Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 8 2421 więcej
2. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 6 1987 więcej
3. Kulii Oleh Kanonchik Lyubov POLISH CLUB - Warszawa 7 1597 więcej
4. Valyn Saveliy Trushkina Mariia GRACJA - Zielona Góra 7 1500 więcej
5. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 7 1468 więcej
6. Woźniak Maciej Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 11 1318 więcej
7. Tomaszewski Alan Filipova Anna IGLICA - Wrocław 7 1275 więcej
8. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra PRESTIGE - Katowice 7 1069 więcej
9. Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice 7 1000 więcej
10. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 5 938 więcej
11. Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 766 więcej
12. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 7 762 więcej
13. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 6 749 więcej
14. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 7 725 więcej
15. Piskun Oleksander Koval Mariia CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 686 więcej
16. Klimek Filip Szkutnik Zofia TEAM - Ornontowice 8 611 więcej
17. Kliushnyk Ivan Bławat Weronika DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 5 508 więcej
18. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 3 507 więcej
19. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 2 473 więcej
20. Usatenko Denys Sevchenko Oryna DANCE IMPERIUM - Poznań 5 428 więcej
21. Tomiak Szymon Zacharska Katarzyna CLASSIC - Warszawa 4 425 więcej
22. Sarbak Kacper Wiatrowska Julia IGLICA - Wrocław 4 403 więcej
23. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 5 398 więcej
24. Stupachenko Kyrylo Homenda Maja VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 3 376 więcej
25. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 4 370 więcej
26. Popławski Ignacy Słaboń Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 359 więcej
27. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 329 więcej
28. Podhuzov Kostiantyn Koval Mariia GRACJA - Zielona Góra 2 313 więcej
29. Ciosek Piotr Kołosowska Julia PERFECT DANCE - Kraków 4 303 więcej
30. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 285 więcej
31. Yuzvynskyi Artemii Radziwoniuk Nikola PRESTIGE - Katowice 3 283 więcej
32. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 281 więcej
33. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 274 więcej
34. Skolut Kamil Nawrot Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 4 268 więcej
35. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena IGLICA - Wrocław 2 251 więcej
36. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 246 więcej
37. Leszczyński Patryk Bańcerowska Alicja BALLROOM - Lublin 4 245 więcej
38. Stochel Mikołaj Piasek Paulina M-TEAM - Kraków 3 219 więcej
39. Pishenko Oleksandr Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 178 więcej
40. Jaworski Adrian Marchewka Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 2 178 więcej
41. Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 178 więcej
42. Rudyj Bartosz Horodyńska Natalia PM - Lubin 1 170 więcej
43. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 144 więcej
44. Woźniak Filip Wierzbicka Wiktoria CLASSIC - Warszawa 2 134 więcej
45. Pasternak Bartosz Gacek Ewa DRAGON'S DANCE Warszawa 3 120 więcej
46. Wojciechowski Kacper Soja Urszula DRAGON'S DANCE Warszawa 2 119 więcej
47. Stal Kacper Gawor Jowita IMPERIA - Kraków 1 114 więcej
48. Tribukhin Iwan Larionova Daria ROYAL DANCE - Szczecin 1 110 więcej
49. Lastovskyi Dmytro Holod Svitlana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 107 więcej
50. Wysocki Bartosz Kriukova Oleksandra IGLICA - Wrocław 1 97 więcej
51. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 95 więcej
52. Biały Michał Zybińska Zofia GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 95 więcej
53. Baibarak Ivan Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 89 więcej
54. Krawczyk Mikołaj Krawczyk Maria KLASA - Tarnów 1 88 więcej
55. Sozański Miłosz Pluskota Matylda ROYAL DANCE - Szczecin 1 71 więcej
56. Gętkowski Mateusz Piotrowicz Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 55 więcej
57. Andruszko Marek Gębala Julia EVOLUTION - Kraków 1 49 więcej
58. Hamzayev Elwin Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 47 więcej
59. Muniak Maciej Babraj Katarzyna IMPERIA - Kraków 1 47 więcej
60. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 42 więcej