Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 7 1611 więcej
2. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 5 1459 więcej
3. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 5 1389 więcej
4. Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 9 1193 więcej
5. Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice 6 1123 więcej
6. Jaworski Adrian Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 5 861 więcej
7. Woźniak Filip Wierzbicka Wiktoria CLASSIC - Warszawa 5 752 więcej
8. Zazybov Ivan Wierciszewska Laura AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 483 więcej
9. Madej Michał Milewska Anna IMPERIA - Kraków 3 482 więcej
10. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 4 465 więcej
11. Kulii Oleh Kanonchik Lyubov POLISH CLUB - Warszawa 2 458 więcej
12. Hamzayev Elwin Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 3 390 więcej
13. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra PRESTIGE - Katowice 2 361 więcej
14. Yuzvynskyi Artemii Kosteczko Iga PRESTIGE - Katowice 3 360 więcej
15. Borej Jakub Dulewicz Nina RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 355 więcej
16. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 3 331 więcej
17. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 4 309 więcej
18. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 3 295 więcej
19. Tomaszewski Alan Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 2 295 więcej
20. Miękina Jakub Ćwierz Anna THOMAS DANCE - Kraków 4 293 więcej
21. Cyran Juliusz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 1 284 więcej
22. Tribukhin Iwan Larionova Daria ROYAL DANCE - Szczecin 4 277 więcej
23. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 2 218 więcej
24. Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria BALLROOM - Lublin 3 214 więcej
25. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 213 więcej
26. Wysocki Bartosz Kriukova Oleksandra IGLICA - Wrocław 2 188 więcej
27. Andruszko Marek Gębala Julia EVOLUTION - Kraków 2 163 więcej
28. Yaroshko Danylo Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 137 więcej
29. Bańka Oliwier Głowala Martyna AKSEL - Rzeszów 1 101 więcej
30. Leszczyński Patryk Bańcerowska Alicja BALLROOM - Lublin 1 91 więcej
31. Skolut Kamil Nawrot Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 1 88 więcej
32. Woźniak Hubert Głąb Anna ZORBA - Częstochowa 1 77 więcej
33. Wujastyk Stanisław Skiba Joanna TOP - ART - Lublin 1 65 więcej
34. Stal Kacper Gawor Jowita IMPERIA - Kraków 1 42 więcej