Ranking Sportowy na dzień 2016-12-11

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Karpińska Natalia IGLICA - Wrocław 14 2877 więcej
2. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 13 2808 więcej
3. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 13 1931 więcej
4. Klekowski Seweryn Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 7 1758 więcej
5. Nowak Wiktor Kamińska Sara LIDER - Lublin 8 1676 więcej
6. Faracik Szymon Cicherska Natalia IGLICA - Wrocław 9 1114 więcej
7. Kowalczyk Konrad Łągiewka Wiktoria ZORBA - Mykanów 8 1081 więcej
8. Lorek Bartosz Rudkowska Barbara CHAMPION TEAM - Wrocław 5 992 więcej
9. Janiak Mateusz Krużewska Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 7 914 więcej
10. Rozkuszka Dawid Baniak Izabela SzT eMiKa - Tarnów 12 883 więcej
11. Bigosiński Kacper Frach Julia ZORBA - Częstochowa 11 741 więcej
12. Nowacki Adrian Moskała Janina POLISH CLUB - Warszawa 6 702 więcej
13. Figurski Przemysław Prylowski Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 701 więcej
14. Gawęcki Tomasz Syta Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 9 698 więcej
15. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 8 685 więcej
16. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 13 682 więcej
17. Jędrasek Tomasz Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 9 627 więcej
18. Artelik Szymon Grabowska Julia DANCECLUB - Szczecin 7 612 więcej
19. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 8 587 więcej
20. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 3 584 więcej
21. Bomba Sebastian Jakus Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 10 549 więcej
22. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 8 508 więcej
23. Czopiński Konrad Kowalewska Paulina ZAMEK - Biała Podlaska 5 504 więcej
24. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 5 449 więcej
25. Bator Filip Podolska Alicja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 444 więcej
26. Zakrzewski Szymon Giesek Julia MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława 6 413 więcej
27. Gryczka Adam Rytkowska Wiktoria AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 6 379 więcej
28. Budzik Tomasz Bartoszek Aleksandra SzT eMiKa - Tarnów 7 377 więcej
29. Wielgosz Maciej Kałuzińska Kaja CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 356 więcej
30. Janas Dawid Koza Dominika SUKCES - Częstochowa 7 354 więcej
31. Litorowicz Oskar Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 3 348 więcej
32. Adamczyk Dominik Lasko Daria ASTRA - Szczecin 3 336 więcej
33. Sygitowicz Mikołaj Misztela Wiktoria CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 315 więcej
34. Łyda Konrad Staszak Aleksandra CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 299 więcej
35. Mróz Łukasz Meńko Monika IDEA - Kraków 3 296 więcej
36. Nowocin Kacper Skóra Zuzanna 3 285 więcej
37. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 275 więcej
38. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO Opole 4 262 więcej
39. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 6 258 więcej
40. Aftanasiuk Jakub Ejsmont Marta CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 5 253 więcej
41. Kucina Wojciech Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 249 więcej
42. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 6 230 więcej
43. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 5 229 więcej
44. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 1 226 więcej
45. Piotrowski Wojciech Krawczyk Małgorzata CHAMPION TEAM - Wrocław 4 222 więcej
46. Sambor Jakub Peszko Kinga IGLICA - Wrocław 5 219 więcej
47. Marcinkowski Jan Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 219 więcej
48. Kucharczyk Kamil Semenova Polina DUET - Warszawa 1 217 więcej
49. Kastelik Łukasz Kiełbik Natalia DANCE TEAM - Wrocław 5 215 więcej
50. Płocki Mateusz Szafraniec Paulina SUKCES - Jaworzno 5 210 więcej
51. Zyglarski Piotr Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 210 więcej
52. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 5 204 więcej
53. Wdowiak Hubert Glica Milena SAMBA - Tarnobrzeg 1 197 więcej
54. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO Opole 1 195 więcej
55. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 4 187 więcej
56. Bogacz Wojciech Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 187 więcej
57. Borkowski Robert Grzelak Aleksandra SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń 1 185 więcej
58. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 5 182 więcej
59. Niedośpiał Marcin Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 5 174 więcej
60. Tasarz Filip Pęciak Aleksandra DANCE CENTER Kluczbork 1 163 więcej
61. Grzywaczewski Wiktor Kosińska Maja SUKCES - Częstochowa 5 159 więcej
62. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 155 więcej
63. Węklar Miłosz Jurczak Anna GRACJA - Krosno 4 147 więcej
64. Suligowski Dawid Molenda Julia POLISH CLUB - Warszawa 4 143 więcej
65. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 5 139 więcej
66. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 3 139 więcej
67. Woś Kacper Niezabitowska Katarzyna PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 2 138 więcej
68. Klich Mateusz Bociąga Katarzyna ZORBA - Mykanów 4 136 więcej
69. Śledź Karol Domaradzka Julia IGLICA - Wrocław 1 133 więcej
70. Chmurzyński Aleksander Półtorak Karolina Kuźnia Tańca Kraków 1 133 więcej
71. Mazur Jakub Janiga Aleksandra GASIEK - Rzeszów 1 133 więcej
72. Wrzesiński Artur Pecyna Zuzanna ISKRA Praszka 1 131 więcej
73. Kulawik Karol Langier Julia ST CIEPŁY - Jaworzno 5 121 więcej
74. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 2 114 więcej
75. Kacprzak Kacper Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 4 108 więcej
76. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 5 108 więcej
77. Archacki Sebastian Szewczyk-Terlecka Joanna BRASIL - WARSZAWA 4 107 więcej
78. Pogorzelec Paweł Krytak Małgorzata GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 101 więcej
79. Gavva Luka Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 2 99 więcej
80. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 5 94 więcej
81. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 5 93 więcej
82. Dróżdż Olgierd Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 2 93 więcej
83. Kłosowski Marcin Łaźnia Kamila ST CIEPŁY - Jaworzno 5 84 więcej
84. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 4 81 więcej
85. Bolek Michał Mykicka Aleksandra IGLICA - Wrocław 4 78 więcej
86. Kwaśny Arkadiusz Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 69 więcej
87. Galewicz Marcin Sosnecka Sandra ZORBA - Mykanów 4 68 więcej
88. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 68 więcej
89. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 67 więcej
90. Repecki Michał Gura Alicja MYKA - Zamość 4 66 więcej
91. Pabis Maciej Półka Nikola ST CIEPŁY - Jaworzno 2 64 więcej
92. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 2 63 więcej
93. Paszek Wojciech Gwóźdź Paulina IMPULS - Chorzów 3 60 więcej
94. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 5 59 więcej
95. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 57 więcej
96. Siemianowicz Eryk Kaczyńska Agata KADRYL - Białystok 3 54 więcej
97. Bartman Aleksander Sas Aurelia ASTRA - Szczecin 1 49 więcej
98. Ziuziański Aleksander Skrolecka Agata MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 47 więcej
99. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 45 więcej
100. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 41 więcej
101. Całka Dominik Banasik Iga KORDASZEWSCY - Garwolin 1 36 więcej
102. Oberda Jakub Gura Alicja MYKA - Zamość 1 30 więcej
103. Redlecki Fryderyk Mach Martyna RYTM - Żory 2 29 więcej
104. Rojek Szymon Niepsujewicz Oliwia ATHINA - Oława 2 27 więcej
105. Rozborski Dominik Traciak Oliwia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 27 więcej
106. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 25 więcej
107. Oberda Jakub Tracz Oliwia MYKA - Zamość 2 25 więcej
108. Zagórski Jan Woźniak Ewelina ZORBA - Mykanów 2 25 więcej
109. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 25 więcej
110. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna ST JABCZYŃSKA - Wrocław 1 21 więcej
111. Weronowski Miłosz Jakub Rut Amelia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 17 więcej
112. Kowalczyk Jan Sławomir Kucharczyk Anna ZORBA - Mykanów 1 16 więcej
113. Wrona Grzegorz Ogiela Aleksandra CLASSIC Tuchów 1 15 więcej
114. Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów 1 15 więcej
115. WalatFTS Piotr Kowalska Julia 1 12 więcej
116. Nabiałczyk Bartosz Środa Wiktoria ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 12 więcej
117. Gura Tomasz Pieczykolan Agata MYKA - Zamość 1 11 więcej
118. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 2 11 więcej
119. Polak Mikołaj Stolarska Kinga GASIEK - Rzeszów 1 11 więcej
120. Orwat Konrad Halat Anna GRACJA - Zielona Góra 1 6 więcej
121. Janicki Oskar Wojniusz Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 5 więcej