Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 8 2318 więcej
2. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 11 1877 więcej
3. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 10 1772 więcej
4. Sharapov Volodymyr Głębocka Natalia DUET - Warszawa 5 1722 więcej
5. Dziedzic Oskar Vu Manh Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 6 1674 więcej
6. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 9 1670 więcej
7. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna POLISH CLUB - Warszawa 5 1522 więcej
8. Jeleń Ernest Kaplii Anna LIDER - Lublin 5 1374 więcej
9. Barakowski Michał Kaczmarek Anna MISTRAL - Tarnowskie Góry 7 1220 więcej
10. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 7 1064 więcej
11. Duda Robert Gąsior Natalia IDEA - Kraków 12 1055 więcej
12. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 6 1045 więcej
13. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 7 887 więcej
14. Hołod Aleksander Kogut Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 5 857 więcej
15. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 8 853 więcej
16. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 16 827 więcej
17. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 10 821 więcej
18. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 6 791 więcej
19. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 9 772,5 więcej
20. Wilczyński Igor Hubert Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 742 więcej
21. Ptaszek Janusz Żybura Magdalena Ewa DUET - Warszawa 7 714 więcej
22. Rygielski Maciej Węglińska Iwona POLISH CLUB - Warszawa 6 710 więcej
23. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 13 700 więcej
24. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 9 666 więcej
25. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 4 657 więcej
26. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 7 599 więcej
27. Sobala Mateusz Gaweł Paulina POLISH CLUB - Warszawa 11 593 więcej
28. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 589 więcej
29. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 10 587 więcej
30. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 7 580 więcej
31. Harazim Szymon Harazim Kinga KORDASZEWSCY - Garwolin 13 564 więcej
32. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Mykanów 4 500 więcej
33. Majda Michał Krzysztoń Natalia Kuźnia Tańca Kraków 3 495 więcej
34. Kmita Sebastian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 10 492 więcej
35. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 5 476 więcej
36. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 468 więcej
37. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 9 449 więcej
38. Domański Bartłomiej Grzegorczyk Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 9 449 więcej
39. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 8 422 więcej
40. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 7 399,5 więcej
41. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 381 więcej
42. Klepacz Kacper Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 7 374 więcej
43. Musiałkowski Piotr Kłopotowska Magda DUET - Warszawa 7 373 więcej
44. Zabrodzki Przemysław Bogdanowicz Aleksandra POLISH CLUB - Warszawa 6 359 więcej
45. Czachor Michał Pęczak Aleksandra SAMBA - Tarnobrzeg 10 357,5 więcej
46. Michalak Krystian Syzdoł Monika BRASIL - WARSZAWA 7 350 więcej
47. Gumkowski Michał Madeńska Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 349 więcej
48. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 334 więcej
49. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 3 323 więcej
50. Kowalczyk Konrad Środa Wiktoria ZORBA - Mykanów 3 316 więcej
51. Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela AKSEL - Rzeszów 6 312 więcej
52. Zdziech Przemysław Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 5 282 więcej
53. Janakowski Maciej Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 8 278 więcej
54. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 271,5 więcej
55. Bedla Filip Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 260 więcej
56. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 258 więcej
57. Oleksik Mateusz Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 251 więcej
58. Voronin Konstantin Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 3 222 więcej
59. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna ST NOVOMEX Opole 2 220 więcej
60. Zając Adam Łysik Agnieszka DUET - Warszawa 7 219 więcej
61. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 2 209 więcej
62. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 5 206 więcej
63. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 2 206 więcej
64. Świniarski Marcin Lewucha Agnieszka STARDANCE - Gdynia 1 198 więcej
65. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 198 więcej
66. Trochymiuk Sebastian Stanilewicz Agata ZAMEK - Lublin 4 196 więcej
67. Bednarczuk Mateusz Tadla Jolanta IGLICA - Wrocław 5 189 więcej
68. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 3 187 więcej
69. Andrzejewski Kamil Rucińska Dominika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 185 więcej
70. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 7 179 więcej
71. Górlicki Kamil Skwarek Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 178 więcej
72. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 5 175 więcej
73. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 3 174 więcej
74. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Mykanów 2 165 więcej
75. Figurski Przemysław Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 165 więcej
76. Hawro Michał Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 5 163 więcej
77. Kacperski Robert Lasko Daria ASTRA - Szczecin 3 163 więcej
78. Karczewicz Adrian Środa Wiktoria ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 158 więcej
79. Adamcewicz Jakub Filinowicz Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 2 157,5 więcej
80. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 3 154 więcej
81. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 4 153 więcej
82. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 5 153 więcej
83. Słowikowski Łukasz Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 3 151 więcej
84. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 5 148,5 więcej
85. Nazaruk Michał Danisz Julia Kuźnia Tańca Kraków 3 147 więcej
86. Ciurko Hubert Preisner Jagienka AKSEL - Rzeszów 1 146 więcej
87. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
88. Nędzewicz Mirosław Roszak Barbara IGLICA - Wrocław 3 140 więcej
89. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 5 139,5 więcej
90. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 6 139 więcej
91. Boja Tomasz Gwóźdź Kamila MASTER DANCE - Gliwice 2 131 więcej
92. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 127 więcej
93. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 2 125 więcej
94. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 2 122 więcej
95. Miechowicz Dominik Krzysztofczyk Karolina MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 117 więcej
96. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 3 115 więcej
97. Szczur Bartłomiej Nowak Magdalena FORUM - Zabrze 5 113 więcej
98. Nowak Paweł Kmiołek Izabela MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 113 więcej
99. Artelik Szymon Grabowska Julia DANCECLUB - Szczecin 3 111 więcej
100. Spych Aleksander Żegalski Alicja SŁOŃCE - Poznań 1 108 więcej
101. Just Josef Zakrzewska Izabela CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 107 więcej
102. Stępień Adrian Tyl Katarzyna BLUE CLASSIC - Warszawa 4 106 więcej
103. Zajkowski Kamil Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 3 103 więcej
104. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 101 więcej
105. Szeliga Michał Przydział Katarzyna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 96 więcej
106. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 94 więcej
107. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 2 93 więcej
108. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 2 90 więcej
109. Faracik Szymon Cicherska Natalia IGLICA - Wrocław 2 86 więcej
110. Szewczyk Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 3 85 więcej
111. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 84,5 więcej
112. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 5 82,5 więcej
113. Kucina Wojciech Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 82 więcej
114. Matuszewski Piotr Komosa Agnieszka BRASIL - WARSZAWA 2 79,5 więcej
115. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 79 więcej
116. Mędak Karol Stawna Klaudia FINEZJA - Poznań 1 76 więcej
117. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 5 73 więcej
118. Borecki Jan Szydłowska Anita PERFECT DANCE - Kraków 1 71 więcej
119. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 2 70,5 więcej
120. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 70 więcej
121. Maciołka Jan Piotr Hauser Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 69 więcej
122. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 69 więcej
123. Barakowski Michał Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 68 więcej
124. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 66 więcej
125. Lasota Piotr Szustkiewicz Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 61 więcej
126. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 2 60 więcej
127. Borecki Jan Szydłowska Anita BAWINEK - Kraków 1 58,5 więcej
128. Brzeziński Przemysław Frankowska Sandra RONDO - Rybnik 2 58 więcej
129. Pawlak Kamil Rafińska Klaudia CORTE TOP DANCE - Warszawa 2 54 więcej
130. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 1 54 więcej
131. Bomba Sebastian Jakus Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 1 53 więcej
132. Wawrzak Wiktor Skonieczna Dominika ZORBA - Mykanów 2 50 więcej
133. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 48 więcej
134. Gazda Janusz Knyś Anna LIDER - Lublin 1 45 więcej
135. Wrona Grzegorz Ogiela Aleksandra CLASSIC Tuchów 1 45 więcej
136. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 42,5 więcej
137. Gułaj Sebastian Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 42 więcej
138. Miszczuk Mateusz Lewucha Agnieszka CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 41 więcej
139. Kopaczyński Michał Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 2 38 więcej
140. Litewka Michał Palak Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 1 37 więcej
141. Świniarski Marcin Gałaś Agnieszka STARDANCE - Gdynia 1 36 więcej
142. Brzeziński Przemysław Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 2 34 więcej
143. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 1 31 więcej
144. Maślanka Mateusz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 2 30 więcej
145. Jabłoński Dariusz Pokorska Ada KADRYL - Białystok 1 29 więcej
146. Faliński Przemysław Denarska Julia CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 27,5 więcej
147. Kłosowski Marcin Łaźnia Kamila ST CIEPŁY - Jaworzno 2 26,5 więcej
148. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 1 26 więcej
149. Kapitan Cyprian Sych Ewa MASTER DANCE - Gliwice 1 24 więcej
150. Kacprzak Kacper Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 24 więcej
151. Polewski Kamil Jankowska Marta ZORBA - Mykanów 1 24 więcej
152. Konarzewski Jakub Kot Nikola ASTRA - Szczecin 1 24 więcej
153. Nowak Patryk Halczak Joanna SŁOŃCE - Poznań 1 22 więcej
154. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 22 więcej
155. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 22 więcej
156. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 22 więcej
157. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 20 więcej
158. Piotrowski Wojciech Krawczyk Małgorzata CHAMPION TEAM - Wrocław 1 19 więcej
159. Cabaj Szymon Nasalska Izabela STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 18 więcej
160. Skórski Marcel Krupa Angelika RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 18 więcej
161. Sitek Sebastian Kutera Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 18 więcej
162. Uller Mateusz Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 1 17 więcej
163. Rozborski Dominik Traciak Oliwia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 14 więcej
164. Chrzan Adrian Kowalska Dominika IGLICA - Wrocław 1 6 więcej
165. Tyburek Szymon Knyś Anna LIDER - Lublin 1 5 więcej
166. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 1 5 więcej