Ranking Sportowy na dzień 2016-12-18

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 10 2032 więcej
2. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa IGLICA - Wrocław 8 1676 więcej
3. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 14 1571 więcej
4. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 5 1564 więcej
5. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena SUKCES - Jaworzno 5 1544 więcej
6. Górczak Kasper Małczak Maja CANTINERO - Tomaszów Maz. 8 1533 więcej
7. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 16 1502 więcej
8. Krentosz Aleksander Prymerska Wiktoria RONDO - Rybnik 8 1430 więcej
9. Wręczycki Przemysław Nowak Zuzanna SUKCES - Częstochowa 8 1370 więcej
10. Pieczyrak Karol Stelmach Natalia KIEPURA - Sosnowiec 12 1271 więcej
11. Koścień Bartosz Hanulak Alicja SUKCES - Częstochowa 8 1080 więcej
12. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ZORBA - Mykanów 17 950 więcej
13. Sączek Jakub Skupień Zofia LORDANCE - Wodzisław Śl. 13 949 więcej
14. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 10 897 więcej
15. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 6 710 więcej
16. Szczygieł Daniel Krystek Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 701 więcej
17. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 7 692 więcej
18. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 9 662 więcej
19. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 6 584 więcej
20. Bździel Grzegorz Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 8 582 więcej
21. Mazur Jakub Bozacka Julia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 520 więcej
22. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 515 więcej
23. Walas Mateusz Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 10 489 więcej
24. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 473 więcej
25. Kucab Dominik Meń Julia IDEA - Kraków 4 462 więcej
26. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 8 432 więcej
27. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 10 411 więcej
28. Gołębiowski Daniel Olszówka Zuzanna LIDER - Lublin 7 379 więcej
29. Bojarski Bartosz Stryjewska Karolina ELITE DANCE - Warszawa 7 378 więcej
30. Malinowski Maciej Rajkowska Paulina START - Płońsk 4 357 więcej
31. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 10 316 więcej
32. Zawora Marcin Cierpich Karolina ZŁOTA PARA - Dębica 8 305 więcej
33. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 8 302 więcej
34. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 6 300 więcej
35. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO Opole 4 287 więcej
36. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 286 więcej
37. Matłoka Mateusz Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 284 więcej
38. Górka Kacper Babiarz Aleksandra SzT eMiKa - Tarnów 4 281 więcej
39. Miśtal Szymon Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 3 278 więcej
40. Myślicki Daniel Tąkiel Laura KS DANCE MIX - Deszczno 2 277 więcej
41. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 2 274 więcej
42. Krawczyk Dawid Piskozub Martyna CHAMPION TEAM - Wrocław 3 271 więcej
43. Sobolewski Dawid Orlińska Paulina 4 265 więcej
44. Mielczarek Adrian Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 6 264 więcej
45. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 247 więcej
46. Markiewicz Jakub Arczyńska Daria ST NOVOMEX Opole 6 243 więcej
47. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 6 227 więcej
48. Oksień Dominik Sawicka Klaudia KADRYL - Białystok 1 221 więcej
49. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 6 217 więcej
50. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 215 więcej
51. Bałys Szymon Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 3 207 więcej
52. Świątek Wiktor Zamęska Zuzanna DANCE CENTER - Poznań 1 199 więcej
53. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 7 187 więcej
54. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 178 więcej
55. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 8 169 więcej
56. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 5 167 więcej
57. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 167 więcej
58. Kadłubowski Jakub Korszeń Weronika ZAMEK - Biała Podlaska 1 159 więcej
59. Dąbrowski Juliusz Dakowicz Julia FENIKS - Białystok 1 157 więcej
60. Jeziorek Łukasz Jaroń Karina DANCE CENTER Kluczbork 1 155 więcej
61. Sobol Sergiusz Meń Julia KLASA - Tarnów 2 145 więcej
62. Jagielski Karol Kowalczyk Milena DUET - Warszawa 2 143 więcej
63. Sobański Filip Sieradzan Jaśmina LATINA - Wolsztyn 1 135 więcej
64. Szumacher Artur Welenc Katarzyna MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława 1 129 więcej
65. Klepacki Rafał Moncport Natalia ASTRA - Szczecin 5 128 więcej
66. Roman Jakub Dorycka Dominika Kuźnia Tańca Kraków 1 127 więcej
67. Citko Adam Sobolewska Adela KADRYL - Białystok 1 125 więcej
68. Gralak Mateusz Skrzypczyńska Julia ALFA-ASTRA - Stargard 6 123 więcej
69. Szpakowicz Robert Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 120 więcej
70. Szewczykowski Filip Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 2 118 więcej
71. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 117 więcej
72. Majewski Szymon Kawka Aleksandra TAKT - Chełm 2 112 więcej
73. Wawrzyczny Paweł Szymiczek Martyna RONDO - Rybnik 4 99 więcej
74. Knaś Kajetan Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 1 95 więcej
75. Kycia Jakub Knychas Zuzanna ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 4 95 więcej
76. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 1 92 więcej
77. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 7 91 więcej
78. Micał Kamil Krystek Kinga GASIEK - Rzeszów 1 88 więcej
79. Stacha Kacper Łoś Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 88 więcej
80. Sudin Borys Ornat Dominika CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 85 więcej
81. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 83 więcej
82. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 3 76 więcej
83. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 2 75 więcej
84. Kucab Dominik Jarmuła Izabella IDEA - Kraków 2 73 więcej
85. Senderek Piotr Kutera Julia TWIST - Ostrowiec Św. 2 73 więcej
86. Matłoka Mateusz Gowor Oliwia Klub Sportowy Polski Taniec 1 72 więcej
87. Olejniczak Mikołaj Lopatnyuk Roksana MARGO - Leszno 1 71 więcej
88. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 66 więcej
89. Kosal Kamil Struk Natalia AXIS - Nowy Sącz 3 62 więcej
90. Ignaszewski Maxwell Kicińska Dominika MARGO - Leszno 1 49 więcej
91. Mardacz Jakub Pietrucha Gabriela DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 49 więcej
92. Jaśkowiak Ernest Tydda Martyna Klub Sportowy Polski Taniec 2 44 więcej
93. Szczygieł Daniel Piejko Olga Gabriela DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 38 więcej
94. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 2 37 więcej
95. Szelecheda Dominik Migda Weronika SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra 2 35 więcej
96. Czabator Michał Dubicka Emilia GRACJA - Zielona Góra 1 28 więcej
97. Malinowski Wiktor Olejnik Patrycja GRACJA - Zielona Góra 1 23 więcej
98. Wojtasiewicz Jacek Wolska Zuzanna PERFECT - Będzin 1 21 więcej
99. Kowalski Miłosz Sadziak Wiktoria ZORBA - Mykanów 1 19 więcej
100. Maślak Jakub Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 17 więcej
101. Dziadosz Kacper Pelczar Weronika K-STUDIO Krosno 1 17 więcej
102. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 15 więcej
103. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 15 więcej
104. Zychiewicz Ambroży Liana Zuzanna Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 1 15 więcej
105. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 1 14 więcej
106. Serkowski Mikołaj Filip Kaczmarek Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 13 więcej
107. Niemczyk Kacper Pańtak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 11 więcej
108. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 1 10 więcej
109. Szozda Maciej Gulka Klaudia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 10 więcej
110. Chudzia Michał Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 5 więcej