tomasz Gil Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów 5 1114,5 więcej
10. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 10 954,5 więcej
11. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 5 943 więcej
12. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 879 więcej
13. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 8 807 więcej
14. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 9 768 więcej
15. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 12 702,5 więcej
16. Droś Adrian Nicpoń Marcelina SUKCES - Częstochowa 10 678 więcej
17. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 8 668 więcej
18. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 9 621,5 więcej
19. Grzywaczewski Wiktor Jerzyk Klaudia SUKCES - Częstochowa 5 593 więcej
20. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 7 585 więcej
21. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 5 579,5 więcej
22. Szczygieł Daniel Krystek Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 573 więcej
23. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 8 557 więcej
24. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 8 555 więcej
25. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 9 543 więcej
26. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 6 527,5 więcej
27. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 5 401,5 więcej
28. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 8 353,5 więcej
29. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 6 349,5 więcej
30. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 4 347 więcej
31. Micał Kamil Pitera Gabriela GASIEK - Rzeszów 5 342 więcej
32. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 336 więcej
33. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 3 308 więcej
34. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 5 273,5 więcej
35. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 5 263 więcej
36. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 5 254,5 więcej
37. Kuczyński Filip Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 247 więcej
38. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 5 243,5 więcej
39. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO Opole 5 236 więcej
40. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 2 224 więcej
41. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 213,5 więcej
42. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 206 więcej
43. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 205 więcej
44. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 204 więcej
45. Matłoka Mateusz Unger Fanni Klub Sportowy Polski Taniec 1 200 więcej
46. Bernad Mateusz Pulińska Aleksandra WIKA - Olsztyn 1 198 więcej
47. Borkowski Robert Grzelak Aleksandra SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń 2 197 więcej
48. Bojarski Bartosz Rychlica Katarzyna ELITE DANCE - MŁAWA 3 183 więcej
49. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 5 182 więcej
50. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 176 więcej
51. Marcinkowski Jan Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 176 więcej
52. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 175 więcej
53. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY Opole 3 174 więcej
54. Fałek Konrad Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 171 więcej
55. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 2 170 więcej
56. Cichoński Grzegorz Sliżewska Ewa KADRYL - Białystok 1 148 więcej
57. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 5 141 więcej
58. Olejnik Bartosz Zaklińska Joanna ISKRA Praszka 1 140 więcej
59. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 6 132,5 więcej
60. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 3 130 więcej
61. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 129,5 więcej
62. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 5 129 więcej
63. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 3 124 więcej
64. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 3 119,5 więcej
65. Citko Dawid Tworkowska Angelika KADRYL - Białystok 1 119 więcej
66. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
67. Zbucki Patryk Chalimoniuk Dominika ZAMEK - Biała Podlaska 1 119 więcej
68. Bigosiński Kacper Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 1 115 więcej
69. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 107 więcej
70. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 4 104,5 więcej
71. Sak Mateusz Brzezińska Zuzanna ELITE DANCE - Szczecin 5 103,5 więcej
72. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO Opole 4 100,5 więcej
73. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY Opole 4 94 więcej
74. Czaczkowski Kacper Lemke Julita SŁOŃCE - Poznań 3 93,5 więcej
75. Sobański Filip Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 90 więcej
76. Filim Michał Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 90 więcej
77. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 82 więcej
78. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 4 80 więcej
79. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 76 więcej
80. Panachida Szymon Marzec Julia ELITE DANCE - Szczecin 1 69 więcej
81. Łyczba Radosław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 3 64 więcej
82. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 3 53,5 więcej
83. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 49,5 więcej
84. Błach Dawid Kainka Wiktoria UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 43 więcej
85. Maliszewski Jakub Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 42 więcej
86. Korczewski Juliusz Szczukiewicz Katarzyna DUET - Warszawa 2 39 więcej
87. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 3 32 więcej
88. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna ST JABCZYŃSKA - Wrocław 1 28 więcej
89. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 26 więcej
90. Kosal Kamil Struk Natalia AXIS - Nowy Sącz 1 22 więcej
91. Pałka Rafał Laska Natalia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 22 więcej
92. Wojciechowski Michał Drabik Oliwia MAESTRO Opole 1 20 więcej
93. Stacha Kacper Skupień Zofia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 20 więcej
94. Galewicz Marcin Bociąga Katarzyna ZORBA - Mykanów 1 20 więcej
95. Janiszewski Michał Fiedorowicz Inka FAN - Toruń 1 20 więcej
96. Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej
97. Klepacki Rafał Moncport Natalia ASTRA - Szczecin 2 12 więcej
98. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 9,5 więcej
99. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 8,5 więcej
100. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 1 8,5 więcej
101. Cinal Kacper Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 7 więcej