Ranking Sportowy na dzień 2017-11-18

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 7 1629 więcej
2. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 12 1487 więcej
3. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 7 1251 więcej
4. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena SUKCES - Jaworzno 5 1188 więcej
5. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 4 1130,5 więcej
6. Litorowicz Oskar Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 6 1108 więcej
7. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 10 1023,5 więcej
8. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 7 980,5 więcej
9. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 8 953 więcej
10. Płocki Mateusz Szafraniec Paulina SUKCES - Jaworzno 10 934 więcej
11. Świątkowski Piotr Kierasińska Wiktoria IGLICA - Wrocław 3 878 więcej
12. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 10 851,5 więcej
13. Klekowski Seweryn Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 803 więcej
14. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 6 745 więcej
15. Janas Dawid Koza Dominika SUKCES - Częstochowa 10 670 więcej
16. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 7 649 więcej
17. Wręczycki Przemysław Nowak Zuzanna SUKCES - Częstochowa 3 641 więcej
18. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 8 594,5 więcej
19. Gryczka Adam Rytkowska Wiktoria AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 5 534 więcej
20. Krentosz Aleksander Prymerska Wiktoria RONDO - Rybnik 4 528 więcej
21. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 4 523,5 więcej
22. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 11 502,5 więcej
23. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 7 487 więcej
24. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 8 442 więcej
25. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 2 413 więcej
26. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 7 408 więcej
27. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 11 400 więcej
28. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 7 378 więcej
29. Szczygieł Daniel Krystek Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 375 więcej
30. Jucha Jakub Falda Karina GOLDEN DANCE - Przemyśl 5 374 więcej
31. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 6 339 więcej
32. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 4 336 więcej
33. Fałek Konrad Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 335 więcej
34. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 6 303,5 więcej
35. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 263,5 więcej
36. Piłat Jędrzej Baryliszyn Maria MAESTRO Opole 1 240 więcej
37. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 4 236 więcej
38. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 232 więcej
39. Bigosiński Kacper Frach Julia ZORBA - Częstochowa 2 231 więcej
40. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 208 więcej
41. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 3 204 więcej
42. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 5 204 więcej
43. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 203 więcej
44. Matłoka Mateusz Unger Fanni Klub Sportowy Polski Taniec 1 198 więcej
45. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO Opole 4 190,5 więcej
46. Osipov Pavlo Sholohova Alona MAGIC-DANCE - Lublin 1 176 więcej
47. Tasarz Filip Pęciak Aleksandra DANCE CENTER Kluczbork 1 176 więcej
48. Cichoński Grzegorz Sliżewska Ewa KADRYL - Białystok 1 175 więcej
49. Woś Kacper Niezabitowska Katarzyna PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 174 więcej
50. Marcinkowski Jan Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 173 więcej
51. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 6 165 więcej
52. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 5 154,5 więcej
53. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 149 więcej
54. Oberda Jakub Oworuszko Dominika LIDER - Lublin 1 148 więcej
55. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 146,5 więcej
56. Citko Dawid Tworkowska Angelika KADRYL - Białystok 1 146 więcej
57. Sobański Filip Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 144 więcej
58. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 6 142,5 więcej
59. Budzik Tomasz Gil Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów 2 130,5 więcej
60. Jadczak Jakub Biskup Roksana ZORBA - Mykanów 5 130 więcej
61. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 6 129 więcej
62. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 122,5 więcej
63. Filim Michał Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 117 więcej
64. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO Opole 5 117 więcej
65. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 5 115 więcej
66. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY Opole 1 112 więcej
67. Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów 2 112 więcej
68. Czaczkowski Kacper Lemke Julita SŁOŃCE - Poznań 3 96,5 więcej
69. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 93 więcej
70. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 1 90 więcej
71. Sak Mateusz Brzezińska Zuzanna ELITE DANCE - Szczecin 5 87,5 więcej
72. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 80 więcej
73. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 76 więcej
74. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 68 więcej
75. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 2 62,5 więcej
76. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 2 60,5 więcej
77. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 3 56 więcej
78. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 4 50,5 więcej
79. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna ST JABCZYŃSKA - Wrocław 2 50 więcej
80. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 2 45 więcej
81. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 1 44 więcej
82. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 1 41,5 więcej
83. Pakuła Filip Bartłomiej Bińkowska Alicja JEDYNKA - Łódź 1 38 więcej
84. Kuczyński Filip Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 38 więcej
85. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 2 35 więcej
86. Sobania Andreas Bartosiewicz Kinga ST NOVOMEX Opole 1 26 więcej
87. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 24 więcej
88. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 24 więcej
89. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 24 więcej
90. Ślazyk Jakub Manowska Weronika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 24 więcej
91. Wojciechowski Michał Drabik Oliwia MAESTRO Opole 1 22 więcej
92. Kosal Kamil Struk Natalia AXIS - Nowy Sącz 1 22 więcej
93. Weronowski Miłosz Jakub Rut Amelia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 22 więcej
94. Rusin Przemysław Stankowska Weronika KLASA - Tarnów 1 21 więcej
95. Stacha Kacper Skupień Zofia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 20 więcej
96. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY Opole 1 20 więcej
97. Sudin Borys Kaczmarek Aleksandra PROGRESS - Warszawa 1 19 więcej
98. Pałka Rafał Laska Natalia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 19 więcej
99. Klepacki Rafał Moncport Natalia ASTRA - Szczecin 2 13 więcej
100. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 1 9,5 więcej
101. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 9,5 więcej
102. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 1 8,5 więcej
103. Cinal Kacper Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 7 więcej
104. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 7 więcej
105. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 1 6,5 więcej
106. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 5,5 więcej
107. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej