Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 11 2504 więcej
2. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 11 2128 więcej
3. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 8 1778 więcej
4. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 8 1719 więcej
5. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 9 1558 więcej
6. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 6 903 więcej
7. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 715 więcej
8. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 4 594 więcej
9. Jamróz Franciszek Jamróz Aleksandra TAKT - Chełm 4 551 więcej
10. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 6 519 więcej
11. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 5 513 więcej
12. Homoncik Karol Węglińska Julia FRASZKA - Kamienna Góra 4 444 więcej
13. Zawiślak Jakub Budzińska Urszula MARGO - Leszno 3 392 więcej
14. Homoncik Leon Niezgoda Maja FRASZKA - Kamienna Góra 4 380 więcej
15. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 3 379 więcej
16. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 3 346 więcej
17. Polek Igor Kapłońska Amelia SzT eMiKa - Tarnów 3 338 więcej
18. Kwiatosz Marcel Wolińska Nikola LIDER - Lublin 2 292 więcej
19. Krzemiński Maciej Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa 2 282 więcej
20. Prętki Aleksander Ratuszniak Alina LATINA - Wolsztyn 2 265 więcej
21. Sosnowski Szymon Tomaszewicz Maja GRACJA - Zielona Góra 2 239 więcej
22. Jura Szymon Pashkivska Sofia GRACJA - Zielona Góra 2 227 więcej
23. Augustyniak Krystian Szumańska Zuzanna Maria POLISH CLUB - Warszawa 2 223 więcej
24. Bloch Gustaw Raczyńska Pola All About - Szczecin 2 213 więcej
25. Różalski Miłosz Pasamonik Klaudia WDS - Katowice 2 196 więcej
26. Janowiak Karol Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 1 178 więcej
27. Szeliga Antoni Stawowczyk Wiktoria WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
28. Janowiak Karol Velgus Vladyslava 1 148 więcej
29. Maziarz Jakub Kuter Patrycja AKSEL - Rzeszów 1 140 więcej
30. Nawojski Mateusz Płotnicka Dorota FANTAZJA - Skwierzyna 1 112 więcej
31. Patzki Hubert Goliszewska Michalina ROYAL DANCE - Szczecin 1 110 więcej
32. Jakubczak Damian Fodoran Oliwia RYTM - Chełm 1 110 więcej
33. Dmytrów Przemysław Świdzińska Julia AKTAN - Wrocław 1 99 więcej
34. Mirowski Oliwier Dobrowolska Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 99 więcej
35. Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 97 więcej
36. Słoma Rafał Muniak Małgorzata JUST DANCE Wieliczka 1 95 więcej
37. Stefaniak Dawid Kopczyńska Natasza GRACJA - Zielona Góra 1 95 więcej
38. Figuła Grzegorz Makselon Emilia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 90 więcej
39. Jabłoński Wiktor Wilczak Zofia MARGO - Leszno 1 88 więcej
40. Błaszczyk Wiktor Kołdon Emilia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 80 więcej
41. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 80 więcej
42. Rachtan Igor Gubas Nadia TEAM - Ornontowice 1 47 więcej