Ranking Sportowy na dzień 2017-11-12

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 12 1464 więcej
2. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna KIEPURA - Sosnowiec 9 1335 więcej
3. Wysocki Bartosz Kaczmarek Amelia LATINA - Wolsztyn 7 1101 więcej
4. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 944 więcej
5. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 4 683 więcej
6. Tabor Natan Surleta Michalina TABOR - Jelenia Góra 6 650 więcej
7. Demianiuk Jan Wierciszewska Aurelia BLUE CLASSIC - Warszawa 4 415 więcej
8. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 2 351 więcej
9. Pięciak Oliwier Marszałek Martyna K-STUDIO Krosno 2 347 więcej
10. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 298 więcej
11. Zawistowski Filip Tarasewicz Natalia KADRYL - Białystok 2 283 więcej
12. Borbot Rostislav Podborowska Anastazja MAESTRO Opole 2 262 więcej
13. Hass Bartosz Bilińska Nikola START - Płońsk 4 261 więcej
14. Bartnik Gabriel Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 3 242 więcej
15. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 2 235 więcej
16. Ruszczyk Patryk Chołuj Anna FAST-STEP Warszawa 3 235 więcej
17. Jędraszczak Wiktor Raźna Natalia START - Płońsk 2 224 więcej
18. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 207 więcej
19. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 205 więcej
20. Siczyński Adam Kugler Hanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 202 więcej
21. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 1 202 więcej
22. Karasiak Piotr Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice 1 198 więcej
23. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 2 187 więcej
24. Łuniewicz Franciszek Ćwikła Paula FALLAWAY Opole 1 178 więcej
25. Klimek Maksymilian Płachta Aniela THOMAS DANCE - Kraków 1 176 więcej
26. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Wrocław 1 175 więcej
27. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 173 więcej
28. Łagódka Igor Zarzecka Jagoda KS DANCE MIX - Deszczno 1 173 więcej
29. Polok Cezary Sekita Aleksandra FALLAWAY Opole 1 149 więcej
30. Schenk Filip Nowotarska Dominika KLASA - Tarnów 1 148 więcej
31. Baran Kamil Górka Oliwia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 146 więcej
32. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 144 więcej
33. Szuster Kacper Niezbecka Emilia BALANS - Lublin 1 144 więcej
34. Szymczyk Bartosz Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 3 143 więcej
35. Kozłowski Szymon Piotr Gabrylewska Amelia KADRYL - Białystok 1 122 więcej
36. Krawiec Michał Kupczyk Edyta ST NOVOMEX Opole 1 121 więcej
37. Rachoń Stanisław Hennessy Emilia EVOLUTION - Kraków 1 119 więcej
38. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 119 więcej
39. Zagulski Igor Wojciechowska Monika CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 117 więcej
40. Błaszczyszyn Karol Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 117 więcej
41. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 117 więcej
42. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 112 więcej
43. Zieliński Marcin Dylewska Urszula GCK - Grajewo 1 94 więcej
44. Rybczyński Mikołaj Duszyńska Antonia FALLAWAY Opole 1 92 więcej
45. Mazur Piotr Kubas Sandra GASIEK - Rzeszów 2 91 więcej
46. Morawiec Michał Niziurska Julia EVOLUTION - Kraków 1 90 więcej
47. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 1 84 więcej
48. Gmurkowski Mikołaj Debert Mirela ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 2 72 więcej
49. Zawistowski Patryk Sztachelska Maja GCK - Grajewo 1 65 więcej
50. Markuszewski Mateusz Kałuża Amelia ST NOVOMEX Opole 1 63 więcej
51. Puskarz Kamil Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 58 więcej
52. Krutul Damian Domitrz Aleksandra Gabriela GCK - Grajewo 1 45 więcej
53. Wróbel Jakub Bała Izabela ZŁOTA PARA - Dębica 1 43 więcej
54. Szymczyk Mikołaj Bogus Maja POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 24 więcej
55. Kłos Wojciech Kotowicz Martyna FAST-STEP Warszawa 1 22 więcej
56. Janik Oskar Wilczek Maja A+S - Częstochowa 1 10 więcej