Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 10 3127 więcej
2. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 10 3117 więcej
3. Kucharczyk Kamil Semenova Polina DUET - Warszawa 9 2349 więcej
4. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 8 2173 więcej
5. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 14 2050 więcej
6. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 9 2022 więcej
7. Frach Dominik Wójcicka Julka ZORBA - Mykanów 12 2017 więcej
8. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 11 1908 więcej
9. Nagórski Maciej Froń Magdalena Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 9 1805 więcej
10. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 10 1264,5 więcej
11. Baran Kamil Częczek Julia PERFECT DANCE - Kraków 9 1125 więcej
12. Pernak Michał Matuszewska Oliwia ST LEWANDOWSKI - Wrocław 4 1018 więcej
13. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia KIEPURA - Sosnowiec 11 923 więcej
14. Litewka Michał Palak Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 11 868 więcej
15. Baryczka Krystian Korzycka Anna Klub Sportowy Polski Taniec 7 816 więcej
16. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 9 765 więcej
17. Zając Ariel Zięba Monika SZOK - Gliwice 6 741 więcej
18. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 6 728 więcej
19. Wiatrowicz Marcin Walo Monika MERENGUE - Stalowa Wola 9 645 więcej
20. Vykhovanets Olexandr Kuśnierz Sylwia AKSEL - Rzeszów 6 629 więcej
21. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 7 608 więcej
22. Borówka Paweł Majorczyk Dominika PASJA - Lublin 9 605 więcej
23. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 5 591 więcej
24. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 12 573,5 więcej
25. Bodzioch Artur Konrad Zaremba Małgorzata BLUE CLASSIC - Warszawa 8 570 więcej
26. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 8 561 więcej
27. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 8 550 więcej
28. Argier Adam Sapińska Iwona MAESTRO Opole 8 526 więcej
29. Matuszewski Piotr Komosa Agnieszka BRASIL - WARSZAWA 9 517,5 więcej
30. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 10 474,5 więcej
31. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 12 470 więcej
32. Nowak Krzysztof Kijak Martyna FORUM - Zabrze 10 463 więcej
33. Czachor Michał Pęczak Aleksandra SAMBA - Tarnobrzeg 9 460,5 więcej
34. Adamcewicz Jakub Filinowicz Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 9 460,5 więcej
35. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 7 455 więcej
36. Myśliński Mateusz Łukasz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 9 431 więcej
37. Kalinowski Szymon Grabicka Grażyna DANCECLUB - Szczecin 2 429 więcej
38. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 7 385,5 więcej
39. Prusak Piotr Kaczmarzyk Adrianna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 365 więcej
40. Borecki Jan Szydłowska Anita BAWINEK - Kraków 5 351,5 więcej
41. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 3 333 więcej
42. Koguciuk Jakub Brodawka Olga RYTM - Chełm 9 326 więcej
43. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 323,5 więcej
44. Lemieszek Michał Gola Dominika BALLROOM - Lublin 2 317 więcej
45. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Mykanów 6 278 więcej
46. Dudin Danila Malińska Paulina DANCECLUB - Szczecin 6 273 więcej
47. Pluta Filip Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 8 269 więcej
48. Stękała Paweł Kwaśny Danuta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 8 248 więcej
49. Loppe Dominik Jokiel Maja KIEPURA - Sosnowiec 5 235 więcej
50. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 224 więcej
51. Koguciuk Jakub Gawlik Daria RYTM - Chełm 2 221 więcej
52. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 5 204 więcej
53. Kubicz Dominik Bańkowska Magdalena MAESTRO Opole 1 175 więcej
54. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 2 168,5 więcej
55. Szramowski Marcin Urban Patrycja SŁOŃCE - Poznań 2 166 więcej
56. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO Opole 2 163 więcej
57. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 5 162 więcej
58. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 2 152 więcej
59. Słowikowski Łukasz Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 3 146 więcej
60. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 2 145 więcej
61. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 144 więcej
62. Karpiński Marcin Jaruszowiec Patrycja MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 140 więcej
63. Romerowicz Kamil Kroczek Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 126 więcej
64. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 5 125,5 więcej
65. Abramczyk Tomasz Wojciech Błach Marta SKT AGH - Kraków 1 121 więcej
66. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
67. Karpiński Marcin Czerner Aleksandra UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 117 więcej
68. Przygoda Jeremi Łach Magda FORUM - Zabrze 5 111 więcej
69. Rydz Rafał Palak Natalia LIDER - Lublin 2 99 więcej
70. Talik Mikołaj Sergiel Weronika KIEPURA - Sosnowiec 3 98 więcej
71. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 4 95 więcej
72. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 92 więcej
73. Mazurek Bartosz Jawor Jagoda ZAMEK - Lublin 4 88 więcej
74. Kłosowski Marcin Łaźnia Kamila ST CIEPŁY - Jaworzno 5 86,5 więcej
75. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 70,5 więcej
76. Klich Mateusz Bociąga Katarzyna ZORBA - Mykanów 3 70 więcej
77. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 69 więcej
78. Tołpa Konrad Grzelaczyk Nikola DANCE TEAM - Wrocław 2 69 więcej
79. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 68 więcej
80. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 65 więcej
81. Kaleta Mateusz Kaleta Anna KARISMA Kraków 1 63 więcej
82. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 3 63 więcej
83. Sokołowski Kamil Lytvynenko Maria CHAMPION TEAM - Wrocław 2 58 więcej
84. Basak Mateusz Kubatta Sandra GEMAR - Wrocław 3 53 więcej
85. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 3 50 więcej
86. Bronowski Karol Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 43 więcej
87. Rozborski Dominik Traciak Oliwia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 41 więcej
88. Maślanka Mateusz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 2 31 więcej
89. Chosta Bartłomiej Wojaczek Monika RONDO - Rybnik 1 31 więcej
90. Maciołka Jan Piotr Hauser Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 29 więcej
91. Faliński Przemysław Denarska Julia CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 27,5 więcej
92. Pulczyński Michał Gawlik Daria JEDYNKA - Łódź 1 24 więcej
93. Sobieraj Paweł - Grabowska Karina Agnieszka JEDYNKA - Łódź 1 23 więcej
94. Florek Maciej Rosińska Izabela DREAM DANCE - WARSZAWA 1 22 więcej
95. Gzowski Dominik Żółkiewska Katarzyna DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 22 więcej
96. Gułaj Sebastian Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 22 więcej
97. Rylewicz Jarosław Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 1 22 więcej
98. Polaczkiewicz Szymon Nicpoń Laura SUKCES - Częstochowa 1 22 więcej
99. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 1 21,5 więcej
100. Sambor Jakub Bojanowska Roksana IGLICA - Wrocław 1 20 więcej
101. Nowak Marcel Markiewicz Paulina PASJA - Lublin 1 20 więcej
102. Matuszewski Michał Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 1 19 więcej
103. Niegowski Michał Rychlica Katarzyna DUET - Warszawa 1 18 więcej
104. Sitek Sebastian Kutera Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 18 więcej
105. Janakowski Maciej Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 1 5 więcej