Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 15 2918 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 13 2198 więcej
3. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 10 1702 więcej
4. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 11 1659,5 więcej
5. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 13 1519 więcej
6. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 6 1019,5 więcej
7. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 7 739 więcej
8. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 6 590 więcej
9. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 577 więcej
10. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 4 468,5 więcej
11. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 4 444,5 więcej
12. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 3 433 więcej
13. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 6 395 więcej
14. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 8 327,5 więcej
15. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 4 318 więcej
16. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 2 254 więcej
17. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 3 249 więcej
18. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 3 221 więcej
19. Musiałowicz Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 220 więcej
20. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna GASIEK - Rzeszów 4 203 więcej
21. Szozda Michał Goranczewska Julia ST NOVOMEX Opole 1 200 więcej
22. Datczuk Piotr Zaczkowska Weronika KADRYL - Białystok 1 198 więcej
23. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 3 195 więcej
24. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 2 195 więcej
25. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 4 192 więcej
26. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 191 więcej
27. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina STARDANCE - Kraków 1 180 więcej
28. Lenarczyk Łukasz Lewandowska Weronika MAESTRO Opole 1 171 więcej
29. Prażak Maksymilian Staducka Aleksandra MARGO - Leszno 1 171 więcej
30. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 171 więcej
31. Mazur Bartosz Totoń Kamila GALA - Mielec 1 170 więcej
32. Ligus Norbert Brol Maja ZORBA - Mykanów 4 168,5 więcej
33. Gałązka Aleks Kondrakiewicz Amelia FAST-STEP Warszawa 1 151 więcej
34. Stal Kacper Put Gabriela THOMAS DANCE - Kraków 1 151 więcej
35. Lewandowski Gracjan Orzechowska Katarzyna GRACJA - Zielona Góra 1 148 więcej
36. Pospieszyński Paweł Bilińska Natalia START - Płońsk 1 122 więcej
37. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 1 122 więcej
38. Koźlik Patryk Gębarowska Maja KS DANCE MIX - Deszczno 1 119 więcej
39. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 3 116 więcej
40. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 2 111 więcej
41. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 110 więcej
42. Fehr Michał Nowak Maria GRACJA - Krosno 1 106 więcej
43. Kaniewski Grzegorz Kusina Natalia DREAM DANCE - WARSZAWA 2 97 więcej
44. Krysa Grzegorz Żelazna Magdalena KS DANCE MIX - Deszczno 1 90 więcej
45. Mazur Mikołaj Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 1 84 więcej
46. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 78 więcej
47. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 74 więcej
48. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 1 74 więcej
49. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 73 więcej
50. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 65 więcej
51. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 65 więcej
52. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 4 55 więcej
53. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 1 52 więcej
54. Andruszko Marek Kowalska Karolina EVOLUTION - Kraków 1 45 więcej
55. Ciesielski Jakub Kubica Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 41 więcej
56. Morawicki Jakub Majerowska Weronika IGLICA - Wrocław 1 38 więcej
57. Bóhm Mateusz Toman Daria RONDO - Rybnik 2 35 więcej
58. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 33,5 więcej
59. Słowik Szymon Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej
60. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 20 więcej