Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 7 2093 więcej
2. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 8 1922 więcej
3. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 8 1792 więcej
4. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 6 1578 więcej
5. Kilievich Paviel Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 9 1541 więcej
6. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 9 1467 więcej
7. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 8 1386 więcej
8. Cyran Juliusz Nędza Oliwia SUKCES - Jaworzno 10 1319 więcej
9. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1290 więcej
10. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 6 1169 więcej
11. Bakacz Michał Kruszyńska Marta 8 1076 więcej
12. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 9 979 więcej
13. Szostak Igor Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 7 901 więcej
14. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 7 887 więcej
15. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 10 798 więcej
16. Sałach Marek Sławińska Patrycja DANCECLUB - Szczecin 6 732 więcej
17. Wachelka Jan Debert Mirela GRACJA - Zielona Góra 5 655 więcej
18. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 3 501 więcej
19. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 5 474 więcej
20. Onisk Witold Synenko Kateryna POLISH CLUB - Warszawa 3 471 więcej
21. Socha Jarosław Frydrych Milena AKSEL - Rzeszów 5 372 więcej
22. Staśko Gabriel Kotwa Martyna LATINO - Żabno 5 356 więcej
23. Pieklak Paweł Filipek Anna ZAMEK - Lublin 3 354 więcej
24. Szymczyk Bartosz Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 3 321 więcej
25. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 5 318 więcej
26. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 4 265 więcej
27. Babiak Paweł Janusz Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 2 258 więcej
28. Wolski Bartosz Świerżewska Alicja FAST-STEP Warszawa 3 224 więcej
29. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 3 205 więcej
30. Bilnik Wojciech Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 200 więcej
31. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 2 195 więcej
32. Kowalski Mateusz Kohut Julia PERFECT DANCE - Kraków 3 191 więcej
33. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 178 więcej
34. Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość 1 172 więcej
35. Marszał Krzysztof Szlachetka Klaudia ESKADRA - Pabianice 1 170 więcej
36. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia TEAM - Ornontowice 2 153 więcej
37. Zyber-Moszak Amadeusz Bryl Aleksandra MARGO - Leszno 1 146 więcej
38. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 2 143 więcej
39. Borbot Rostislav Kupczyk Edyta DANCE PROJECT- Wrocław 1 140 więcej
40. Gilewicz Bartosz Małyszek Małgorzata TAKT - Chełm 1 140 więcej
41. Banasiak Jakub Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 2 133 więcej
42. Podfigurny Ziemowit Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 1 126 więcej
43. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 118 więcej
44. Okupniak Jakub Andrzejewska Michalina DREAM - Poznań 1 114 więcej
45. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 112 więcej
46. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 2 110 więcej
47. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice 2 102 więcej
48. Graczyk Jerzy Plezia Karina GRACJA - Zielona Góra 1 101 więcej
49. Raś Mikołaj Gawelska Weronika LORENZO - Gaj Mały 1 97 więcej
50. Pliszka Philip Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów 1 95 więcej
51. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 92 więcej
52. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
53. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań 1 88 więcej
54. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 87 więcej
55. Moryń Miłosz Księżnik Kinga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 82 więcej
56. Kaźmierczak Oliwier Mużelak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 82 więcej
57. Lemke Krystian Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 73 więcej
58. Pawelec Wiktor Janosz Dagmara RONDO - Rybnik 1 73 więcej
59. Marcinkowski Krystian Krężel Martyna LATINO - Żabno 1 66 więcej
60. Staniak Hubert Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 1 47 więcej
61. Malczyk Mateusz Koczan Zofia TEAM - Ornontowice 1 45 więcej
62. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
63. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 40 więcej