Ranking Sportowy na dzień 2017-12-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 16 3437 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 15 2748 więcej
3. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 13 2358,5 więcej
4. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 15 2207 więcej
5. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 11 2127 więcej
6. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 8 1695,5 więcej
7. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 1072 więcej
8. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 8 924 więcej
9. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 5 920 więcej
10. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 6 590 więcej
11. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 8 489 więcej
12. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 5 480,5 więcej
13. Mazur Mikołaj Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 3 480 więcej
14. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 9 460,5 więcej
15. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 3 388 więcej
16. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 4 388 więcej
17. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 5 374 więcej
18. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 4 318 więcej
19. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 3 249 więcej
20. Musiałowicz Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 220 więcej
21. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 200 więcej
22. Datczuk Piotr Zaczkowska Weronika KADRYL - Białystok 1 198 więcej
23. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 3 195 więcej
24. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 191 więcej
25. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina STARDANCE - Kraków 1 180 więcej
26. Lenarczyk Łukasz Lewandowska Weronika MAESTRO - Opole 1 171 więcej
27. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 171 więcej
28. Mazur Bartosz Totoń Kamila GALA - Mielec 1 170 więcej
29. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 160 więcej
30. Stal Kacper Put Gabriela THOMAS DANCE - Kraków 1 151 więcej
31. Gałązka Aleks Kondrakiewicz Amelia FAST-STEP Warszawa 1 151 więcej
32. Kaniewski Grzegorz Kusina Natalia IMPET TEAM WARSZAWA 3 129 więcej
33. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 1 122 więcej
34. Pospieszyński Paweł Bilińska Natalia START - Płońsk 1 122 więcej
35. Koźlik Patryk Gębarowska Maja KS DANCE MIX - Deszczno 1 119 więcej
36. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 3 116 więcej
37. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 2 111 więcej
38. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 110 więcej
39. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 109 więcej
40. Fehr Michał Nowak Maria K-STUDIO Krosno 1 106 więcej
41. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 92,5 więcej
42. Krysa Grzegorz Żelazna Magdalena KS DANCE MIX - Deszczno 1 90 więcej
43. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 85 więcej
44. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 78 więcej
45. Ciesielski Jakub Kubica Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 75 więcej
46. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 74 więcej
47. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 1 74 więcej
48. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 73 więcej
49. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 65 więcej
50. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 65 więcej
51. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 4 55 więcej
52. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 1 52 więcej
53. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 2 48 więcej
54. Andruszko Marek Kowalska Karolina EVOLUTION - Kraków 1 45 więcej
55. Morawicki Jakub Majerowska Weronika IGLICA - Wrocław 1 38 więcej
56. Rzeszut Ignacy Kowalska Daria IGLICA - Wrocław 1 36 więcej
57. Bóhm Mateusz Toman Daria RONDO - Rybnik 2 35 więcej
58. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 30 więcej
59. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 4 468,5 więcej
60. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia Para rozparowana - SUKCES - Jaworzno 3 221 więcej
61. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 4 203 więcej
62. Prażak Maksymilian Staducka Aleksandra Para rozparowana - MARGO - Leszno 1 171 więcej
63. Ligus Norbert Brol Maja Para rozparowana - ZORBA - Mykanów 4 168,5 więcej
64. Lewandowski Gracjan Orzechowska Katarzyna Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 148 więcej
65. Słowik Szymon Derlatka Amelia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej