Ranking Sportowy na dzień 2016-12-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 6 1948 więcej
2. Kucharczyk Kamil Semenova Polina DUET - Warszawa 4 1546 więcej
3. Pernak Michał Matuszewska Oliwia ST LEWANDOWSKI - Wrocław 4 1204 więcej
4. Baryczka Krystian Korzycka Anna Klub Sportowy Polski Taniec 4 1106 więcej
5. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 5 1099 więcej
6. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 4 950 więcej
7. Prusak Piotr Kaczmarzyk Adrianna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 803 więcej
8. Adamcewicz Jakub Filinowicz Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 5 647 więcej
9. Śledź Karol Domaradzka Julia IGLICA - Wrocław 2 632 więcej
10. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 3 567 więcej
11. Karpiński Marcin Jaruszowiec Patrycja MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 567 więcej
12. Depczyński Tomasz Jurczak Paulina GRACJA - Krosno 5 518 więcej
13. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 494 więcej
14. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 5 489 więcej
15. Łokiński Michał Tomasz Nikoniuk Monika ZAMEK - Lublin 2 442 więcej
16. Kurasiński Patryk Jerzyk Klaudia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 441 więcej
17. Sokołowski Kamil Lytvynenko Maria CHAMPION TEAM - Wrocław 3 435 więcej
18. Mrozek Daniel Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 3 405 więcej
19. Kleist Marcin Bień Julia DANCE ACADEMY - Bydgoszcz 1 342 więcej
20. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 3 299 więcej
21. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 5 299 więcej
22. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 4 294 więcej
23. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 277 więcej
24. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 2 273 więcej
25. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 268 więcej
26. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 3 241 więcej
27. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 2 232 więcej
28. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 223 więcej
29. Jabłoński Bartek Rutkowska Anita KADRYL - Białystok 1 191 więcej
30. Pluta Filip Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 3 180 więcej
31. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 167 więcej
32. Citko Dawid Tworkowska Angelika KADRYL - Białystok 1 159 więcej
33. Budzik Tomasz Bartoszek Aleksandra SzT eMiKa - Tarnów 1 145 więcej
34. Cygan Jakub Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 3 135 więcej
35. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 1 135 więcej
36. Mróz Łukasz Meńko Monika IDEA - Kraków 2 129 więcej
37. Rydz Rafał Palak Natalia LIDER - Lublin 2 128 więcej
38. Chmielewski Michał Rutkowska Agata KADRYL - Białystok 1 127 więcej
39. Dudin Danila Malińska Paulina DANCECLUB - Szczecin 2 113 więcej
40. Tylec Mikołaj Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 106 więcej
41. Talik Mikołaj Sergiel Weronika KIEPURA - Sosnowiec 2 104 więcej
42. Filim Michał Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 95 więcej
43. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 90 więcej
44. Zakrzewski Szymon Giesek Julia MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława 1 86 więcej
45. Gułaj Sebastian Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 1 78 więcej
46. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 2 66 więcej
47. Grzelak Karol Kulesa Magda DANCE TEAM - Wrocław 1 65 więcej
48. Głąb Konrad Popczyk Kamila ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 49 więcej
49. Kacperski Robert Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 48 więcej
50. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 1 47 więcej
51. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 1 42 więcej
52. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna IMPULS - Chorzów 1 36 więcej
53. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 1 36 więcej
54. Rojek Szymon Niepsujewicz Oliwia ATHINA - Oława 1 35 więcej
55. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 1 33 więcej
56. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 1 25 więcej
57. Pałaszewski Rafał Ficner Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 1 25 więcej
58. Kubicz Dominik Bańkowska Magdalena MAESTRO Opole 1 17 więcej
59. Skarka Michał Stolarska Ivetta MASTER DANCE - Gliwice 1 17 więcej
60. Kołodziej Marcin Wojaczek Magdalena MIX - Rybnik 1 15 więcej
61. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO Opole 1 15 więcej
62. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 15 więcej