Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 5 1170 więcej
2. Martsynyuk Oleksandr Reziapova Arina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 1115 więcej
3. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 8 1067 więcej
4. Masłowski Mieszko Bala Oliwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 1036 więcej
5. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 5 1031 więcej
6. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 1029 więcej
7. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola FALA SOPOT 6 986 więcej
8. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 958 więcej
9. Jaworski Adrian Tabak Alina ROYAL DANCE - Szczecin 8 927 więcej
10. Krysztofiński Hubert Małczak Maja DUET - Warszawa 3 890 więcej
11. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 4 854 więcej
12. Duraj Maksymilian Filimonova Daria DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 6 821 więcej
13. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 797 więcej
14. Raczek Hubert Mliczek Dominika POLISH CLUB - Warszawa 2 755 więcej
15. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 4 741 więcej
16. Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 3 722 więcej
17. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 8 718 więcej
18. Klekowski Seweryn Zejmowicz Justyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 707 więcej
19. Nawrat Artur Nawrat Monika AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 10 643 więcej
20. Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice 5 632 więcej
21. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 589 więcej
22. Jesionek Karol Nowina-Konopka Aleksandra AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 555 więcej
23. Gurskiy Dmitriy Sepioło Adrianna MASTER DANCE - Gliwice 5 543 więcej
24. Pajor Dawid Filipova Anna IGLICA - Wrocław 5 529 więcej
25. Pawłowski Kacper Frankiewicz Julia POLISH CLUB - Warszawa 4 501 więcej
26. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 2 481 więcej
27. Głogowski Piotr Kudra Iga AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 478 więcej
28. Kaczmarek Igor Drohomirecka Anna ROYAL DANCE - Szczecin 6 466 więcej
29. Orwat Konrad Matusiak Agata DANCE IMPERIUM - Poznań 7 461 więcej
30. Semenchenko Mykyta Toczek Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 459 więcej
31. Kotarba Szymon Anderszewska Melody POLISH CLUB - Warszawa 4 445 więcej
32. Tomiak Szymon Zacharska Katarzyna CLASSIC - Warszawa 7 431 więcej
33. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia KICK - Kielce 3 430 więcej
34. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 427 więcej
35. Bartyś Marcin Pokorska Ada KADRYL - Białystok 3 408 więcej
36. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 7 388 więcej
37. Smaroń Konrad Marcinkiewicz Oliwia PRESTIGE - Katowice 7 387 więcej
38. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 384 więcej
39. Ciura Maciej Tomalska Maja Master Artists Warszawa 6 373 więcej
40. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra PRESTIGE - Katowice 2 371 więcej
41. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 8 367 więcej
42. Drozd Wiktor Drozd Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 5 322 więcej
43. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena IGLICA - Wrocław 5 316 więcej
44. Lizura Jakub Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 304 więcej
45. Ostryzhniuk Taras Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 5 300 więcej
46. Rzymkiewicz Krystian Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 3 289 więcej
47. Klimek Filip Szkutnik Zofia TEAM - Ornontowice 5 282 więcej
48. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 3 280 więcej
49. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 5 274 więcej
50. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 272 więcej
51. Mazur Jakub Gryczka Marta PRESTIGE - Katowice 2 235 więcej
52. Ahvanian Serhii Zhukova Yuliia DUET - Warszawa 1 230 więcej
53. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 5 217 więcej
54. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 196 więcej
55. Drożdżyński Tomasz Andrzejewska Wiktoria DREAM - Poznań 4 195 więcej
56. Winkler Miłosz Bajon Magdalena KTT Dziupla - Poznań 1 193 więcej
57. Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 192 więcej
58. Kozieł Jakub Fibic Emilia RONDO - Rybnik 2 175 więcej
59. Niemczyk Kacper Sobasik Marta DANCE IMPERIUM - Poznań 2 170 więcej
60. Abramov Aleksandr Sidor Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 169 więcej
61. Piskun Oleksander Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa 3 165 więcej
62. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 164 więcej
63. Sitek Sebastian Kozioł Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 159 więcej
64. Wrona Patryk Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 140 więcej
65. Tribukhin Iwan Larionova Daria ROYAL DANCE - Szczecin 2 130 więcej
66. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 129 więcej
67. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 2 128 więcej
68. Ciosek Piotr Kołosowska Julia PERFECT DANCE - Kraków 2 120 więcej
69. Kliushnyk Ivan Wójtowska Magdalena DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 1 112 więcej
70. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle IGLICA - Wrocław 1 112 więcej
71. Bednarski Maciej Shulha Yuliia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 104 więcej
72. Szelczyński Jakub Cygan Wiktoria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 103 więcej
73. Spręga Seweryn Bławat Weronika DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 1 95 więcej
74. Tchórzewski Sandro Roth Weronika DANCE IMPERIUM - Poznań 1 93 więcej
75. Madej Michał Milewska Anna IMPERIA - Kraków 2 91 więcej
76. Mikulski Kamil Łukasik Aleksandra ROYAL DANCE - Szczecin 1 90 więcej
77. Górny Bartosz Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 84 więcej
78. Zazybov Ivan Wierciszewska Laura AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 82 więcej
79. Serafin Miłosz Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 2 75 więcej
80. Tonder Łukasz Slavych Yelyzaveta DANCE IMPERIUM - Poznań 1 70 więcej
81. Wochlik Dominik Wojtasińska Adrianna DREAM - Poznań 1 70 więcej
82. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 66 więcej
83. Banach Alan Chwierut Amelia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 58 więcej
84. Woźniak Hubert Głąb Anna ZORBA - Częstochowa 1 49 więcej
85. Woźniak Filip Wierzbicka Wiktoria CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
86. Lastovskyi Dmytro Holod Svitlana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 47 więcej
87. Cisiński Krystian Peroń Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
88. Brzeski Bruno Arczyńska Daria POLISH CLUB - Warszawa 1 31 więcej
89. Urban Marcel Nowak Natalia IGLICA - Wrocław 1 23 więcej
90. Żygała Maciej Domka Emilia IMPERIA - Kraków 1 20 więcej