Ranking Sportowy na dzień 2023-12-17

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 12 2080 więcej
2. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 6 1818 więcej
3. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 12 1616 więcej
4. Jesionek Karol Nowina-Konopka Aleksandra AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 10 1457 więcej
5. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 30 1438 więcej
6. Rutka Kacper Faber Agata IGLICA - Wrocław 6 1328 więcej
7. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 10 1251 więcej
8. Tama Mikołaj Kuląg Marta DUET - Warszawa 5 1185 więcej
9. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle IGLICA - Wrocław 7 1123 więcej
10. Stoksik Sebastian Pawicka Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 18 1104 więcej
11. Bąk Dominik Bąk Agnieszka S.T. ATLAS Warszawa 29 1052 więcej
12. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 13 1043 więcej
13. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 1035 więcej
14. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 11 1018 więcej
15. Mazur Jakub Gryczka Marta PRESTIGE - Katowice 7 950 więcej
16. Faracik Szymon Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 8 923 więcej
17. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 11 923 więcej
18. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 9 888 więcej
19. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 4 832 więcej
20. Abramov Aleksandr Sidor Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 10 802 więcej
21. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 6 800 więcej
22. Klekowski Seweryn Zejmowicz Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 800 więcej
23. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola FALA SOPOT 7 791 więcej
24. Raczek Hubert Mliczek Dominika POLISH CLUB - Warszawa 3 716 więcej
25. Ciura Maciej Tomalska Maja Master Artists Warszawa 9 695 więcej
26. Nawrat Artur Nawrat Monika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 11 686 więcej
27. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 4 657 więcej
28. Kotarba Szymon Anderszewska Melody POLISH CLUB - Warszawa 9 645 więcej
29. Hathazi Adam Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 615 więcej
30. Głogowski Piotr Gmochowska-Kornelak Justyna CENTRUM TAŃCA - Radom 6 599 więcej
31. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 8 585 więcej
32. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 584 więcej
33. Masłowski Mieszko Brunetti Elisa AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 583 więcej
34. Serena Angelo Melnyk Liuda AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 569 więcej
35. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 9 553 więcej
36. Woźniak Maciej Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 7 529 więcej
37. Markowski Tomasz Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 489 więcej
38. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 5 481 więcej
39. Martsynyuk Oleksandr Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 465 więcej
40. Kozieł Jakub Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 4 459 więcej
41. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 450 więcej
42. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 8 442 więcej
43. Smaroń Konrad Marcinkiewicz Oliwia PRESTIGE - Katowice 8 436 więcej
44. Sitek Sebastian Kozioł Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 430 więcej
45. Kuleta Adrian Syzdoł Monika S.T. ATLAS Warszawa 6 429 więcej
46. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia KICK - Kielce 3 416 więcej
47. Ahvanian Serhii Mazhova Daria DUET - Warszawa 1 376 więcej
48. Kosiński Albert Bala Oliwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 337 więcej
49. Rzymkiewicz Krystian Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 3 307 więcej
50. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 281 więcej
51. Uller Mateusz Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 3 260 więcej
52. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 4 255 więcej
53. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 250 więcej
54. Lorek Bartosz Litorowicz Sara Dancers United - WARSZAWA 1 236 więcej
55. Machnio Damian Kudra Iga CENTRUM TAŃCA - Radom 4 235 więcej
56. Waśkowski Jan Zaleska Wiktoria KADRYL - Białystok 3 232 więcej
57. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 224 więcej
58. Gurskiy Dmitriy Sepioło Adrianna MASTER DANCE - Gliwice 2 214 więcej
59. Stupachenko Kyrylo Homenda Maja VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 2 212 więcej
60. Kliushnyk Ivan Bławat Weronika DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 3 208 więcej
61. Osadchiy Roman Akopian Stella AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 187 więcej
62. Kardasiński Damian Zil Sofia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 183 więcej
63. Kastelik Łukasz Wawrzynowicz Kinga DANCE PROJECT- Wrocław 3 180 więcej
64. Orwat Konrad Matusiak Agata DANCE IMPERIUM - Poznań 2 180 więcej
65. Valyn Saveliy Trushkina Mariia GRACJA - Zielona Góra 1 178 więcej
66. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 174 więcej
67. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 171 więcej
68. Wawrzyczny Paweł Juzek Dominika RONDO - Rybnik 3 162 więcej
69. Drozd Wiktor Drozd Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 3 160 więcej
70. Winkler Miłosz Bajon Magdalena KTT Dziupla - Poznań 1 159 więcej
71. Savchuk Oleksandr Tyc Weronika LIDER - Lublin 2 152 więcej
72. Główka Tomasz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 150 więcej
73. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 145 więcej
74. Konopiński Dawid Kolka Adrianna DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 1 141 więcej
75. Faliński Przemysław Chmielińska Maja Corte Dance Progress - Warszawa 4 140 więcej
76. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 136 więcej
77. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT DANCE - Kraków 2 135 więcej
78. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 129 więcej
79. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 1 124 więcej
80. Kasprzak Konstanty Grunwald Monika INFINITY - Kraków 2 119 więcej
81. Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 116 więcej
82. Zdziech Przemysław Michta Amelia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 111 więcej
83. Sohling Norbert Stolowy Olena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 110 więcej
84. Sarbak Kacper Wiatrowska Julia IGLICA - Wrocław 1 110 więcej
85. Ciurko Hubert Markiewicz Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 105 więcej
86. Drożdżyński Tomasz Andrzejewska Wiktoria DREAM - Poznań 1 101 więcej
87. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 2 96 więcej
88. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 2 96 więcej
89. Niemczyk Kacper Sobasik Marta DANCE IMPERIUM - Poznań 1 91 więcej
90. Włochowicz Mateusz Brzozowska Agata 4STEP - Siechnice 1 90 więcej
91. Wawrzyczny Paweł Ogonowska Weronika RONDO - Rybnik 1 90 więcej
92. Kramski Mateusz Jaszewska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 88 więcej
93. Szelczyński Jakub Cygan Wiktoria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 82 więcej
94. Klimek Filip Szkutnik Zofia TEAM - Ornontowice 2 80 więcej
95. Usatenko Denys Sevchenko Oryna DANCE IMPERIUM - Poznań 3 73 więcej
96. Górny Bartosz Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 72 więcej
97. Hamzayev Elwin Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 67 więcej
98. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 63 więcej
99. Tomiak Szymon Zacharska Katarzyna CLASSIC - Warszawa 2 57 więcej
100. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 56 więcej
101. Pawlik Mikołaj Sosnecka Sandra PRESTIGE - Katowice 1 55 więcej
102. Alwasiak Karol Brol Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 55 więcej
103. Lewandowski Marcin Lewandowska Aleksandra ST Pyras - Toruń 1 49 więcej
104. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 43 więcej
105. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 31 więcej
106. Niedośpiał Marcin Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 1 29 więcej
107. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY - Garwolin 1 26 więcej
108. Maciejewski Marek Wójtowska Magdalena DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 1 25 więcej
109. Sohling Norbert Cygan Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 25 więcej
110. Banach Alan Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 24 więcej
111. Przemieniecki Szymon Czarnocka Alicja POLISH CLUB - Warszawa 1 23 więcej
112. Gordillo Diego Krzyżowska Oliwia Dancers United - WARSZAWA 1 22 więcej
113. Pishenko Oleksandr Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 20 więcej
114. Krasiński Szymon Bartczak Julia STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 1 20 więcej
115. Urban Marcel Nowak Natalia IGLICA - Wrocław 1 20 więcej