Ranking Sportowy na dzień 2016-12-11

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kucharczyk Kamil Semenova Polina DUET - Warszawa 9 2336 więcej
2. Baryczka Krystian Korzycka Anna Klub Sportowy Polski Taniec 9 1954 więcej
3. Tomaszewski Kacper Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 12 1920 więcej
4. Mrozek Daniel Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 11 1838 więcej
5. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 9 1588 więcej
6. Śledź Karol Domaradzka Julia IGLICA - Wrocław 5 1433 więcej
7. Archacki Sebastian Szewczyk-Terlecka Joanna BRASIL - WARSZAWA 8 1251 więcej
8. Budzik Tomasz Bartoszek Aleksandra SzT eMiKa - Tarnów 9 1221 więcej
9. Świątkowski Piotr Karpińska Natalia IGLICA - Wrocław 13 1200 więcej
10. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 7 1145 więcej
11. Sambor Jakub Peszko Kinga IGLICA - Wrocław 6 827 więcej
12. Pałaszewski Rafał Ficner Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 8 824 więcej
13. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 7 792 więcej
14. Jaruszewski Dawid Baranowska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 11 700 więcej
15. Zawierucha Borys Wieczorek Wiktoria RYTM - Żory 7 650 więcej
16. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 9 648 więcej
17. Łyda Konrad Staszak Aleksandra CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 4 584 więcej
18. Gawęcki Tomasz Syta Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 9 579 więcej
19. Depczyński Tomasz Jurczak Paulina GRACJA - Krosno 7 578 więcej
20. Sokołowski Kamil Lytvynenko Maria CHAMPION TEAM - Wrocław 2 527 więcej
21. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 6 514 więcej
22. Mróz Łukasz Meńko Monika IDEA - Kraków 3 472 więcej
23. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 7 465 więcej
24. Siemianowicz Eryk Kaczyńska Agata KADRYL - Białystok 6 440 więcej
25. Frodyma Amadeusz Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 7 367 więcej
26. Mazurek Bartosz Jawor Jagoda ZAMEK - Lublin 7 347 więcej
27. Szlachtowski Michał Rąba Klaudia NOWY STYL - Bielsko-Biała 7 338 więcej
28. Iwaszuk Mateusz Korzeniowska Anna CHAMPION TEAM - Wrocław 6 335 więcej
29. Aftanasiuk Jakub Ejsmont Marta CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 5 323 więcej
30. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO Opole 3 307 więcej
31. Zakrzewski Szymon Giesek Julia MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mława 6 292 więcej
32. Ujczak Paweł Drobna Aleksandra IGLICA - Wrocław 6 291 więcej
33. Bigosiński Kacper Frach Julia ZORBA - Częstochowa 4 288 więcej
34. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 278 więcej
35. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 3 275 więcej
36. Polak Mikołaj Stolarska Kinga GASIEK - Rzeszów 6 270 więcej
37. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 3 253 więcej
38. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 238 więcej
39. Grzelczak Dawid Kowalczyk Dominika ESKADRA - Pabianice 2 230 więcej
40. Bomba Sebastian Jakus Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 5 229 więcej
41. Adamczyk Dominik Lasko Daria ASTRA - Szczecin 3 224 więcej
42. Bernad Mateusz Lesińska Agata WIKA - Olsztyn 1 215 więcej
43. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 6 214 więcej
44. Kuliś Piotr Sitak Joanna ZORBA - Mykanów 6 210 więcej
45. Kłosowski Marcin Łaźnia Kamila ST CIEPŁY - Jaworzno 6 198 więcej
46. Marcinkowski Jan Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 191 więcej
47. Loppe Dominik Wójcicka Julka KIEPURA - Sosnowiec 6 185 więcej
48. Chuchro Szymon Pijar Karolina PASJA - Lublin 1 171 więcej
49. Kudra Michał Pijar Beata ZŁOTA PARA - Dębica 2 168 więcej
50. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO Opole 1 163 więcej
51. Duda Dawid Miterska Julia KIEPURA - Sosnowiec 5 160 więcej
52. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 159 więcej
53. Srebro Jakub Kawa Klaudia SzT eMiKa - Tarnów 1 159 więcej
54. Klich Mateusz Bociąga Katarzyna ZORBA - Mykanów 4 158 więcej
55. Borkowski Robert Grzelak Aleksandra SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń 1 157 więcej
56. Kujawiński Patryk Kanclerz Michalina GRACJA - Zielona Góra 6 156 więcej
57. Kastelik Łukasz Kiełbik Natalia DANCE TEAM - Wrocław 5 153 więcej
58. Węklar Miłosz Jurczak Anna GRACJA - Krosno 5 137 więcej
59. Jasiński Jakub Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 136 więcej
60. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 134 więcej
61. Zemełka Dennis Czerner Aleksandra UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 131 więcej
62. Galewicz Marcin Sosnecka Sandra ZORBA - Mykanów 5 131 więcej
63. Dróżdż Olgierd Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 2 131 więcej
64. Kulawik Karol Langier Julia ST CIEPŁY - Jaworzno 5 131 więcej
65. Jasiewicz Karol Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 5 129 więcej
66. Chmurzyński Aleksander Półtorak Karolina Kuźnia Tańca Kraków 1 127 więcej
67. Bogacz Wojciech Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 127 więcej
68. Gura Tomasz Pieczykolan Agata MYKA - Zamość 5 126 więcej
69. Martyniak Miron Denarska Julia POLISH CLUB - Warszawa 3 125 więcej
70. Janiszewski Michał Fiedorowicz Inka FAN - Toruń 1 125 więcej
71. Tabaka Arkadiusz Jędrzejczak Agata ASTRA - Szczecin 4 112 więcej
72. Syk Marcin Kajdaszuk Paulina TAKT - Chełm 2 109 więcej
73. Tasarz Filip Pęciak Aleksandra DANCE CENTER Kluczbork 1 99 więcej
74. Jakubowski Filip Jaśkowiak Julia DREAM - Poznań 1 95 więcej
75. Rosiński Igor Rosińska Izabela MAKO - Sulejówek 3 81 więcej
76. Jurczyk Krzysztof Oniszk Kamila ENJOY DANCE STUDIO - Warszawa 5 80 więcej
77. Gorczak Gabriel Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 5 79 więcej
78. Repecki Michał Gura Alicja MYKA - Zamość 4 78 więcej
79. Rojek Szymon Niepsujewicz Oliwia ATHINA - Oława 2 76 więcej
80. Bolek Michał Mykicka Aleksandra IGLICA - Wrocław 4 73 więcej
81. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM Dobrzeń Wielki 1 67 więcej
82. Pabis Maciej Półka Nikola ST CIEPŁY - Jaworzno 3 54 więcej
83. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 50 więcej
84. Błach Dawid Kainka Wiktoria UKS CATIA Kędzierzyn-Koźle 1 45 więcej
85. Iglewski Mateusz Deckas Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 41 więcej
86. Panachida Szymon Marzec Julia ELITE DANCE - Szczecin 1 40 więcej
87. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 1 39 więcej
88. Rozborski Dominik Traciak Oliwia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 38 więcej
89. Klecha Paweł Kazimierczak Julia ZORBA - Mykanów 2 36 więcej
90. Repecki Michał Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 33 więcej
91. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 31 więcej
92. Zagórski Jan Woźniak Ewelina ZORBA - Mykanów 2 25 więcej
93. Kasza Konrad Skiba Wiktoria Sandra GALA - Mielec 1 21 więcej
94. Misiak Mateusz Lampart Sandra GALA - Mielec 1 19 więcej
95. Łądka Wiktor Domin Aleksandra RYTM - Żory 1 19 więcej
96. Kowalczyk Jan Sławomir Kucharczyk Anna ZORBA - Mykanów 1 18 więcej
97. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 17 więcej
98. Wdowiak Hubert Glica Milena SAMBA - Tarnobrzeg 1 17 więcej
99. Nowocin Kacper Skóra Zuzanna 1 17 więcej
100. Kacprzak Kacper Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 15 więcej
101. Lorek Bartosz Rudkowska Barbara CHAMPION TEAM - Wrocław 1 15 więcej
102. Pogorzelec Paweł Krytak Małgorzata GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
103. Oberda Jakub Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 12 więcej
104. Rokosz Adrian Kot Natasza AKSEL - Rzeszów 1 10 więcej
105. Grabowski Wojciech Denarska Julia MAKO - Sulejówek 1 10 więcej
106. Janicki Oskar Wojniusz Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 5 więcej