Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 8 2684 więcej
2. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 9 2321 więcej
3. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 7 1945 więcej
4. Cyran Juliusz Nędza Oliwia SUKCES - Jaworzno 11 1914 więcej
5. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 8 1635 więcej
6. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 7 1359 więcej
7. Baibarak Ivan Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 5 911 więcej
8. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 7 865 więcej
9. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 5 845 więcej
10. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 8 820 więcej
11. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 8 801 więcej
12. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 5 764 więcej
13. Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 7 682 więcej
14. Wysocki Bartosz Kriukova Oleksandra IGLICA - Wrocław 6 621 więcej
15. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 612 więcej
16. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 603 więcej
17. Ivaneiko Maksym Juzek Dominika RONDO - Rybnik 3 601 więcej
18. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 6 588 więcej
19. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 4 563 więcej
20. Madej Michał Milewska Anna IMPERIA - Kraków 4 517 więcej
21. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 6 449 więcej
22. Wachelka Jan Debert Mirela GRACJA - Zielona Góra 5 431 więcej
23. Czarnocki Tomasz Augustyniak Nikola POLISH CLUB - Warszawa 5 414 więcej
24. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 398 więcej
25. Pieszczek Filip Jaworska Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 5 379 więcej
26. Skoczylas Kornel Sochaczewska Wiktoria ZAMEK - Lublin 4 343 więcej
27. Woźniak Jakub Bieńczyk Maria IGLICA - Wrocław 4 337 więcej
28. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 5 331 więcej
29. Woźniak Hubert Blady Julia ZORBA - Częstochowa 5 292 więcej
30. Yaroshko Danylo Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 2 290 więcej
31. Rogala Tomasz Saj Liliana OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 3 287 więcej
32. Szostak Igor Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 4 258 więcej
33. Kołtun Damian Wegwert Karina STEP DANCE - Koluszki 3 243 więcej
34. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 2 231 więcej
35. Bańka Oliwier Głowala Martyna AKSEL - Rzeszów 2 211 więcej
36. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 2 199 więcej
37. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 177 więcej
38. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 176 więcej
39. Strąkowski Szymon Karolczyk Weronika ETIUDA - Radomsko 1 172 więcej
40. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 2 168 więcej
41. Voznyi Yaroslav Bilnik Ewa PRESTIGE - Katowice 2 165 więcej
42. Biały Michał Zybińska Zofia GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 146 więcej
43. Raś Mikołaj Gawelska Weronika LORENZO - Gaj Mały 1 144 więcej
44. Nosek Sebastian Słaboń Weronika PRESTIGE - Katowice 1 142 więcej
45. Tribukhin Iwan Larionova Daria ROYAL DANCE - Szczecin 1 140 więcej
46. Wardak Maksymilian Michalczewska Maja SUKCES - Kraśnik 1 140 więcej
47. Strzała Miłosz Bajdas Kamila AKSEL - Rzeszów 1 133 więcej
48. Pyszka Jacek Błaszczyk Sandra FORUM - Zabrze 2 123 więcej
49. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 121 więcej
50. Miękina Jakub Ćwierz Anna THOMAS DANCE - Kraków 1 114 więcej
51. Okupniak Jakub Andrzejewska Michalina DREAM - Poznań 1 112 więcej
52. Pawelec Wiktor Janosz Dagmara RONDO - Rybnik 1 107 więcej
53. Baranov Taras Filimonova Daria DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 1 105 więcej
54. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
55. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 1 97 więcej
56. Socha Jarosław Frydrych Milena AKSEL - Rzeszów 1 97 więcej
57. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara KTT Dziupla - Poznań 1 95 więcej
58. Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków 1 88 więcej
59. Babiak Paweł Janusz Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 88 więcej
60. Wolski Jakub Bober Hanna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 88 więcej
61. Łokietko Bruno Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 88 więcej
62. Banasiak Jakub Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 2 83 więcej
63. Stolarczyk Karol Rychlewska Agata ROYAL DANCE - Szczecin 1 70 więcej
64. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 69 więcej
65. Sławiński Hektor Sega Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 59 więcej
66. Szewczykowski Jakub Soja Urszula DRAGON'S DANCE Warszawa 1 55 więcej
67. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 55 więcej
68. Więckowski Mikołaj Sabak Ewa RS - WARSZAWA 1 51 więcej
69. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
70. Kubies Jan Brzozowska Nadia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 48 więcej
71. Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów 1 48 więcej
72. Sędecki Kacper Nawrocka Natalia ROYAL DANCE - Szczecin 1 47 więcej
73. Fatieiev Mykyta Yurieva Anzhelika MEGAPOLIS DANCE - Warszawa 1 47 więcej
74. Peński Damian Sabak Joanna RS - WARSZAWA 1 45 więcej
75. Marcinkowski Krystian Krężel Martyna LATINO - Żabno 1 45 więcej
76. Varchenko Arsen Yurieva Anzhelika MEGAPOLIS DANCE - Warszawa 1 40 więcej