Ranking Sportowy na dzień 2016-12-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Mykanów 5 1611 więcej
2. Masłowski Mieszko Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 1611 więcej
3. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 5 1206 więcej
4. Figurski Przemysław Prylowski Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 5 1197 więcej
5. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 3 1115 więcej
6. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 830 więcej
7. Główka Tomasz Mycek Aleksandra IGLICA - Wrocław 2 691 więcej
8. Zabrodzki Przemysław Bogdanowicz Aleksandra POLISH CLUB - Warszawa 3 684 więcej
9. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 4 641 więcej
10. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 5 541 więcej
11. Gułaj Sebastian Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 5 534 więcej
12. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 2 514 więcej
13. Kucina Wojciech Pysiak Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 3 512 więcej
14. Lorek Bartosz Rudkowska Barbara CHAMPION TEAM - Wrocław 2 442 więcej
15. Kosiński Albert Róg Sandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 441 więcej
16. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 414 więcej
17. Górlicki Kamil Szałowska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 2 386 więcej
18. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia AKSEL - Rzeszów 2 358 więcej
19. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 3 320 więcej
20. Zdziech Przemysław Skwarek Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 268 więcej
21. Spych Aleksander Żegalski Alicja SŁOŃCE - Poznań 2 260 więcej
22. Siemianowicz Eryk Kaczyńska Agata KADRYL - Białystok 1 227 więcej
23. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 208 więcej
24. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 197 więcej
25. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 195 więcej
26. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 3 188 więcej
27. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 177 więcej
28. Gavva Luka Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 3 176 więcej
29. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 173 więcej
30. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 171 więcej
31. Pawlak Kamil Rafińska Klaudia CORTE TOP DANCE - Warszawa 2 168 więcej
32. Jabłoński Bartek Rutkowska Anita KADRYL - Białystok 1 163 więcej
33. Zając Adam Łysik Agnieszka DUET - Warszawa 1 161 więcej
34. Hawro Michał Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 1 157 więcej
35. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 155 więcej
36. Kapitan Cyprian Sych Ewa MASTER DANCE - Gliwice 2 154 więcej
37. Artelik Szymon Grabowska Julia DANCECLUB - Szczecin 1 148 więcej
38. Nowak Wiktor Kamińska Sara LIDER - Lublin 1 144 więcej
39. Bigosiński Kacper Frach Julia ZORBA - Częstochowa 1 141 więcej
40. Cichoński Grzegorz Sliżewska Ewa KADRYL - Białystok 1 131 więcej
41. Zabrodzki Przemysław Górnicka Krystyna POLISH CLUB - Warszawa 1 126 więcej
42. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 125 więcej
43. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 2 125 więcej
44. Janiak Mateusz Krużewska Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 120 więcej
45. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 2 118 więcej
46. Citko Dawid Tworkowska Angelika KADRYL - Białystok 1 99 więcej
47. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 91 więcej
48. Brzeziński Przemysław Frankowska Sandra RONDO - Rybnik 2 87 więcej
49. Bedla Filip Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 83 więcej
50. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 80 więcej
51. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 80 więcej
52. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 77 więcej
53. Mróz Łukasz Meńko Monika IDEA - Kraków 2 67 więcej
54. Filim Michał Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 1 67 więcej
55. Kurasiński Patryk Jerzyk Klaudia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 66 więcej
56. Machnio Damian Sułkowska Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 65 więcej
57. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 1 57 więcej
58. Bator Filip Podolska Alicja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 55 więcej
59. Kacperski Robert Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 54 więcej
60. Czopiński Konrad Kowalewska Paulina ZAMEK - Biała Podlaska 1 54 więcej
61. Adamcewicz Jakub Filinowicz Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 48 więcej
62. Magierowicz Mateusz Tadla Jolanta IGLICA - Wrocław 1 45 więcej
63. Rojek Szymon Niepsujewicz Oliwia ATHINA - Oława 1 45 więcej
64. Chmielewski Michał Rutkowska Agata KADRYL - Białystok 1 45 więcej
65. Miechowicz Dominik Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 42 więcej
66. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 1 37 więcej
67. Piotrowski Wojciech Krawczyk Małgorzata CHAMPION TEAM - Wrocław 1 33 więcej
68. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 1 30 więcej
69. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 1 26 więcej
70. Karczewicz Adrian Środa Wiktoria ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 21 więcej
71. Cygan Jakub Kuźniar Daria AKSEL - Rzeszów 1 21 więcej
72. Jędrasek Tomasz Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 1 17 więcej
73. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 15 więcej
74. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO Opole 1 15 więcej
75. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 1 15 więcej
76. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 1 15 więcej
77. Skarka Michał Stolarska Ivetta MASTER DANCE - Gliwice 1 15 więcej
78. Talik Mikołaj Sergiel Weronika KIEPURA - Sosnowiec 1 15 więcej