Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kosecki Nataniel Szumańska Zuzanna Maria CANTINERO - Tomaszów Maz. 9 2508 więcej
2. Szymanowicz Kajetan Bruno Wróblewska Nadia POLISH CLUB - Warszawa 7 1324 więcej
3. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 6 1277 więcej
4. Spodniewski Kamil Jekel Maja DANCECLUB - Szczecin 7 1088 więcej
5. Szymoniak Mikołaj Nieckarz Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 7 852 więcej
6. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 5 807 więcej
7. Koliński Szymon Iciek Katarzyna SUKCES - Jaworzno 4 772 więcej
8. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 6 768 więcej
9. Olkowski Jan Rudakova Mariia ESENS - Wrocław 5 752 więcej
10. Batóg Oliwier Kołbuc Oliwia IDEA - Kraków 3 746 więcej
11. Sieradzki Nikodem Konarska Magdalena TOP DANCE STUDIO - Poznań 6 702 więcej
12. Muśnicki Grzegorz Komnata Julia Dancers United - WARSZAWA 5 617 więcej
13. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 3 515 więcej
14. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 4 454 więcej
15. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 5 435 więcej
16. Drechny-Mucha Maksymilian Deep Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 376 więcej
17. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 4 354 więcej
18. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 4 325 więcej
19. Gaik Gabriel Łucarz Natalia IMPERIA - Kraków 4 323 więcej
20. Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna NOWY STYL - Bielsko-Biała 4 313 więcej
21. Wojciechowski Aleksy Vasylenko Sofiia IGLICA - Wrocław 3 260 więcej
22. Augustyniak Krystian Rosiak Victoria POLISH CLUB - Warszawa 3 236 więcej
23. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 4 224 więcej
24. Simonides Alex Raczyńska Pola DANCECLUB - Szczecin 3 201 więcej
25. Gubała Adam Kołbuc Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 200 więcej
26. Sokolovskyi Ostap Shevchenko Polina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 196 więcej
27. Jura Szymon Pashkivska Sofia GRACJA - Zielona Góra 1 172 więcej
28. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 1 156 więcej
29. Palus Dawid Olszowy Nikola IGLICA - Wrocław 3 152 więcej
30. Węgliński Filip Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 2 144 więcej
31. Jawor Grzegorz Frąckowiak Róża KTT Dziupla - Poznań 1 142 więcej
32. Rutschke Eryk Żybort Michalina GRACJA - Zielona Góra 1 140 więcej
33. Lorek Dawid Kocot Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 139 więcej
34. Homoncik Karol Węglińska Julia FRASZKA - Kamienna Góra 2 110 więcej
35. Kashyna Tomasz Przybyszewska Wiktoria KTT Dziupla - Poznań 1 110 więcej
36. Piec Gustaw Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 1 97 więcej
37. Shevchenko Yurii Shevchenko Liubov ASTRA - Szczecin 1 88 więcej
38. Pietruch Franciszek Kostiuk Bohdana IGLICA - Wrocław 1 84 więcej
39. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 74 więcej
40. Kiełbus Borys Rafałowicz Lena ANIMA DANZA - Głogów 1 55 więcej
41. Figuła Grzegorz Makselon Emilia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 53 więcej
42. Tame Mateusz Tubielewicz Karolina ZORBA - Częstochowa 1 49 więcej
43. Gawęda Wiktor Szot Katarzyna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 49 więcej
44. Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna MYKA - Zamość 1 49 więcej
45. Ludwig Filip Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 40 więcej
46. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 30 więcej