Ranking Sportowy na dzień 2023-12-10

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 7 2087 więcej
2. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 9 1868 więcej
3. Dubohrii Dmytro Leszczyńska Nina DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 9 1800 więcej
4. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 1290 więcej
5. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 10 1219 więcej
6. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 8 1085 więcej
7. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 940 więcej
8. Batóg Oliwier Stopczyńska Anna IDEA - Kraków 9 936 więcej
9. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 4 819 więcej
10. Pogorzelski Krzysztof Kichuk Maryna POLISH CLUB - Warszawa 7 814 więcej
11. Gubała Adam Peliukh Solomiia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 797 więcej
12. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 7 638 więcej
13. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 5 619 więcej
14. Kucherlavyl Mykyta Suda Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 3 523 więcej
15. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 5 497 więcej
16. Obojski Mateusz Góral Gabriela IMPERIA - Kraków 4 482 więcej
17. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 3 450 więcej
18. Gubała Adam Kołbuc Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 437 więcej
19. Yaman Umut Gayretli Duru Nehir POLISH CLUB - Warszawa 1 430 więcej
20. Borowiec Adam Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 4 401 więcej
21. Ostałowski Dawid Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 3 383 więcej
22. Szymanowicz Kajetan Bruno Wróblewska Nadia POLISH CLUB - Warszawa 5 371 więcej
23. Adamcewicz Szymon Zawiślak Adrianna GRACJA - Zielona Góra 1 358 więcej
24. Wierzbicki Szymon Glinkowska Lena ROYAL DANCE - Szczecin 3 337 więcej
25. Simonides Alex Jekel Maja DANCECLUB - Szczecin 4 323 więcej
26. Muśnicki Grzegorz Zielińska Hanna FAST-STEP Warszawa 4 303 więcej
27. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 3 302 więcej
28. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 3 265 więcej
29. Olkowski Jan Rudakova Mariia ESENS - Wrocław 2 231 więcej
30. Skrzyszewski Szymon Nowara Lena OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 2 215 więcej
31. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 2 179 więcej
32. Filip Tomasz Nowotarska Jana AKSEL - Rzeszów 1 174 więcej
33. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 3 167 więcej
34. Sieradzki Nikodem Konarska Magdalena TOP DANCE STUDIO - Poznań 2 163 więcej
35. Grydziuszko Damian Pągowska Katarzyna ALFA-ASTRA - Stargard 2 150 więcej
36. Jasiewicz Jakub Krystek Julia AKSEL - Rzeszów 1 142 więcej
37. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 140 więcej
38. Kwiczala Dorian Skupień Maja LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 127 więcej
39. Obojski Mateusz Sokołowska Wiktoria IMPERIA - Kraków 2 122 więcej
40. Ostałowski Dawid Tengli-Radziszewska Nicole FAST-STEP Warszawa 1 118 więcej
41. Sucholas Błażej Kusak Sandra DANCECLUB - Szczecin 1 115 więcej
42. Gucwa Wojciech Batko Martyna IMPERIA - Kraków 1 114 więcej
43. Ciupiński Karol Tęczar Oliwia GASIEK - Rzeszów 1 110 więcej
44. Nieckarz Michał Sochacka Julia JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
45. Jawor Grzegorz Frąckowiak Róża KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań 1 97 więcej
46. Wierzbicki Szymon Derda Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 1 94 więcej
47. Węgliński Filip Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 1 88 więcej
48. Krzan Oliwer Kordula Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
49. Kashyna Tomasz Przybyszewska Wiktoria KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań 1 88 więcej
50. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 1 80 więcej
51. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 67 więcej
52. Palamarchuk Illia Kłobus Zuzanna ROYAL DANCE - Szczecin 1 47 więcej
53. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 1 15 więcej