Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Semrau Piotr Semrau Stefania TANGO - Gdynia 7 1418 więcej
2. Wojas Tomasz Wojas Anna IGLICA - Wrocław 5 1349 więcej
3. Jaworek Tomasz Tarnowska Jaworek Anna IMPERIA - Kraków 4 1178 więcej
4. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław 6 916 więcej
5. Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia AMBER - Kołobrzeg 7 825 więcej
6. Czylok Mariusz Czylok Alicja ST IMPRESJA Kęty 6 762 więcej
7. Basak Jarosław Basak Beata IGLICA - Wrocław 4 738 więcej
8. Skórnicki Michał Skórnicka Marzena FILEMON - Szamotuły 4 724 więcej
9. Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno 4 667 więcej
10. Kryczka Szczepan Nidzgorska-Kryczka Marzena AKSEL - Rzeszów 3 560 więcej
11. Dusik Jacek Dusik Katarzyna SEMPRE - Kraków 5 507 więcej
12. Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT - Legnica 5 458 więcej
13. Wesołowski Artur Wesołowska Anna DANCE IMPERIUM - Poznań 4 423 więcej
14. Stawiński Jan Pawelczyk Magdalena STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 5 400 więcej
15. Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik 3 372 więcej
16. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata ESENS - Wrocław 5 372 więcej
17. Stryjewski Jacek Czarnocka Iwona DCS BRWINÓW 3 330 więcej
18. Hołota Zenon Hołota Barbara ASTRA - Szczecin 2 312 więcej
19. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 3 260 więcej
20. Teresiński Krzysztof Przemysław Teresińska Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 248 więcej
21. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól 1 174 więcej
22. Krzykwa Wojciech Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól 1 142 więcej
23. Łuczyński Tomasz Łuczyńska Anna TANGO - Gdynia 1 140 więcej
24. Prus Piotr Borisovich Irina BLACK DANCE - Gdańsk 1 124 więcej
25. Okopiński Tacjusz Okopińska Renata DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój 1 122 więcej
26. Sadlik Jakub Szmidtke Jolanta AKSEL - Rzeszów 2 122 więcej
27. Momot Przemysław Momot Iwona CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 1 112 więcej
28. Jabłoński Piotr Jabłońska Sylwia ALFA-ASTRA - Stargard 1 112 więcej
29. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 110 więcej
30. Woźniak Krzysztof Wawer Agata CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 1 110 więcej
31. Sikorski Dariusz Sikorska Alina DANCECLUB - Szczecin 1 100 więcej
32. Haraś Stanisław Haraś Diana DREAM - Poznań 1 95 więcej
33. Bożejowski Mariusz Bożejowska Monika ELITE DANCE - Szczecin 1 95 więcej
34. Ushakov Vladyslav Więcław-Włodarczyk Anna VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 1 90 więcej
35. Lubczyński Piotr Lubczyńska Renata ESENS - Wrocław 1 50 więcej
36. Działowski Jacek Działowska Maria SENSO - Rzeszów 1 40 więcej
37. Bolek Marek Bolek Ewa KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków 1 34 więcej
38. Michałek Andrzej Michałek Elżbieta SzT eMiKa - Tarnów 1 22 więcej
39. Polowy Aleksander Oszmiańska-Polowy Agnieszka ESENS - Wrocław 1 20 więcej
40. Górowski Piotr Legutko-Górowska Małgorzata CUBANA - Nowy Targ 1 15 więcej