Ranking Sportowy na dzień 2016-12-11

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Rencławowicz Szymon Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 16 3254 więcej
2. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 11 2288 więcej
3. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 14 1942 więcej
4. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 10 1556 więcej
5. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 11 1342 więcej
6. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 15 1301 więcej
7. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 10 1291 więcej
8. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 8 1261 więcej
9. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1125 więcej
10. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 827 więcej
11. Kleczko Jakub Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 8 803 więcej
12. Woga Nikodem Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 9 796 więcej
13. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 6 657 więcej
14. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 633 więcej
15. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 9 590 więcej
16. Ligus Norbert Brol Maja ZORBA - Mykanów 7 532 więcej
17. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 5 486 więcej
18. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 6 463 więcej
19. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 6 430 więcej
20. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 9 374 więcej
21. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 6 352 więcej
22. Kamiński Michał Płodzień Weronika GASIEK - Rzeszów 4 328 więcej
23. Marzec Miłosz Kijewska Karolina ELITE DANCE - Szczecin 2 322 więcej
24. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 5 306 więcej
25. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 306 więcej
26. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 7 296 więcej
27. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 3 265 więcej
28. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 2 255 więcej
29. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 4 249 więcej
30. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 242 więcej
31. Prażak Maksymilian Staducka Aleksandra MARGO - Leszno 2 233 więcej
32. Robak Maciej Włodarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 215 więcej
33. Datczuk Piotr Ryczkowska Olga KADRYL - Białystok 2 204 więcej
34. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 6 202 więcej
35. Keshishyan Arman Siwek Aleksandra PERFECT DANCE - Kraków 2 201 więcej
36. Kubicz Jakub Snitsar Anastasia MAESTRO Opole 1 189 więcej
37. Szymkowiak Dawid Mikut Karolina FAN - Toruń 1 185 więcej
38. Dąbkowski Kacper Kowal Małgorzata PROGRESS - Warszawa 2 180 więcej
39. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 2 179 więcej
40. Czuhan Jakub Cybulska Aleksandra ZAMEK - Biała Podlaska 1 159 więcej
41. Szozda Michał Goranczewska Julia ST NOVOMEX Opole 1 157 więcej
42. Horosz Paweł Zaczkowska Weronika KADRYL - Białystok 1 155 więcej
43. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 6 151 więcej
44. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 147 więcej
45. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 2 141 więcej
46. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 2 140 więcej
47. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 3 136 więcej
48. Brodowski Maciej Naguszewska Oliwia MAKO - Sulejówek 1 129 więcej
49. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 127 więcej
50. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO Opole 1 125 więcej
51. Ryznar Marcin Lechwar Julia PODKARPACIE - Jasło 3 120 więcej
52. Kuźnik Damian Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 5 112 więcej
53. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
54. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 97 więcej
55. Rykała Tobiasz Kunka Pola TAKT - Chełm 1 95 więcej
56. Kotek Bartosz Nicpoń Kinga STTS Kraków 2 93 więcej
57. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 1 79 więcej
58. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 76 więcej
59. Buszek Aleksander Buszek Anna ZŁOTA PARA - Dębica 1 75 więcej
60. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 2 67 więcej
61. Boś Jan Brejnak Maja ELITE DANCE - Warszawa 1 65 więcej
62. Kowalewski Łukasz Sitko Ewa LORDANCE - Wodzisław Śl. 3 63 więcej
63. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 57 więcej
64. Lipiński Daniel Stępień Gabriela ASTRA - Szczecin 2 54 więcej
65. Ewangelu Evangelos Fedyk Aleksandra ASTRA - Szczecin 3 50 więcej
66. Jaensch Tymoteusz Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 49 więcej
67. Droś Igor Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 49 więcej
68. Piszczorowicz Dawid Majewska Marta ELITE DANCE - Szczecin 1 46 więcej
69. Haduch Jakub Rytych Zuzanna KIEPURA - Sosnowiec 1 46 więcej
70. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna GASIEK - Rzeszów 3 43 więcej
71. Krasnousov Arsenii Matusiak Marcelina SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra 1 39 więcej
72. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 36 więcej
73. Dziduch Grzegorz Kłodzińska Weronika ELITE DANCE - Szczecin 1 35 więcej
74. Demianiuk Maciej Łajca Maria BLUE CLASSIC - Warszawa 2 34 więcej
75. Wiórek Maciej Szołtysik Weronika IMPULS - Chorzów 2 32 więcej
76. Tomczyk Łukasz Parcheta Weronika ASTRA - Szczecin 2 32 więcej
77. Diaków Paweł Kostrzewa Natalia WIKA - Olsztyn 1 30 więcej
78. Kotarba Szymon Mróz Maria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 24 więcej
79. Kogut Maciej Kozdra Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 1 23 więcej
80. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina STARDANCE - Kraków 1 19 więcej
81. Gazda Cezary Orzeł Oliwia EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 19 więcej
82. Sierzchała Marcin Chmiel Martyna AKSEL - Rzeszów 1 17 więcej
83. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 15 więcej
84. Żygała Maciej Domka Emilia GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
85. Bartoś Jakub Rutyna Amelia EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 15 więcej
86. Michalski Dawid Stempka Sara IMPULS - Chorzów 1 12 więcej
87. Mytych Szymon Dec Ewelina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 12 więcej
88. Pietryszyk Mikołaj Stawowska Kamila FENIKS - Białystok 1 10 więcej
89. Biedroń Tymoteusz Magnuska Katarzyna ArtDance - Kraków 1 10 więcej