Ranking Sportowy na dzień 2016-12-11

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 9 2400 więcej
2. Milcarz Paweł Staniek Dominika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 12 2188 więcej
3. Sar Wojciech Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 11 2136 więcej
4. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 12 2103 więcej
5. Barakowski Michał Kaczmarek Anna MISTRAL - Tarnowskie Góry 15 1828 więcej
6. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 10 1181 więcej
7. Chernenko Sergii Kierasińska Wiktoria CANTINERO - Tomaszów Maz. 7 1173 więcej
8. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 8 1166 więcej
9. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 10 1160 więcej
10. Gatnar Jiri Sygiet Marta ATHINA - Oława 6 1134 więcej
11. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 9 1079 więcej
12. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 8 1044 więcej
13. Majda Michał Krzysztoń Natalia Kuźnia Tańca Kraków 5 1031 więcej
14. Hołod Aleksander Kogut Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 6 998 więcej
15. Matecki Adam Sosińska Anna SŁOŃCE - Poznań 10 990 więcej
16. Kosiński Albert Róg Sandra CANTINERO - Tomaszów Maz. 10 901 więcej
17. Harazim Szymon Harazim Kinga KORDASZEWSCY - Garwolin 14 863 więcej
18. Jeleń Ernest Khrycheva Anna LIDER - Lublin 4 815 więcej
19. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 15 814 więcej
20. Górnicki Wiktor Rokicka Aleksandra Katarzyna MUZA - Olsztyn 13 789 więcej
21. Rygielski Maciej Węglińska Iwona POLISH CLUB - Warszawa 8 776 więcej
22. Zaprawa Marcin Kuląg Marta POLISH CLUB - Warszawa 3 776 więcej
23. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 10 771 więcej
24. Gumkowski Michał Madeńska Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 10 759 więcej
25. Duda Robert Gąsior Natalia IDEA - Kraków 8 734 więcej
26. Szeliga Michał Przydział Katarzyna CHAMPION TEAM - Wrocław 10 725 więcej
27. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 4 671 więcej
28. Andrzejewski Kamil Rucińska Dominika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 650 więcej
29. Wilczyński Igor Hubert Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 607 więcej
30. Główka Tomasz Mycek Aleksandra IGLICA - Wrocław 5 601 więcej
31. Jeleń Ernest Kaplii Anna LIDER - Lublin 1 564 więcej
32. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 8 540 więcej
33. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 11 532 więcej
34. Niedzielski Tomasz Surówka Joanna MAESTRO Opole 5 521 więcej
35. Nędzewicz Mirosław Roszak Barbara IGLICA - Wrocław 8 497 więcej
36. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 7 495 więcej
37. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 7 475 więcej
38. Jabłoński Dariusz Pokorska Ada KADRYL - Białystok 10 471 więcej
39. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 9 467 więcej
40. Dreling Adrian Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 6 456 więcej
41. Gułaj Sebastian Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 7 450 więcej
42. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 4 436 więcej
43. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 424 więcej
44. Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela AKSEL - Rzeszów 8 418 więcej
45. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Mykanów 6 409 więcej
46. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 8 399 więcej
47. Zajkowski Kamil Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 9 381 więcej
48. Figurski Przemysław Prylowski Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 7 361 więcej
49. Świniarski Marcin Sobczak Aneta STARDANCE - Gdynia 5 359 więcej
50. Malkov Roman Malik Ewa MASTER DANCE - Gliwice 2 356 więcej
51. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 346 więcej
52. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 7 341 więcej
53. Spychalski Mateusz Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 4 339 więcej
54. Maciołka Jan Piotr Maciołka Agnieszka ASTRA - Szczecin 7 330 więcej
55. Nowak Paweł Kmiołek Izabela MISTRAL - Tarnowskie Góry 10 317 więcej
56. Górski Patryk Hubicka Anna POLISH CLUB - Warszawa 6 309 więcej
57. Sharapov Volodymyr Kominkova Lenka POLISH CLUB - Warszawa 1 296 więcej
58. Dreling Mateusz Gawłowska Enrika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 295 więcej
59. Bednarczuk Mateusz Kondrat Klaudyna IGLICA - Wrocław 7 295 więcej
60. Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CT WYPYCH - Kalisz 4 293 więcej
61. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna ST NOVOMEX Opole 8 290 więcej
62. Lasota Piotr Szustkiewicz Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 284 więcej
63. Domański Bartłomiej Grzegorczyk Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 269 więcej
64. Chmiel Kamil Sawuła Joanna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 262 więcej
65. Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin 6 258 więcej
66. Brzeziński Przemysław Frankowska Sandra RONDO - Rybnik 7 240 więcej
67. Jarosz Andrzej Bogdanowicz Aleksandra POLISH CLUB - Warszawa 4 238 więcej
68. Słowikowski Łukasz Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 5 237 więcej
69. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 2 234 więcej
70. Boja Tomasz Gwóźdź Kamila MASTER DANCE - Gliwice 3 219 więcej
71. Sobala Mateusz Gaweł Paulina POLISH CLUB - Warszawa 3 214 więcej
72. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 4 211 więcej
73. Połacieniec Marcin Połacieniec Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 9 205 więcej
74. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 7 185 więcej
75. Dudarewicz Adam Mazurek Iga FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 5 167 więcej
76. Borecki Jan Szydłowska Anita PERFECT DANCE - Kraków 1 159 więcej
77. Klepacz Kacper Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 1 159 więcej
78. Wójcik Szymon Mikołajska Zofia IMPULS - Chorzów 8 158 więcej
79. Maj Michał Kowalczyk Kinga IDEA - Kraków 5 155 więcej
80. Jabłoński Damian Zakrzewska Izabela LIDER - Lublin 4 147 więcej
81. Oleksik Mateusz Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 146 więcej
82. Bartkowiak Mateusz Czerwińska Olga SŁOŃCE - Poznań 2 142 więcej
83. Chosta Bartłomiej Leszczyńska Daria RONDO - Rybnik 5 135 więcej
84. Ciurko Hubert Preisner Jagienka AKSEL - Rzeszów 1 127 więcej
85. Nowak Kamil Baran Kinga PLĄS - Kraków 1 127 więcej
86. Michalak Dawid Kaspruk Myroslava ZAMEK - Lublin 3 123 więcej
87. Maślanka Mateusz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 4 121 więcej
88. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 3 120 więcej
89. Janakowski Maciej Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 2 105 więcej
90. Bąk Dominik Halczak Joanna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 105 więcej
91. Danielewicz Mikołaj Roszkowska Maria DREAM - Poznań 1 99 więcej
92. Chosta Bartłomiej Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 2 93 więcej
93. Frach Dominik Nabiałek Joanna ZORBA - Mykanów 4 92 więcej
94. Maciejewski Przemysław Tyl Katarzyna BLUE CLASSIC - Warszawa 5 91 więcej
95. Zdziech Przemysław Skwarek Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 90 więcej
96. Gavva Luka Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 3 89 więcej
97. Zdziech Przemysław Wojciechowska Ewelina CENTRUM TAŃCA - Radom 3 81 więcej
98. Magierowicz Mateusz Tadla Jolanta IGLICA - Wrocław 4 80 więcej
99. Michalak Krystian Syzdoł Monika BRASIL - WARSZAWA 6 79 więcej
100. Mikoś Robert Szpondowska Klaudia IMPET TEAM WARSZAWA 1 78 więcej
101. Miszczuk Mateusz Lewucha Agnieszka CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 75 więcej
102. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 2 74 więcej
103. Zabrodzki Przemysław Górnicka Krystyna POLISH CLUB - Warszawa 3 69 więcej
104. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 5 69 więcej
105. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 1 67 więcej
106. Baran Michał Oleś Katarzyna ZAMECZKOWA ST - Kielce 1 67 więcej
107. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 64 więcej
108. Bedla Filip Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 61 więcej
109. Spych Aleksander Żegalski Alicja SŁOŃCE - Poznań 3 59 więcej
110. Nowak Patryk Wanot Adrianna SŁOŃCE - Poznań 3 59 więcej
111. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Mykanów 3 58 więcej
112. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 57 więcej
113. Pawlak Kamil Rafińska Klaudia CORTE TOP DANCE - Warszawa 3 55 więcej
114. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 53 więcej
115. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 2 52 więcej
116. Kacperski Robert Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 49 więcej
117. Miśkiewicz Maciej Jarecka Emilia EVOLUTION - Kraków 3 49 więcej
118. Kapitan Cyprian Sych Ewa MASTER DANCE - Gliwice 2 48 więcej
119. Czopiński Konrad Kowalewska Paulina ZAMEK - Biała Podlaska 1 47 więcej
120. Żytko Paweł Górna Daria Latino Dance Studio - Lublin 1 46 więcej
121. Tchórzewski Sandro Radwan Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 45 więcej
122. Karkosz Filip Chocian Carmen ASTRA - Szczecin 2 44 więcej
123. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 3 42 więcej
124. Sługocki Michał Karczewska Joanna CENTRUM TAŃCA - Radom 1 41 więcej
125. Kmita Sebastian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 1 40 więcej
126. Cacko Łukasz Kosmalska Aneta CORTE TOP DANCE - Warszawa 1 40 więcej
127. Klepacz Kacper Szalast Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 1 40 więcej
128. Wójcik Patryk Bil Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 3 39 więcej
129. Tyburek Szymon Knyś Anna LIDER - Lublin 1 35 więcej
130. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 29 więcej
131. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 1 28 więcej
132. Stetsyuk Mikhail Wołowiec Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 25 więcej
133. Trochymiuk Sebastian Stanilewicz Agata ZAMEK - Lublin 1 25 więcej
134. Mróz Łukasz Meńko Monika IDEA - Kraków 1 25 więcej
135. Stoksik Sebastian Libera Kinga GRACJA - Zielona Góra 1 24 więcej
136. Maryniowski Maciej Niziołek Kornelia MAGIC-DANCE - Lublin 2 23 więcej
137. Duda Robert Chwastowska Joanna IDEA - Kraków 1 21 więcej
138. Skarka Michał Stolarska Ivetta MASTER DANCE - Gliwice 1 21 więcej
139. Wawrzak Wiktor Skonieczna Dominika ZORBA - Mykanów 1 20 więcej
140. Bomba Sebastian Jakus Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 1 19 więcej
141. Boluk Bartłomiej Skuła Eliza CHAMPION TEAM - Wrocław 1 18 więcej
142. Ciok Michał Mitka Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 17 więcej
143. Kądziela Eryk Potaczek Sylwia FANTAZJA - Kraków 1 16 więcej
144. Śliwowski Kamil Plichta Patrycja AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 16 więcej
145. Cygroń Piotr Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 1 15 więcej
146. De Luca Michael Moskaleva Yana CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 15 więcej
147. Miechowicz Dominik Gąsior Natalia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 14 więcej
148. Polewski Kamil Jankowska Marta ZORBA - Mykanów 1 13 więcej
149. Tylec Mikołaj Baszczowska Anna SzT eMiKa - Tarnów 1 12 więcej
150. Skórski Marcel Krupa Angelika RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 11 więcej
151. Kot Szymon Dudys Anna IMPULS - Chorzów 1 11 więcej
152. Kudziełko Patryk Urban Anna RAGTIME - Kęty 1 10 więcej
153. Winkler Miłosz Jankowska Magdalena DANCE CENTER - Poznań 1 10 więcej