Ranking Sportowy na dzień 2017-12-10

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 14 2800 więcej
2. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ESTYMA - Częstochowa 15 2780,5 więcej
3. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 16 2539 więcej
4. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 15 2466 więcej
5. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 9 2363 więcej
6. Rencławowicz Szymon Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 11 1857 więcej
7. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 13 1850 więcej
8. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 14 1662,5 więcej
9. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 14 1340,5 więcej
10. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 17 1118,5 więcej
11. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 10 1054 więcej
12. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 10 995,5 więcej
13. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 6 823,5 więcej
14. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 792,5 więcej
15. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 9 698,5 więcej
16. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 5 602 więcej
17. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 9 442 więcej
18. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 9 433 więcej
19. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 9 430,5 więcej
20. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 7 426 więcej
21. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 8 401,5 więcej
22. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 7 396 więcej
23. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 7 393 więcej
24. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 7 358 więcej
25. Knaś Kajetan Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 3 349 więcej
26. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 7 288 więcej
27. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 5 245 więcej
28. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 3 237 więcej
29. Jaśkowiak Ernest Tydda Martyna 3 218 więcej
30. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 2 216 więcej
31. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 2 214 więcej
32. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 7 210,5 więcej
33. Kubicz Jakub Snitsar Anastasia MAESTRO Opole 1 203 więcej
34. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 200 więcej
35. Zawora Marcin Cierpich Karolina KLASA - Tarnów 3 195 więcej
36. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 5 194,5 więcej
37. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 8 181,5 więcej
38. Kaczmarek Michał Górka Agata CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 171 więcej
39. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 7 169 więcej
40. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 6 167 więcej
41. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 155 więcej
42. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO Opole 1 146 więcej
43. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 2 136 więcej
44. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 131 więcej
45. Nowicki Wiktor Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 4 126 więcej
46. Ilnicki Wojciech Kaczmarek Anna DANCE CENTER Kluczbork 1 117 więcej
47. Kleczko Jakub Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 2 114 więcej
48. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 4 110 więcej
49. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 2 98 więcej
50. Haduch Jakub Rytych Zuzanna KIEPURA - Sosnowiec 2 93 więcej
51. Kloc Piotr Gwadera Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 92 więcej
52. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 2 83 więcej
53. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 80 więcej
54. Ewangelu Evangelos Fedyk Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 77 więcej
55. Błaszczuk Michał Kijewska Karolina ROYAL DANCE - Szczecin 1 68 więcej
56. Sobieszek Sławomir Chabros Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 63 więcej
57. Małecki Dawid Cwalina Sara RYTM - Żory 3 52 więcej
58. Krawczyk Dawid Piskozub Martyna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 48 więcej
59. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 42 więcej
60. Ujda Filip Majchrowicz Karolina AKSEL - Rzeszów 1 41 więcej
61. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 2 32 więcej
62. Posieł Maksymilian Maliszewska Agnieszka JEDYNKA - Łódź 1 32 więcej
63. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 23 więcej
64. Demianiuk Maciej Szor Angelika BLUE CLASSIC - Warszawa 1 22 więcej
65. Szewczykowski Filip Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 20 więcej
66. Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria A-Z - Przemyśl 1 20 więcej
67. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 1 20 więcej
68. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 2 12 więcej
69. Dziduch Grzegorz Bożejowska Dominika ELITE DANCE - Szczecin 1 8 więcej
70. Markowski Tomasz Kłodzińska Weronika ELITE DANCE - Szczecin 1 7 więcej
71. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 5,5 więcej
72. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 5 więcej
73. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 7 528 więcej
74. Niemczyk Kacper Pańtak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 6 228 więcej
75. Olejnik Bartosz Matusiak Marcelina Para rozparowana - ISKRA Praszka 7 215 więcej
76. Gadocha Mateusz Bała Weronika Para rozparowana - PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 33 więcej
77. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 1 19 więcej