Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 5 1648 więcej
2. Szor Hubert Korzhanivska Violetta POLISH CLUB - Warszawa 5 1408 więcej
3. Tabor Natan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 7 1265 więcej
4. Kaczmarski Maciej Marecka Amelia DANCECLUB - Szczecin 6 1121 więcej
5. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 1001 więcej
6. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 7 989 więcej
7. Putilin Mykola Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 4 909 więcej
8. Obojski Mateusz Sokołowska Wiktoria IMPERIA - Kraków 6 888 więcej
9. Adamcewicz Szymon Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 6 841 więcej
10. Pieklak Paweł Filipek Anna ZAMEK - Lublin 5 745 więcej
11. Sabat Antoni Woch Małgorzata IMPERIA - Kraków 3 743 więcej
12. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 711 więcej
13. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 6 635 więcej
14. Sałach Marek Sławińska Patrycja DANCECLUB - Szczecin 5 604 więcej
15. Borowiec Adam Pietraszuk Hanna DANCECLUB - Szczecin 6 581 więcej
16. Szostak Igor Bombolewska Alicja Dancers United - WARSZAWA 3 562 więcej
17. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 7 514 więcej
18. Häs Marcel Smuk Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 4 379 więcej
19. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 4 366 więcej
20. Staśko Gabriel Kotwa Martyna LATINO - Żabno 6 361 więcej
21. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 4 333 więcej
22. Babiak Paweł Janusz Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 4 322 więcej
23. Podfigurny Ziemowit Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 2 294 więcej
24. Zmarzły Oskar Kohut Julia PERFECT DANCE - Kraków 3 276 więcej
25. Wierzbicki Szymon Derda Wiktoria ROYAL DANCE - Szczecin 5 246 więcej
26. Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość 2 201 więcej
27. Kaźmierczak Oliwier Mużelak Julia GRACJA - Zielona Góra 3 197 więcej
28. Droszczak Karol Witczak Maja PM - Lubin 2 187 więcej
29. Puchała Jan Cisło Zofia PERFECT DANCE - Kraków 4 185 więcej
30. Putaj Mateusz Sobków Amelia PERFECT DANCE - Kraków 3 181 więcej
31. Kowalski Mateusz Batko Milena IMPERIA - Kraków 3 180 więcej
32. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 176 więcej
33. Kulig Jakub Biszczanik Julia IMPULS - Chorzów 3 170 więcej
34. Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków 4 170 więcej
35. Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków 3 161 więcej
36. Świderski Szymon Jędrych Julia BALLROOM - Lublin 3 151 więcej
37. Apolinarski Maksymilian Jurga Magdalena MARGO - Leszno 1 144 więcej
38. Woźniak Wojciech Nowak Emilia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 136 więcej
39. Staniak Hubert Falkiewicz Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 2 131 więcej
40. Zgutka Bartłomiej Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 1 127 więcej
41. Pawlik Mikołaj Siczyńska Aleksandra LATINA - Wolsztyn 1 112 więcej
42. Siwek Jerzy Siwek Zofia AKTAN - Wrocław 1 110 więcej
43. Surkov Semen Grudniak Blanka TOP DANCE STUDIO - Poznań 1 95 więcej
44. Pliszka Philip Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów 1 93 więcej
45. Graczyk Jerzy Plezia Karina GRACJA - Zielona Góra 1 88 więcej
46. Stolarczyk Karol Rychlewska Agata ROYAL DANCE - Szczecin 1 82 więcej
47. Pawelec Wiktor Janosz Dagmara RONDO - Rybnik 1 71 więcej
48. Górny Mateusz Bazylińska Amelia IMPERIA - Kraków 1 63 więcej
49. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 59 więcej
50. Zharykov Oleksandr Wojciechowska Joanna DANCECLUB - Szczecin 1 51 więcej
51. Marcinkowski Krystian Krężel Martyna LATINO - Żabno 1 50 więcej
52. Poździak Rafał Kopiec Oliwia CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
53. Trześniowski Dawid Klejnot Vivien TEAM - Ornontowice 1 47 więcej
54. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
55. Traczyk Kacper Komnata Wiktoria Akademia Tańca - Kielce 1 42 więcej
56. Biały Michał Zybińska Zofia GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 40 więcej
57. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 1 20 więcej