Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kramarenko Nazar Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 6 1724 więcej
2. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 5 1659 więcej
3. Czarnocki Tomasz Augustyniak Nikola POLISH CLUB - Warszawa 7 1241 więcej
4. Ivaneiko Maksym Juzek Dominika RONDO - Rybnik 5 1083 więcej
5. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 6 923 więcej
6. Pieszczek Filip Jaworska Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 7 865 więcej
7. Nosek Sebastian Słaboń Weronika PRESTIGE - Katowice 6 828 więcej
8. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 4 745 więcej
9. Adamcewicz Szymon Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 6 715 więcej
10. Baibarak Ivan Szumańska Kinga POLISH CLUB - Warszawa 3 713 więcej
11. Cyran Juliusz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 3 646 więcej
12. Yaroshko Danylo Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 4 632 więcej
13. Jakubik Nataniel Ogonowska Weronika RONDO - Rybnik 4 628 więcej
14. Ulich Arsenii Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 544 więcej
15. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 6 503 więcej
16. Malicki Filip Michalska Patrycja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 484 więcej
17. Wierzbicki Szymon Derda Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 6 445 więcej
18. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 4 443 więcej
19. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 3 425 więcej
20. Voznyi Yaroslav Bilnik Ewa PRESTIGE - Katowice 4 394 więcej
21. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 5 377 więcej
22. Häs Marcel Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 4 313 więcej
23. Pogorzelski Krzysztof Kichuk Maryna POLISH CLUB - Warszawa 3 252 więcej
24. Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków 4 249 więcej
25. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 3 210 więcej
26. Putaj Mateusz Sobków Amelia PERFECT DANCE - Kraków 3 206 więcej
27. Bakalarz Mateusz Skokava Varvara TOP - ART - Lublin 3 184 więcej
28. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 174 więcej
29. Świderski Szymon Jędrych Julia BALLROOM - Lublin 3 173 więcej
30. Dubohrii Dmytro Leszczyńska Nina DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański 2 172 więcej
31. Kubies Jan Brzozowska Nadia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 3 159 więcej
32. Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów 3 146 więcej
33. Klaska Miłosz Kowalska Anna CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 1 142 więcej
34. Kaźmierczak Oliwier Mużelak Julia GRACJA - Zielona Góra 2 140 więcej
35. Biały Michał Zybińska Zofia GOLDEN DANCE - Przemyśl 2 134 więcej
36. Sędecki Kacper Nawrocka Natalia ROYAL DANCE - Szczecin 1 118 więcej
37. Pawelec Wiktor Janosz Dagmara RONDO - Rybnik 1 113 więcej
38. Woźniak Wojciech Nowak Emilia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 111 więcej
39. Surkov Semen Grudniak Blanka TOP DANCE STUDIO - Poznań 1 110 więcej
40. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 101 więcej
41. Stolarczyk Karol Rychlewska Agata ROYAL DANCE - Szczecin 1 101 więcej
42. Sławiński Hektor Sega Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 94 więcej
43. Marcinkowski Krystian Krężel Martyna LATINO - Żabno 1 94 więcej
44. Grydziuszko Damian Pągowska Katarzyna ALFA-ASTRA - Stargard 1 92 więcej
45. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 1 87 więcej
46. Zharykov Oleksandr Kugler Hanna DANCECLUB - Szczecin 1 82 więcej
47. Pach Mateusz Góral Gabriela IMPERIA - Kraków 2 73 więcej
48. Staniak Hubert Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 1 73 więcej
49. Bukowski Michał Śnieżek Kinga GRACJA - Krosno 1 72 więcej
50. Traczyk Kacper Komnata Wiktoria Akademia Tańca - Kielce 1 65 więcej
51. Szostak Igor Bombolewska Alicja Dancers United - WARSZAWA 1 62 więcej
52. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 55 więcej
53. Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość 1 51 więcej
54. Kołtun Damian Wegwert Karina STEP DANCE - Koluszki 1 51 więcej
55. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 1 50 więcej
56. Poździak Rafał Kopiec Oliwia CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
57. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 45 więcej
58. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 45 więcej
59. Obojski Mateusz Sokołowska Wiktoria IMPERIA - Kraków 1 41 więcej
60. Puchała Jan Cisło Zofia PERFECT DANCE - Kraków 1 20 więcej