Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 7 1839 więcej
2. Szymanowicz Kajetan Bruno Wróblewska Nadia POLISH CLUB - Warszawa 7 1386 więcej
3. Spodniewski Kamil Jekel Maja DANCECLUB - Szczecin 7 1217 więcej
4. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 6 1216 więcej
5. Szymoniak Mikołaj Nieckarz Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 7 913 więcej
6. Piec Gustaw Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 4 896 więcej
7. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 4 868 więcej
8. Sieradzki Nikodem Konarska Magdalena TOP DANCE STUDIO - Poznań 6 838 więcej
9. Węgliński Filip Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 7 816 więcej
10. Olkowski Jan Rudakova Mariia ESENS - Wrocław 5 689 więcej
11. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 4 684 więcej
12. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 5 652 więcej
13. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 3 619 więcej
14. Muśnicki Grzegorz Komnata Julia Dancers United - WARSZAWA 5 554 więcej
15. Gaik Gabriel Łucarz Natalia IMPERIA - Kraków 4 510 więcej
16. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 5 450 więcej
17. Homoncik Karol Węglińska Julia FRASZKA - Kamienna Góra 6 436 więcej
18. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 4 327 więcej
19. Brożyna Wiktor Kopeć Alicja AKSEL - Rzeszów 3 278 więcej
20. Ludwig Filip Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 266 więcej
21. Jamróz Franciszek Jamróz Aleksandra TAKT - Chełm 2 257 więcej
22. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 4 250 więcej
23. Sokolovskyi Ostap Shevchenko Polina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 239 więcej
24. Palus Dawid Olszowy Nikola IGLICA - Wrocław 4 238 więcej
25. Koliński Szymon Iciek Katarzyna SUKCES - Jaworzno 2 199 więcej
26. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 4 194 więcej
27. Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna MYKA - Zamość 2 185 więcej
28. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 1 178 więcej
29. Simonides Alex Raczyńska Pola DANCECLUB - Szczecin 3 177 więcej
30. Jura Szymon Pashkivska Sofia GRACJA - Zielona Góra 1 172 więcej
31. Jawor Grzegorz Frąckowiak Róża KTT Dziupla - Poznań 1 146 więcej
32. Rutschke Eryk Żybort Michalina GRACJA - Zielona Góra 1 140 więcej
33. Kashyna Tomasz Przybyszewska Wiktoria KTT Dziupla - Poznań 1 114 więcej
34. Kryś Nataniel Tomczak Natalia LATINA - Wolsztyn 1 97 więcej
35. Lipski Jakub Dominiczak Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 1 92 więcej
36. Łabiński Antoni Kaczmarek Zofia LATINA - Wolsztyn 1 88 więcej
37. Pietruch Franciszek Kostiuk Bohdana IGLICA - Wrocław 1 78 więcej
38. Shevchenko Yurii Shevchenko Liubov ASTRA - Szczecin 1 73 więcej
39. Dmytrów Przemysław Świdzińska Julia AKTAN - Wrocław 1 69 więcej
40. Niciejewski Franciszek Jugo Kaja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 57 więcej
41. Kiełbus Borys Rafałowicz Lena ANIMA DANZA - Głogów 1 57 więcej
42. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 52 więcej
43. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 40 więcej