Ranking Sportowy na dzień 2016-12-18

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Rencławowicz Szymon Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 15 2889 więcej
2. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 11 2422 więcej
3. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 11 2050 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 10 1916 więcej
5. Sobala Marek Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 15 1646 więcej
6. Kleczko Jakub Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 9 1465 więcej
7. Serafin Maksymilian Wiewiórka Julia RAGTIME - Kęty 10 1188 więcej
8. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 5 1084 więcej
9. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 10 748 więcej
10. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 8 711 więcej
11. Boczar Kacper Kozłowska Wiktoria GASIEK - Rzeszów 9 694 więcej
12. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 7 687 więcej
13. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 8 611 więcej
14. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 9 579 więcej
15. Purczyński Wiktor Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 564 więcej
16. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 5 548 więcej
17. Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń 4 479 więcej
18. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 7 447 więcej
19. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 7 414 więcej
20. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 4 403 więcej
21. Ligus Norbert Brol Maja ZORBA - Mykanów 6 328 więcej
22. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 303 więcej
23. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 3 302 więcej
24. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 7 286 więcej
25. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 283 więcej
26. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 4 267 więcej
27. Krasnousov Arsenii Matusiak Marcelina SZYBIAK DANCE STUDIO Jelenia Góra 2 261 więcej
28. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 2 251 więcej
29. Prażak Maksymilian Staducka Aleksandra MARGO - Leszno 2 249 więcej
30. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 3 247 więcej
31. Keshishyan Arman Siwek Aleksandra PERFECT DANCE - Kraków 2 237 więcej
32. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 232 więcej
33. Robak Maciej Włodarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 215 więcej
34. Datczuk Piotr Ryczkowska Olga KADRYL - Białystok 2 204 więcej
35. Kamiński Michał Płodzień Weronika GASIEK - Rzeszów 4 198 więcej
36. Kubicz Jakub Snitsar Anastasia MAESTRO Opole 1 189 więcej
37. Woga Nikodem Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 185 więcej
38. Szymkowiak Dawid Mikut Karolina FAN - Toruń 1 185 więcej
39. Ryznar Marcin Lechwar Julia PODKARPACIE - Jasło 3 173 więcej
40. Czuhan Jakub Cybulska Aleksandra ZAMEK - Biała Podlaska 1 157 więcej
41. Szozda Michał Goranczewska Julia ST NOVOMEX Opole 1 157 więcej
42. Horosz Paweł Zaczkowska Weronika KADRYL - Białystok 1 155 więcej
43. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 154 więcej
44. Dąbkowski Kacper Kowal Małgorzata PROGRESS - Warszawa 2 152 więcej
45. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 141 więcej
46. Jarosz Jan Hudzik Hanna K-STUDIO Krosno 3 140 więcej
47. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 2 139 więcej
48. Brodowski Maciej Naguszewska Oliwia MAKO - Sulejówek 1 129 więcej
49. Muller Michał Kubica Katarzyna KIEPURA - Sosnowiec 3 128 więcej
50. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO Opole 1 125 więcej
51. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 2 125 więcej
52. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 125 więcej
53. Mazur Mikołaj Romanowska Oliwia SUKCES - Jaworzno 2 120 więcej
54. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 2 114 więcej
55. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 1 97 więcej
56. Tomczyk Łukasz Parcheta Weronika ASTRA - Szczecin 2 82 więcej
57. Ablewicz Nikodem Konczewska Zuzanna GASIEK - Rzeszów 3 75 więcej
58. Gniewek Bartosz Lubińska Katarzyna GASIEK - Rzeszów 1 75 więcej
59. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 75 więcej
60. Piszczorowicz Dawid Majewska Marta ELITE DANCE - Szczecin 1 66 więcej
61. Boś Jan Brejnak Maja ELITE DANCE - Warszawa 1 65 więcej
62. Buszek Aleksander Buszek Anna ZŁOTA PARA - Dębica 1 65 więcej
63. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 65 więcej
64. Kijowski Cezary Potocka Natalia GRACJA - Krosno 1 65 więcej
65. Lipiński Daniel Stępień Gabriela ASTRA - Szczecin 2 60 więcej
66. Kuźnik Damian Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 3 53 więcej
67. Bóhm Mateusz Toman Daria RONDO - Rybnik 1 52 więcej
68. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 1 48 więcej
69. Dziduch Grzegorz Kłodzińska Weronika ELITE DANCE - Szczecin 1 45 więcej
70. Królak Mateusz Juzek Dominika RONDO - Rybnik 1 34 więcej
71. Grydziuszko Antoni Noska Zuzanna ROYAL DANCE - Szczecin 1 33 więcej
72. Demianiuk Maciej Łajca Maria BLUE CLASSIC - Warszawa 2 32 więcej
73. Majcher Kacper Dejko Wiktoria CHOCHLIK - Lubartów 1 30 więcej
74. Diaków Paweł Kostrzewa Natalia WIKA - Olsztyn 1 30 więcej
75. Kotek Bartosz Nicpoń Kinga STTS Kraków 1 24 więcej
76. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina STARDANCE - Kraków 1 23 więcej
77. Kogut Maciej Kozdra Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 1 23 więcej
78. Kotarba Szymon Mróz Maria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 22 więcej
79. Lechowicz Paweł Macek Julia AKSEL - Rzeszów 1 19 więcej
80. Bartoś Jakub Rutyna Amelia EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 17 więcej
81. Żygała Maciej Domka Emilia GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 17 więcej
82. Sierzchała Marcin Chmiel Martyna AKSEL - Rzeszów 1 15 więcej
83. Gazda Cezary Orzeł Oliwia EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 15 więcej
84. Kucza Rafał Tokarczyk Kinga LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 15 więcej
85. Droś Igor Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 14 więcej
86. Biedroń Tymoteusz Magnuska Katarzyna ArtDance - Kraków 1 11 więcej
87. Pietryszyk Mikołaj Stawowska Kamila FENIKS - Białystok 1 10 więcej