Ranking Sportowy na dzień 2016-12-18

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kowalczyk Mateusz Stefaniak Zofia ZORBA - Mykanów 18 2018 więcej
2. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 9 1813 więcej
3. Rutka Kacper Litorowicz Sara IGLICA - Wrocław 5 1412 więcej
4. Dybaś Paweł Kuta Marianna ASTRA - Szczecin 9 1307 więcej
5. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa IGLICA - Wrocław 7 1182 więcej
6. Wojciechowski Stanisław Dobińska Maja ESKADRA - Pabianice 10 1134 więcej
7. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 10 1087 więcej
8. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 10 1010 więcej
9. Mazur Jakub Bozacka Julia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 927 więcej
10. Olejnik Bartosz Nowak Natalia ISKRA Praszka 11 902 więcej
11. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 9 861 więcej
12. Niedzielski Piotr Kamińska Aleksandra AKSEL - Rzeszów 7 857 więcej
13. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 841 więcej
14. Stacha Kacper Łoś Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 7 797 więcej
15. Jaśkowiak Ernest Tydda Martyna Klub Sportowy Polski Taniec 8 782 więcej
16. Wręczycki Przemysław Nowak Zuzanna SUKCES - Częstochowa 6 715 więcej
17. Szczygieł Daniel Krystek Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 677 więcej
18. Bojarski Bartosz Stryjewska Karolina ELITE DANCE - Warszawa 10 676 więcej
19. Kidybiński Paweł Łopocka Małgorzata MYKA - Zamość 4 673 więcej
20. Nagrabski Michał Filińska Zofia IMPET TEAM WARSZAWA 9 656 więcej
21. Adamczyk Mateusz Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 12 625 więcej
22. Malinowski Wiktor Olejnik Patrycja GRACJA - Zielona Góra 6 567 więcej
23. Rudnicki Szymon Kotulska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 6 553 więcej
24. Celmerowski Kacper Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 11 516 więcej
25. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 459 więcej
26. Pieczyrak Karol Stelmach Natalia KIEPURA - Sosnowiec 11 457 więcej
27. Zawora Marcin Cierpich Karolina ZŁOTA PARA - Dębica 9 456 więcej
28. Gołębiowski Daniel Olszówka Zuzanna LIDER - Lublin 6 426 więcej
29. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO Opole 9 425 więcej
30. Micał Kamil Pitera Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 406 więcej
31. Sączek Jakub Skupień Zofia LORDANCE - Wodzisław Śl. 10 375 więcej
32. Skrobisz Emanuel Zagórska Małgorzata ZORBA - Mykanów 9 373 więcej
33. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 1 373 więcej
34. Mrozek Daniel Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 1 350 więcej
35. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 346 więcej
36. Kliminowski Amadeusz Lisowiec Aleksandra RUDAN - Nowa Ruda 8 331 więcej
37. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 1 318 więcej
38. Matłoka Mateusz Gowor Oliwia Klub Sportowy Polski Taniec 2 302 więcej
39. Górka Kacper Babiarz Aleksandra SzT eMiKa - Tarnów 5 288 więcej
40. Matłoka Mateusz Sołtysiak Aleksandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 285 więcej
41. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 282 więcej
42. Jagielski Karol Kowalczyk Milena DUET - Warszawa 6 280 więcej
43. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 8 254 więcej
44. Gralak Mateusz Skrzypczyńska Julia ALFA-ASTRA - Stargard 7 246 więcej
45. Sobolewski Dawid Orlińska Paulina 2 240 więcej
46. Markiewicz Jakub Arczyńska Daria ST NOVOMEX Opole 6 238 więcej
47. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 234 więcej
48. Krawczyk Dawid Piskozub Martyna CHAMPION TEAM - Wrocław 2 232 więcej
49. Martin Jakub Pluskota Olga ASTRA - Szczecin 8 227 więcej
50. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 222 więcej
51. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 215 więcej
52. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 1 215 więcej
53. Świątek Wiktor Zamęska Zuzanna DANCE CENTER - Poznań 3 203 więcej
54. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 197 więcej
55. Oksień Dominik Sawicka Klaudia KADRYL - Białystok 1 189 więcej
56. Klepacki Rafał Moncport Natalia ASTRA - Szczecin 4 177 więcej
57. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 2 170 więcej
58. Sobol Sergiusz Meń Julia KLASA - Tarnów 2 163 więcej
59. Kadłubowski Jakub Korszeń Weronika ZAMEK - Biała Podlaska 1 159 więcej
60. Knaś Kajetan Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 1 157 więcej
61. Dąbrowski Juliusz Dakowicz Julia FENIKS - Białystok 1 157 więcej
62. Jeziorek Łukasz Jaroń Karina DANCE CENTER Kluczbork 1 155 więcej
63. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 6 147 więcej
64. Łokiński Mikołaj Sikorska Weronika TAKT - Chełm 2 146 więcej
65. Stopyra Hubert Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 4 146 więcej
66. Ignaszewski Maxwell Kicińska Dominika MARGO - Leszno 1 133 więcej
67. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 7 130 więcej
68. Stefański Tomasz Śliwka Urszula KIEPURA - Sosnowiec 2 129 więcej
69. Nowicki Wiktor Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 6 127 więcej
70. Citko Adam Sobolewska Adela KADRYL - Białystok 1 125 więcej
71. Roman Jakub Dorycka Dominika Kuźnia Tańca Kraków 1 125 więcej
72. Szewczykowski Filip Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 2 116 więcej
73. Micał Kamil Małek Faustyna GASIEK - Rzeszów 3 114 więcej
74. Majewski Szymon Kawka Aleksandra TAKT - Chełm 2 110 więcej
75. Senderek Piotr Kutera Julia TWIST - Ostrowiec Św. 2 104 więcej
76. Godlewski Wiktor Pospieszyńska Alicja START - Płońsk 1 95 więcej
77. Micał Kamil Krystek Kinga GASIEK - Rzeszów 1 88 więcej
78. Szpakowicz Robert Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 86 więcej
79. Olejniczak Mikołaj Lopatnyuk Roksana MARGO - Leszno 1 69 więcej
80. Miśtal Szymon Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 4 62 więcej
81. Kaczor Wojciech Kaczor Agnieszka GASIEK - Rzeszów 1 49 więcej
82. Mardacz Jakub Pietrucha Gabriela DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 49 więcej
83. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 1 48 więcej
84. Maślak Jakub Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 47 więcej
85. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 46 więcej
86. Pakuła Wojciech Kęsik Natalia ZORBA - Mykanów 2 43 więcej
87. Szczygieł Daniel Piejko Olga Gabriela DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 33 więcej
88. Kosal Kamil Struk Natalia AXIS - Nowy Sącz 2 32 więcej
89. Niemczyk Kacper Pańtak Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 24 więcej
90. Dziadosz Kacper Pelczar Weronika K-STUDIO Krosno 1 17 więcej
91. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 15 więcej
92. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 15 więcej
93. Serkowski Mikołaj Filip Kaczmarek Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 12 więcej
94. Krawczyk Kacper Tomoń Julita ALFA-ASTRA - Stargard 1 5 więcej