Ranking Sportowy na dzień 2023-12-16

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Semrau Piotr Semrau Stefania TANGO - Gdynia 16 3386 więcej
2. Jaworek Tomasz Tarnowska Jaworek Anna IMPERIA - Kraków 6 2290 więcej
3. Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik 12 2185 więcej
4. Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia AMBER - Kołobrzeg 12 1669 więcej
5. Wojas Tomasz Wojas Anna IGLICA - Wrocław 5 1426 więcej
6. Basak Jarosław Basak Beata IGLICA - Wrocław 7 1166 więcej
7. Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT - Legnica 8 1023 więcej
8. Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno 6 1000 więcej
9. Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra JEDYNKA - Łódź 3 768 więcej
10. Czylok Mariusz Czylok Alicja ST IMPRESJA Kęty 4 767 więcej
11. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata ESENS - Wrocław 7 765 więcej
12. Stępień Robert Stępień Arleta 3 675 więcej
13. Dusik Jacek Dusik Katarzyna SEMPRE - Kraków 3 668 więcej
14. Sikorski Dariusz Sikorska Alina DANCECLUB - Szczecin 5 600 więcej
15. Stryjewski Jacek Czarnocka Iwona DCS BRWINÓW 4 572 więcej
16. Stawiński Jan Pawelczyk Magdalena STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 4 502 więcej
17. Sadlik Jakub Szmidtke Jolanta AKSEL - Rzeszów 4 442 więcej
18. Tatała Leszek Tatała Anna CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 428 więcej
19. Kryczka Szczepan Nidzgorska-Kryczka Marzena AKSEL - Rzeszów 3 382 więcej
20. Momot Przemysław Momot Iwona CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 3 353 więcej
21. Skarka Wojciech Skarka Barbara DANCELOOK - Gliwice 2 347 więcej
22. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól 2 230 więcej
23. Wesołowski Artur Wesołowska Anna DANCE IMPERIUM - Poznań 2 196 więcej
24. Pakuła Robert Bogdańska-Pakuła Żaneta ASTRA - Szczecin 1 172 więcej
25. Łuczyński Tomasz Łuczyńska Anna TANGO - Gdynia 1 170 więcej
26. Karczmar Roman Karczmar Anna GRACJA - Zielona Góra 2 164 więcej
27. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 146 więcej
28. Działowski Jacek Działowska Maria SENSO - Rzeszów 1 142 więcej
29. Hołota Zenon Hołota Barbara ASTRA - Szczecin 1 142 więcej
30. Stefanowski Tomasz Stefanowska Anna ASTRA - Szczecin 1 140 więcej
31. Młotek Andrzej Wiśniewska Anna SATYSFAKCJA - Legnica 2 132 więcej
32. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław 1 119 więcej
33. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 1 111 więcej
34. Haraś Stanisław Haraś Diana DREAM - Poznań 1 110 więcej
35. Kukuła Janusz Kukuła Dorota PODKARPACIE - Jasło 1 110 więcej
36. Lubczyński Piotr Lubczyńska Renata ESENS - Wrocław 2 108 więcej
37. Mękalski Janusz Jagielska-Mękalska Agnieszka GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
38. Mituś Antoni Mituś Olga DIAMENT - Wrocław 1 97 więcej
39. Ushakov Vladyslav Więcław-Włodarczyk Anna VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 1 88 więcej
40. Krzykwa Wojciech Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól 1 88 więcej
41. Florencki Łukasz Florencka Natalia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 75 więcej
42. Prus Piotr Borisovich Irina BLACK DANCE - Gdańsk 1 58 więcej
43. Polowy Aleksander Oszmiańska-Polowy Agnieszka ESENS - Wrocław 1 50 więcej