Ranking Sportowy na dzień 2023-09-30

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Śledź Karol Szymczak Natalia DUET - Warszawa 7 1685 więcej
2. Budzik Tomasz Toshchakova Alla DUET - Warszawa 9 1543 więcej
3. Negrebetskyi Vadym Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 6 1434 więcej
4. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 4 1336 więcej
5. Baryczka Krystian Matecki Alicja DANCE IMPERIUM - Poznań 8 1142 więcej
6. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 4 1009 więcej
7. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 9 933 więcej
8. Drzewiecki Miłosz Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 5 871 więcej
9. Gembara Oskar Butko Viana GRACJA - Zielona Góra 5 802 więcej
10. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 4 801 więcej
11. Myśliński Mateusz Kończal Natalia Studio Kreacji Tańca - Bydgoszcz 12 801 więcej
12. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 4 751 więcej
13. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 6 746 więcej
14. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 7 710 więcej
15. Khersonskyy Fedor Mazurek Martyna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 6 701 więcej
16. Sajdak Jerzy Barouskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 5 681 więcej
17. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 7 629 więcej
18. Łyda Konrad Sztukowska Paulina IMPET TEAM WARSZAWA 8 628 więcej
19. Kvaran Axel Kogut Alicja DUET - Warszawa 5 573 więcej
20. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 4 542 więcej
21. Augustynowicz Tomasz Rós Ragnarsdóttir Rebekka BLACK DANCE - Gdańsk 7 532 więcej
22. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 7 508 więcej
23. Grabowski Patryk Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 6 505 więcej
24. Goły Filip Ryś Wiktoria ZORBA - Częstochowa 7 502 więcej
25. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola FALA SOPOT 6 492 więcej
26. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna AKSEL - Rzeszów 6 481 więcej
27. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 6 423 więcej
28. Palak Tymoteusz Jaworek Maria ZAMEK - Lublin 4 404 więcej
29. Sambor Jakub Zychla Wiktoria IGLICA - Wrocław 6 386 więcej
30. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 322 więcej
31. Kasprzak Konstanty Grunwald Monika INFINITY - Kraków 5 311 więcej
32. Zychla Szymon Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 5 303 więcej
33. Kiszteliński Marcin Kisztelińska Dominika ZORBA - Częstochowa 1 250 więcej
34. Lipiński Daniel Samoilenko Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 4 239 więcej
35. Krupa Mateusz Kowalczuk Dorota PM - Lubin 2 200 więcej
36. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 197 więcej
37. Alwasiak Karol Brol Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 186 więcej
38. Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 176 więcej
39. Lipnicki Wojciech Kazantseva Daria Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 165 więcej
40. Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja ESKADRA - Pabianice 2 160 więcej
41. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 143 więcej
42. Drożdżyński Tomasz Andrzejewska Wiktoria DREAM - Poznań 1 142 więcej
43. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 140 więcej
44. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 3 122 więcej
45. Sarafin Oliwer Kowalik Pola DANCECLUB - Szczecin 3 117 więcej
46. Valyn Saveliy Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 112 więcej
47. Sadowski Radosław Emerla Magdalena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 110 więcej
48. Jędro Jacek Jędro Emiliana DANCE IMPERIUM - Poznań 1 110 więcej
49. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 82 więcej
50. Siemianowicz Eryk Klepczarek Justyna - KADRYL - Białystok 1 80 więcej
51. Stopyra Hubert Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 2 74 więcej
52. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata IMPULS - Chorzów 2 52 więcej
53. Trytko Michał Wilk-Trytko Klaudia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 52 więcej
54. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 1 45 więcej
55. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria INFINITY - Kraków 1 37 więcej
56. Baiev Mykhailo Chlamtacz Zofia POLISH CLUB - Warszawa 1 32 więcej
57. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 1 31 więcej
58. Pishenko Oleksandr Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 30 więcej
59. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 29 więcej
60. Kurzac Bartłomiej Kaczmarek Aleksandra DUET - Warszawa 1 27 więcej
61. Sohling Norbert Cygan Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 23 więcej
62. Sitek Sebastian Kozioł Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 23 więcej