Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kucharczyk Kamil Semenova Polina DUET - Warszawa 5 1866 więcej
2. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 6 1711 więcej
3. Frach Dominik Wójcicka Julka ZORBA - Mykanów 4 1387 więcej
4. Pernak Michał Matuszewska Oliwia ST LEWANDOWSKI - Wrocław 4 1377 więcej
5. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 6 1351 więcej
6. Baryczka Krystian Korzycka Anna Klub Sportowy Polski Taniec 6 1214 więcej
7. Vykhovanets Olexandr Kuśnierz Sylwia AKSEL - Rzeszów 5 754 więcej
8. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 4 662 więcej
9. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 4 635 więcej
10. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 3 536 więcej
11. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 2 476 więcej
12. Dudin Danila Malińska Paulina DANCECLUB - Szczecin 3 391 więcej
13. Mrozek Daniel Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 2 379 więcej
14. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 366 więcej
15. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 2 315 więcej
16. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 3 313 więcej
17. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 3 300 więcej
18. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 2 280 więcej
19. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 266 więcej
20. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 2 226 więcej
21. Loppe Dominik Jokiel Maja KIEPURA - Sosnowiec 3 213 więcej
22. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 2 210 więcej
23. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 207 więcej
24. Sokołowski Kamil Lytvynenko Maria CHAMPION TEAM - Wrocław 2 205 więcej
25. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 1 203 więcej
26. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 1 198 więcej
27. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 178 więcej
28. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 2 177 więcej
29. Gawęcki Tomasz Izdebska Zuzanna CENTRUM TAŃCA - Radom 1 174 więcej
30. Czaczkowski Kacper Lemke Julita SŁOŃCE - Poznań 1 171 więcej
31. Szramowski Marcin Urban Patrycja SŁOŃCE - Poznań 2 169 więcej
32. Mazurek Bartosz Jawor Jagoda ZAMEK - Lublin 2 160 więcej
33. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO Opole 1 149 więcej
34. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga CHAMPION TEAM - Wrocław 1 146 więcej
35. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 3 145 więcej
36. Kłosowski Marcin Łaźnia Kamila ST CIEPŁY - Jaworzno 1 132 więcej
37. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 121 więcej
38. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY Opole 1 121 więcej
39. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 119 więcej
40. Pałka Rafał Laska Natalia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 117 więcej
41. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 2 102 więcej
42. Olejnik Bartosz Zaklińska Joanna ISKRA Praszka 1 92 więcej
43. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 92 więcej
44. Tadla Paweł Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 90 więcej
45. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 78 więcej
46. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 1 68 więcej
47. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY Opole 1 63 więcej
48. Sobański Filip Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 63 więcej
49. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna ST JABCZYŃSKA - Wrocław 1 59 więcej
50. Jasiewicz Karol Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 59 więcej
51. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 1 56 więcej
52. Sambor Jakub Bojanowska Roksana IGLICA - Wrocław 1 46 więcej
53. Grzywaczewski Wiktor Jerzyk Klaudia SUKCES - Częstochowa 1 40 więcej
54. Bomba Sebastian Jakus Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 1 40 więcej
55. Talik Mikołaj Sergiel Weronika KIEPURA - Sosnowiec 1 36 więcej
56. Talik Mikołaj Langier Julia KIEPURA - Sosnowiec 1 36 więcej
57. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 1 24 więcej
58. Gąsiorek Patryk Zinkiewicz Julia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 22 więcej
59. Sitek Sebastian Kutera Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 20 więcej
60. Zagórski Jan Galewicz Weronika ZORBA - Mykanów 1 20 więcej
61. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 1 20 więcej