Ranking Sportowy na dzień 2016-12-11

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 10 2430 więcej
2. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 9 2126 więcej
3. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 10 1734 więcej
4. Kalinowski Szymon Grabicka Grażyna DANCECLUB - Szczecin 7 1714 więcej
5. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 7 1519 więcej
6. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 10 1397 więcej
7. Pernak Michał Matuszewska Oliwia ST LEWANDOWSKI - Wrocław 6 1267 więcej
8. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 9 1247 więcej
9. Prusak Piotr Kaczmarzyk Adrianna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 1218 więcej
10. Zając Ariel Zięba Monika SZOK - Gliwice 8 1188 więcej
11. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 7 1171 więcej
12. Nowak Krzysztof Kijak Martyna FORUM - Zabrze 10 883 więcej
13. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Mykanów 12 865 więcej
14. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 9 826 więcej
15. Lemieszek Michał Gola Dominika BALLROOM - Lublin 9 816 więcej
16. Litewka Michał Matoga Justyna MERENGUE - Stalowa Wola 8 594 więcej
17. Chrząstek Mateusz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 9 568 więcej
18. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 7 552 więcej
19. Wiatrowicz Marcin Adamiak Zuzanna MERENGUE - Stalowa Wola 6 551 więcej
20. Karpiński Marcin Jaruszowiec Patrycja MISTRAL - Tarnowskie Góry 13 547 więcej
21. Kleist Marcin Bień Julia DANCE ACADEMY - Bydgoszcz 4 528 więcej
22. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 11 511 więcej
23. Matuszewski Piotr Komosa Agnieszka BRASIL - WARSZAWA 10 495 więcej
24. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 11 492 więcej
25. Bodzioch Artur Konrad Zaremba Małgorzata BLUE CLASSIC - Warszawa 8 469 więcej
26. Argier Adam Sapińska Iwona MAESTRO Opole 6 383 więcej
27. Pasterz Paweł Pasterz Paulina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 369 więcej
28. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 6 364 więcej
29. Tomczak Łukasz Tomczak Aleksandra GRACJA - Krosno 1 360 więcej
30. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 9 350 więcej
31. Rydz Rafał Palak Natalia LIDER - Lublin 7 336 więcej
32. Sokołowski Kamil Lytvynenko Maria CHAMPION TEAM - Wrocław 5 326 więcej
33. Połacieniec Marcin Połacieniec Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 10 312 więcej
34. Depczyński Tomasz Jurczak Paulina GRACJA - Krosno 3 309 więcej
35. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 4 306 więcej
36. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 5 292 więcej
37. Baran Kamil Częczek Julia PERFECT DANCE - Kraków 1 290 więcej
38. Kubicz Dominik Bańkowska Magdalena MAESTRO Opole 6 286 więcej
39. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 6 282 więcej
40. Maciejewski Przemysław Tyl Katarzyna BLUE CLASSIC - Warszawa 7 271 więcej
41. Koguciuk Jakub Brodawka Olga RYTM - Chełm 5 266 więcej
42. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 256 więcej
43. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 6 252 więcej
44. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 4 249 więcej
45. Kurasiński Patryk Jerzyk Klaudia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 236 więcej
46. Maciołka Jan Piotr Maciołka Agnieszka ASTRA - Szczecin 6 230 więcej
47. Borówka Paweł Majorczyk Dominika PASJA - Lublin 1 226 więcej
48. Borecki Jan Szydłowska Anita PERFECT DANCE - Kraków 1 223 więcej
49. Pulczyński Michał Gawlik Daria JEDYNKA - Łódź 1 217 więcej
50. Łokiński Michał Tomasz Nikoniuk Monika ZAMEK - Lublin 1 193 więcej
51. Janakowski Maciej Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 1 185 więcej
52. Grygoruk Paweł Krot Natalia KADRYL - Białystok 1 185 więcej
53. Frach Dominik Nabiałek Joanna ZORBA - Mykanów 5 177 więcej
54. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna IMPULS - Chorzów 3 174 więcej
55. Ples Wojciech Częczek Julia PERFECT DANCE - Kraków 3 174 więcej
56. Słowikowski Łukasz Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 2 170 więcej
57. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 161 więcej
58. Maj Michał Kowalczyk Kinga IDEA - Kraków 6 152 więcej
59. Maślanka Mateusz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 2 141 więcej
60. Abramczyk Tomasz Wojciech Błach Marta SKT AGH - Kraków 2 137 więcej
61. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 5 115 więcej
62. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 97 więcej
63. Karliński Kamil Karczmarz Agnieszka EVOLUTION - Kraków 1 95 więcej
64. Bednarczuk Mateusz Kondrat Klaudyna IGLICA - Wrocław 1 95 więcej
65. Dębski Patryk Domańska Patrycja JEDYNKA - Łódź 3 82 więcej
66. Archacki Sebastian Szewczyk-Terlecka Joanna BRASIL - WARSZAWA 1 79 więcej
67. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 4 78 więcej
68. Balcerzak Mikołaj Jabłońska Julia GRACJA - Zielona Góra 1 75 więcej
69. Cygan Jakub Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 4 72 więcej
70. Chomik Przemysław Wąs Ewelina IGLICA - Wrocław 3 69 więcej
71. Głąb Konrad Popczyk Kamila ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 67 więcej
72. Baran Michał Oleś Katarzyna ZAMECZKOWA ST - Kielce 1 67 więcej
73. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 1 67 więcej
74. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 66 więcej
75. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 3 64 więcej
76. Miśkiewicz Maciej Jarecka Emilia EVOLUTION - Kraków 3 61 więcej
77. Starzyński Piotr Janicka Kamila FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 3 59 więcej
78. Adamcewicz Jakub Filinowicz Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 3 54 więcej
79. Binkowski Jacek Kroczek Klaudia CORTE TOP DANCE - Warszawa 3 43 więcej
80. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 3 40 więcej
81. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 2 40 więcej
82. Tylec Mikołaj Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 2 39 więcej
83. Miazga Amadeusz Siatka Kamila RYTM - Chełm 1 35 więcej
84. Matuszewski Michał Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 2 35 więcej
85. Starowicz Piotr Drożyner-Starowicz Paulina MUZA - Olsztyn 2 30 więcej
86. Romerowicz Kamil Wierzbińska Kinga AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 27 więcej
87. Kacperski Robert Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 27 więcej
88. Koguciuk Jakub Sokół Weronika RYTM - Chełm 1 25 więcej
89. Tołpa Konrad Grzelaczyk Nikola DANCE TEAM - Wrocław 1 24 więcej
90. Myśliński Mateusz Łukasz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 22 więcej
91. Pawlak Kamil Rafińska Klaudia CORTE TOP DANCE - Warszawa 2 22 więcej
92. Kolczarek Mikołaj Kała Iga ZORBA - Mykanów 1 22 więcej
93. Tama Mikołaj Kuśnierz Sylwia AKSEL - Rzeszów 1 21 więcej
94. Góral Dawid Budzik Aneta SzT eMiKa - Tarnów 2 20 więcej
95. Sztankowski Jacek Wysocka Milena 1 18 więcej
96. Piechota Dominik Stronczek Hanna DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 15 więcej
97. Koniarz Tomasz Ciślak Agata BAWINEK - Kraków 1 12 więcej
98. Kudziełko Patryk Urban Anna RAGTIME - Kęty 1 12 więcej
99. Pluta Filip Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 11 więcej
100. Rosiński Igor Rosińska Izabela MAKO - Sulejówek 1 10 więcej
101. Dobrowolski Dominik Urman Monika AKSEL - Rzeszów 2 10 więcej
102. Michalak Krystian Syzdoł Monika BRASIL - WARSZAWA 1 9 więcej
103. Latoś Krystian Such Karolina BAWINEK - Kraków 1 7 więcej