Ranking Sportowy na dzień 2023-12-16

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Semrau Piotr Semrau Stefania TANGO - Gdynia 16 3126 więcej
2. Choromański Grzegorz Winiarska-Choromańska Agnieszka CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 8 1981 więcej
3. Popa Krzysztof Popa Jolanta TEMPO - Bydgoszcz 6 1759 więcej
4. Kryczka Szczepan Nidzgorska-Kryczka Marzena AKSEL - Rzeszów 5 1555 więcej
5. Wesołowski Artur Wesołowska Anna DANCE IMPERIUM - Poznań 10 1531 więcej
6. Maj Sławomir Korzeniowska Małgorzata DCS BRWINÓW 7 1225 więcej
7. Florencki Łukasz Florencka Natalia Śląski Klub Taneczny - Katowice 8 1094 więcej
8. Skarka Wojciech Skarka Barbara DANCELOOK - Gliwice 2 518 więcej
9. Haraś Stanisław Haraś Diana DREAM - Poznań 3 475 więcej
10. Pawlik Robert Pawlik Barbara 4STEP - Siechnice 2 468 więcej
11. Tatała Leszek Tatała Anna CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 468 więcej
12. Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno 3 432 więcej
13. Momot Przemysław Momot Iwona CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 3 416 więcej
14. Stępień Robert Stępień Arleta 2 387 więcej
15. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata ESENS - Wrocław 3 352 więcej
16. Makohon Eryk Adamska Urszula KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków 1 232 więcej
17. Karczmar Roman Karczmar Anna GRACJA - Zielona Góra 2 225 więcej
18. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól 1 174 więcej
19. Pakuła Robert Bogdańska-Pakuła Żaneta ASTRA - Szczecin 1 172 więcej
20. Hołota Zenon Hołota Barbara ASTRA - Szczecin 1 170 więcej
21. Ushakov Vladyslav Więcław-Włodarczyk Anna VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 1 154 więcej
22. Działowski Jacek Działowska Maria SENSO - Rzeszów 1 142 więcej
23. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 142 więcej
24. Stefanowski Tomasz Stefanowska Anna ASTRA - Szczecin 1 140 więcej
25. Jończyk Piotr Mikita Joanna KADRYL - Białystok 1 136 więcej
26. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 1 132 więcej
27. Kukuła Janusz Kukuła Dorota PODKARPACIE - Jasło 1 110 więcej
28. Polowy Aleksander Oszmiańska-Polowy Agnieszka ESENS - Wrocław 1 70 więcej