Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 11 3242 więcej
2. Piec Gustaw Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 12 2258 więcej
3. Kaczmarski Maciej Marecka Amelia DANCECLUB - Szczecin 8 1813 więcej
4. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1378 więcej
5. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 8 1340 więcej
6. Borowiec Adam Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 7 955 więcej
7. Kostenko Oleksandr Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 4 924 więcej
8. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 7 909 więcej
9. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 8 875 więcej
10. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 5 827 więcej
11. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 4 818 więcej
12. Werner Bartosz Wawrzykowska Aleksandra ZAMEK - Lublin 7 779 więcej
13. Obojski Mateusz Góral Gabriela IMPERIA - Kraków 6 755 więcej
14. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 5 675 więcej
15. Obojski Mateusz Sokołowska Wiktoria IMPERIA - Kraków 4 583 więcej
16. Jasiewicz Jakub Krystek Julia AKSEL - Rzeszów 5 575 więcej
17. Gubała Adam Peliukh Solomiia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 535 więcej
18. Ostałowski Dawid Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 4 534 więcej
19. Droszczak Karol Witczak Maja 8 470 więcej
20. Muśnicki Grzegorz Zielińska Hanna FAST-STEP Warszawa 4 427 więcej
21. Szymanowicz Kajetan Bruno Wróblewska Nadia POLISH CLUB - Warszawa 5 410 więcej
22. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 4 408 więcej
23. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 3 366 więcej
24. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 3 357 więcej
25. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 350 więcej
26. Nieckarz Michał Sochacka Julia JUST DANCE Wieliczka 4 325 więcej
27. Olkowski Jan Rudakova Mariia ESENS - Wrocław 3 309 więcej
28. Borowiec Adam Pietraszuk Hanna DANCECLUB - Szczecin 2 303 więcej
29. Simonides Alex Jekel Maja DANCECLUB - Szczecin 4 303 więcej
30. Kwiczala Dorian Skupień Maja LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 279 więcej
31. Pogorzelski Krzysztof Kichuk Maryna POLISH CLUB - Warszawa 5 251 więcej
32. Ostałowski Dawid Tengli-Radziszewska Nicole FAST-STEP Warszawa 1 228 więcej
33. Adamcewicz Szymon Zawiślak Adrianna GRACJA - Zielona Góra 1 216 więcej
34. Górny Mateusz Kobyłecka Martyna IMPERIA - Kraków 2 208 więcej
35. Węgliński Filip Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 3 181 więcej
36. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 2 170 więcej
37. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 3 160 więcej
38. Sieradzki Nikodem Konarska Magdalena TOP DANCE STUDIO - Poznań 2 159 więcej
39. Brożyna Wiktor Kopeć Alicja AKSEL - Rzeszów 1 144 więcej
40. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 142 więcej
41. Ciupiński Karol Tęczar Oliwia GASIEK - Rzeszów 1 112 więcej
42. Bawor Adam Nocoń Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 110 więcej
43. Sucholas Błażej Kusak Sandra DANCECLUB - Szczecin 1 98 więcej
44. Jawor Grzegorz Frąckowiak Róża KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań 1 97 więcej
45. Ziaja Fabian Scriven Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 95 więcej
46. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 1 90 więcej
47. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 2 90 więcej
48. Kashyna Tomasz Przybyszewska Wiktoria KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań 1 88 więcej
49. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 1 68 więcej