Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 5 1209 więcej
2. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 5 1167 więcej
3. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 4 1163 więcej
4. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 5 800 więcej
5. Onisk Witold Synenko Kateryna POLISH CLUB - Warszawa 3 716 więcej
6. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom 5 709 więcej
7. Kamiński Michał Shyrshkova Kateryna GASIEK - Rzeszów 3 578 więcej
8. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 4 575 więcej
9. Sokol Artem Shaposhnyk Mariia DANCECLUB - Szczecin 4 546 więcej
10. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 4 545 więcej
11. Leszczyński Patryk Bańcerowska Alicja BALLROOM - Lublin 4 545 więcej
12. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 3 479 więcej
13. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 3 470 więcej
14. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 3 367 więcej
15. Szor Hubert Korzhanivska Violetta POLISH CLUB - Warszawa 2 338 więcej
16. Wyszomirski Wiktor Kolasa Wiktoria BALLROOM - Lublin 3 338 więcej
17. Stal Kacper Gawor Jowita IMPERIA - Kraków 2 260 więcej
18. Olszański Oskar Szewc Emilia IMPERIA - Kraków 1 232 więcej
19. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 230 więcej
20. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 1 174 więcej
21. Zyber-Moszak Amadeusz Bryl Aleksandra MARGO - Leszno 1 142 więcej
22. Droszczak Karol Witczak Maja PM - Lubin 1 142 więcej
23. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 1 124 więcej
24. Siwek Jerzy Siwek Zofia AKTAN - Wrocław 1 110 więcej
25. Pawlik Mikołaj Siczyńska Aleksandra LATINA - Wolsztyn 1 110 więcej
26. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 1 97 więcej
27. Dębski Dawid Piechocka Lidia POLISH CLUB - Warszawa 1 95 więcej