Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pawlak Leon Tryka Hanna ZAMEK - Lublin 2 824 więcej
2. Kłapeć Jan Wyka Róża ZAMEK - Lublin 3 611 więcej
3. Gałązka Igor Drozd Nel FAST-STEP Warszawa 2 571 więcej
4. Łazorczyk Krzysztof Duda Amelia LIDER - Lublin 2 464 więcej
5. Piwiński Tymon Lato Nadia FAST-STEP Warszawa 2 450 więcej
6. Kuc Mateusz Adamarek Pola GALA - Mielec 3 426 więcej
7. Król Mateusz Radoń Ewa KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 386 więcej
8. Nedbalsky Ilya Janiak Weronika DANCECLUB - Szczecin 2 372 więcej
9. Goralczyk Marcel Bogobowicz Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 364 więcej
10. Pietrzak Kacper Siarkowska Aleksandra JEDYNKA - Łódź 3 337 więcej
11. Strzałkowski Patrick Knyziak Zuzanna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 334 więcej
12. Mijal Henryk Wiechecka Maja All About - Szczecin 2 306 więcej
13. Wcisło Oliwier Serafin Beata GALA - Mielec 2 296 więcej
14. Górecki Jan Pilarska Róża CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 234 więcej
15. Volkov Timur Zbąska Maja MARGO - Leszno 2 219 więcej
16. Krawczyk Nikodem Tucholska Nina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 205 więcej
17. Schreiber Krzysztof Molga Nadia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 190 więcej
18. Kuryło Oskar Malec Zuzanna JUMP - Janów Lubelski 2 184 więcej
19. Bartczak Mateusz Drozdowska Urszula WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
20. Skrzypek Maksymilian Kasprzyk Marta JUST DANCE Wieliczka 1 170 więcej
21. Smagowski Miłosz Stępniak Aleksandra LIDER - Lublin 2 155 więcej
22. Uretii Davyd Chub Yanina IGLICA - Wrocław 1 144 więcej
23. Nahnybida Swiatoslaw Holwek Natalia JEDYNKA - Łódź 1 140 więcej
24. Kozak Maksym Kovalenko Polina MEGAPOLISDANCE - Warszawa 2 128 więcej
25. Sambor Wojciech Gerber Barbara 4STEP - Siechnice 1 125 więcej
26. Sidor Mikołaj Kozłowska Kamila LIDER - Lublin 1 112 więcej
27. Sambor Wojciech Smoleń Zuzanna 4STEP - Siechnice 1 112 więcej
28. Kostiuchenko Danylo Parylak Karolina AKSEL - Rzeszów 1 110 więcej
29. Rosikoń Daniel Sobasik Zofia MARGO - Leszno 1 110 więcej
30. Kobylański Hugon Langner Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 1 95 więcej
31. Gałązka Jan Marciniak Martyna STEP DANCE - Koluszki 1 65 więcej