Ranking Sportowy na dzień 2017-12-10

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 8 2144 więcej
2. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 9 1844 więcej
3. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 5 1598,5 więcej
4. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 13 1553 więcej
5. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 9 1373 więcej
6. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 11 1301,5 więcej
7. Litorowicz Oskar Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 7 1285 więcej
8. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena SUKCES - Jaworzno 5 1188 więcej
9. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 11 1075,5 więcej
10. Płocki Mateusz Szafraniec Paulina SUKCES - Jaworzno 11 1000 więcej
11. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 7 980,5 więcej
12. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 975 więcej
13. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 7 969 więcej
14. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 8 902 więcej
15. Janas Dawid Koza Dominika SUKCES - Częstochowa 11 716 więcej
16. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 9 653,5 więcej
17. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 12 581,5 więcej
18. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 8 540 więcej
19. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 9 521 więcej
20. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 3 492 więcej
21. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 8 474 więcej
22. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 12 453 więcej
23. Jucha Jakub Falda Karina GOLDEN DANCE - Przemyśl 6 417 więcej
24. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 5 386 więcej
25. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 7 378 więcej
26. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 6 339 więcej
27. Fałek Konrad Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 335 więcej
28. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 6 303,5 więcej
29. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 268 więcej
30. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 263,5 więcej
31. Rusin Przemysław Stankowska Weronika KLASA - Tarnów 2 260 więcej
32. Piłat Jędrzej Baryliszyn Maria MAESTRO - Opole 1 240 więcej
33. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 4 236 więcej
34. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 208 więcej
35. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 204 więcej
36. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 5 204 więcej
37. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 203 więcej
38. Matłoka Mateusz Unger Fanni 1 198 więcej
39. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 4 190,5 więcej
40. Tasarz Filip Pęciak Aleksandra DANCE CENTER - Kluczbork 1 176 więcej
41. Osipov Pavlo Sholohova Alona MAGIC-DANCE - Lublin 1 176 więcej
42. Cichoński Grzegorz Sliżewska Ewa KADRYL - Białystok 1 175 więcej
43. Woś Kacper Niezabitowska Katarzyna PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 174 więcej
44. Marcinkowski Jan Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 173 więcej
45. Jadczak Jakub Biskup Roksana ZORBA - Częstochowa 6 170 więcej
46. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 6 165 więcej
47. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 7 162 więcej
48. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 5 154,5 więcej
49. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 149 więcej
50. Oberda Jakub Oworuszko Dominika LIDER - Lublin 1 148 więcej
51. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 146,5 więcej
52. Citko Dawid Tworkowska Angelika KADRYL - Białystok 1 146 więcej
53. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 6 142,5 więcej
54. Budzik Tomasz Gil Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów 2 130,5 więcej
55. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 122,5 więcej
56. Filim Michał Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 117 więcej
57. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 5 117 więcej
58. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 5 115 więcej
59. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 1 112 więcej
60. Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów 2 112 więcej
61. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 93 więcej
62. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 1 90 więcej
63. Sak Mateusz Brzezińska Zuzanna ELITE DANCE - Szczecin 5 87,5 więcej
64. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer DANCELOOK - Gliwice 1 80 więcej
65. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 76 więcej
66. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 68 więcej
67. Bigosiński Kacper Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 1 66 więcej
68. Archacki Sebastian Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 1 63 więcej
69. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 2 62,5 więcej
70. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 2 60,5 więcej
71. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 3 56 więcej
72. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 4 50,5 więcej
73. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 50 więcej
74. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 2 45 więcej
75. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 1 41,5 więcej
76. Pakuła Filip Bartłomiej Bińkowska Alicja JEDYNKA - Łódź 1 38 więcej
77. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 2 35 więcej
78. Sobania Andreas Bartosiewicz Kinga SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 26 więcej
79. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 24 więcej
80. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 24 więcej
81. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 24 więcej
82. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 24 więcej
83. Kosal Kamil Struk Natalia AXIS - Nowy Sącz 1 22 więcej
84. Wojciechowski Michał Drabik Oliwia MAESTRO - Opole 1 22 więcej
85. Stacha Kacper Skupień Zofia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 20 więcej
86. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 1 20 więcej
87. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 1 9,5 więcej
88. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 9,5 więcej
89. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 1 8,5 więcej
90. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 7 więcej
91. Cinal Kacper Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 7 więcej
92. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 1 6,5 więcej
93. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
94. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 5 896,5 więcej
95. Świątkowski Piotr Kierasińska Wiktoria Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 3 878 więcej
96. Klekowski Seweryn Kowalczyk Julia Para rozparowana - CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 803 więcej
97. Wręczycki Przemysław Nowak Zuzanna Para rozparowana - SUKCES - Częstochowa 3 641 więcej
98. Gryczka Adam Rytkowska Wiktoria Para rozparowana - AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 5 534 więcej
99. Krentosz Aleksander Prymerska Wiktoria Para rozparowana - RONDO - Rybnik 4 528 więcej
100. Szczygieł Daniel Krystek Kinga Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 375 więcej
101. Bigosiński Kacper Frach Julia Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 2 231 więcej
102. Sobański Filip Skrzypek Patrycja Para rozparowana - LATINA - Wolsztyn 1 144 więcej
103. Czaczkowski Kacper Lemke Julita Para rozparowana - SŁOŃCE - Poznań 3 96,5 więcej
104. Kuczyński Filip Janczewska Julia Para rozparowana - STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 38 więcej
105. Weronowski Miłosz Jakub Rut Amelia Para rozparowana - RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 22 więcej
106. Sudin Borys Kaczmarek Aleksandra Para rozparowana - PROGRESS - Warszawa 1 19 więcej
107. Pałka Rafał Laska Natalia Para rozparowana - CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 19 więcej
108. Klepacki Rafał Moncport Natalia Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 2 13 więcej
109. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra Para rozparowana - UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1 5,5 więcej