Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 16 3349 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 14 2538 więcej
3. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 14 2241 więcej
4. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 11 1730 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 12 1723,5 więcej
6. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 13 1358,5 więcej
7. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 6 1099,5 więcej
8. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 871 więcej
9. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 6 660 więcej
10. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 5 626,5 więcej
11. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 7 552 więcej
12. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 5 545 więcej
13. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 3 388 więcej
14. Protasiewicz Piotr Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 4 341,5 więcej
15. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna GASIEK - Rzeszów 5 333 więcej
16. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 3 243 więcej
17. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 4 219 więcej
18. Lewandowski Gracjan Orzechowska Katarzyna GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
19. Prażak Maksymilian Staducka Aleksandra MARGO - Leszno 1 202 więcej
20. Mazur Mikołaj Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 2 201 więcej
21. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 200 więcej
22. Szozda Michał Goranczewska Julia ST NOVOMEX Opole 1 200 więcej
23. Datczuk Piotr Zaczkowska Weronika KADRYL - Białystok 1 198 więcej
24. Musiałowicz Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 193 więcej
25. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 193 więcej
26. Ligus Norbert Brol Maja ZORBA - Mykanów 4 185,5 więcej
27. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 2 185 więcej
28. Stal Kacper Put Gabriela THOMAS DANCE - Kraków 1 180 więcej
29. Lenarczyk Łukasz Lewandowska Weronika MAESTRO Opole 1 171 więcej
30. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 1 171 więcej
31. Dawidowicz Ireneusz Krzywicka Magdalena CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 171 więcej
32. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 170 więcej
33. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 2 164 więcej
34. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 164 więcej
35. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina STARDANCE - Kraków 1 151 więcej
36. Kaniewski Grzegorz Kusina Natalia DREAM DANCE - WARSZAWA 2 148 więcej
37. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 2 146 więcej
38. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 5 144 więcej
39. Pospieszyński Paweł Bilińska Natalia START - Płońsk 1 138 więcej
40. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 3 138 więcej
41. Krysa Grzegorz Żelazna Magdalena KS DANCE MIX - Deszczno 1 119 więcej
42. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 106 więcej
43. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 92 więcej
44. Andruszko Marek Kowalska Karolina EVOLUTION - Kraków 1 92 więcej
45. Koźlik Patryk Gębarowska Maja KS DANCE MIX - Deszczno 1 90 więcej
46. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 2 78 więcej
47. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 1 74 więcej
48. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 73 więcej
49. Makowski Mikołaj Chołuj Anna FAST-STEP Warszawa 1 52 więcej
50. Fehr Michał Nowak Maria GRACJA - Krosno 1 52 więcej
51. Ciesielski Jakub Kubica Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 50 więcej
52. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 1 45 więcej
53. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 37 więcej
54. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 33,5 więcej
55. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 33 więcej
56. Słowik Szymon Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 21,5 więcej
57. Gałązka Aleks Kondrakiewicz Amelia FAST-STEP Warszawa 1 20 więcej
58. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 20 więcej
59. Szydłowski Oliwiusz Rozputyńska Patrycja GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 20 więcej
60. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 16 więcej