Ranking Sportowy na dzień 2017-12-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 16 3349 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 15 2616 więcej
3. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 15 2599 więcej
4. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 13 1940,5 więcej
5. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 11 1730 więcej
6. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 14 1610,5 więcej
7. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 7 1492,5 więcej
8. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 1226 więcej
9. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 6 867 więcej
10. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 8 661 więcej
11. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 6 660 więcej
12. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 5 626,5 więcej
13. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 3 388 więcej
14. Mazur Mikołaj Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 3 383 więcej
15. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 3 243 więcej
16. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 231 więcej
17. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 4 219 więcej
18. Stal Kacper Put Gabriela THOMAS DANCE - Kraków 2 212 więcej
19. Szozda Michał Goranczewska Julia Szkoła Tańca SPARTA Opole 1 200 więcej
20. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 200 więcej
21. Datczuk Piotr Zaczkowska Weronika KADRYL - Białystok 1 198 więcej
22. Musiałowicz Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 193 więcej
23. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 193 więcej
24. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 2 185 więcej
25. Ciesielski Jakub Kubica Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 183 więcej
26. Kaniewski Grzegorz Kusina Natalia IMPET TEAM WARSZAWA 3 176 więcej
27. Dawidowicz Ireneusz Krzywicka Magdalena CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 171 więcej
28. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 171 więcej
29. Lenarczyk Łukasz Lewandowska Weronika MAESTRO Opole 1 171 więcej
30. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 164 więcej
31. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 2 164 więcej
32. Rzeszut Ignacy Kowalska Daria IGLICA - Wrocław 1 157 więcej
33. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina STARDANCE - Kraków 1 151 więcej
34. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 2 146 więcej
35. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 5 144 więcej
36. Pospieszyński Paweł Bilińska Natalia START - Płońsk 1 138 więcej
37. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 3 138 więcej
38. Krysa Grzegorz Żelazna Magdalena KS DANCE MIX - Deszczno 1 119 więcej
39. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 106 więcej
40. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 2 101 więcej
41. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 92,5 więcej
42. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 92 więcej
43. Andruszko Marek Kowalska Karolina EVOLUTION - Kraków 1 92 więcej
44. Koźlik Patryk Gębarowska Maja KS DANCE MIX - Deszczno 1 90 więcej
45. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 1 74 więcej
46. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 73 więcej
47. Fehr Michał Nowak Maria K-STUDIO Krosno 1 52 więcej
48. Makowski Mikołaj Chołuj Anna FAST-STEP Warszawa 1 52 więcej
49. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 2 50 więcej
50. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 1 45 więcej
51. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 37 więcej
52. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 36 więcej
53. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 34 więcej
54. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 33 więcej
55. Gałązka Aleks Kondrakiewicz Amelia FAST-STEP Warszawa 1 20 więcej
56. Szydłowski Oliwiusz Rozputyńska Patrycja GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 20 więcej
57. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 4 341,5 więcej
58. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna Para rozparowana - GASIEK - Rzeszów 5 333 więcej
59. Lewandowski Gracjan Orzechowska Katarzyna Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
60. Prażak Maksymilian Staducka Aleksandra Para rozparowana - MARGO - Leszno 1 202 więcej
61. Ligus Norbert Brol Maja Para rozparowana - ZORBA - Mykanów 4 185,5 więcej
62. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia Para rozparowana - SUKCES - Jaworzno 2 78 więcej
63. Słowik Szymon Derlatka Amelia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej