Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 11 2135 więcej
2. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 11 2096 więcej
3. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 7 1943 więcej
4. Augustyniak Krystian Szumańska Zuzanna Maria POLISH CLUB - Warszawa 8 1537 więcej
5. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 9 1494 więcej
6. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 8 1250 więcej
7. Krzemiński Maciej Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa 5 932 więcej
8. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 6 771 więcej
9. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 695 więcej
10. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 6 646 więcej
11. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 5 574 więcej
12. Kwiatosz Marcel Wolińska Nikola LIDER - Lublin 3 422 więcej
13. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 3 334 więcej
14. Homoncik Leon Niezgoda Maja FRASZKA - Kamienna Góra 2 320 więcej
15. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 3 320 więcej
16. Zawiślak Jakub Budzińska Urszula MARGO - Leszno 2 307 więcej
17. Jura Szymon Pashkivska Sofia GRACJA - Zielona Góra 2 273 więcej
18. Szeliga Antoni Stawowczyk Wiktoria WIKA - Olsztyn 2 270 więcej
19. Sosnowski Szymon Tomaszewicz Maja GRACJA - Zielona Góra 2 265 więcej
20. Homoncik Karol Węglińska Julia FRASZKA - Kamienna Góra 2 262 więcej
21. Polek Igor Kapłońska Amelia SzT eMiKa - Tarnów 2 259 więcej
22. Balcerak Adam Marciniak Zofia STEP DANCE - Koluszki 2 223 więcej
23. Prętki Aleksander Ratuszniak Alina LATINA - Wolsztyn 2 207 więcej
24. Szymoniak Mikołaj Kravchenko Sofiia ROYAL DANCE - Szczecin 1 200 więcej
25. Gracz Błażej Antoń Kamila GALA - Mielec 1 140 więcej
26. Jakubczak Damian Fodoran Oliwia RYTM - Chełm 1 140 więcej
27. Kaczor Przemysław Deep Maria FAST-STEP Warszawa 1 139 więcej
28. Różalski Miłosz Pasamonik Klaudia WDS - Katowice 2 130 więcej
29. Dmytrów Przemysław Świdzińska Julia AKTAN - Wrocław 1 116 więcej
30. Figuła Grzegorz Makselon Emilia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 116 więcej
31. Nawojski Mateusz Płotnicka Dorota FANTAZJA - Skwierzyna 1 114 więcej
32. Patzki Hubert Goliszewska Michalina ROYAL DANCE - Szczecin 1 110 więcej
33. Mirowski Oliwier Dobrowolska Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 99 więcej
34. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 99 więcej
35. Stefaniak Dawid Kopczyńska Natasza GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
36. Aksu Deniz Szumańska Zuzanna Maria POLISH CLUB - Warszawa 1 96 więcej
37. Jabłoński Wiktor Wilczak Zofia MARGO - Leszno 1 95 więcej
38. Słoma Rafał Muniak Małgorzata JUST DANCE Wieliczka 1 95 więcej
39. Grotkiewicz Michał Biadalska Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 88 więcej
40. Janowiak Karol Velgus Vladyslava PM - Lubin 1 80 więcej
41. Błaszczyk Wiktor Kołdon Emilia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 80 więcej
42. Rachtan Igor Gubas Nadia TEAM - Ornontowice 1 59 więcej