Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Łysik Wojciech Żelazna-Łysik Iwona CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 1568 więcej
2. Nadolny Robert Kubalska-Nadolna Agata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 788 więcej
3. Konarski Krzysztof Kozakiewicz-Konarska Iwona TOP DANCE STUDIO - Poznań 4 737 więcej
4. Witkowski Radosław Januchowska - Badach Beata MYKA - Zamość 5 698 więcej
5. Bielewicz Krzysztof Bielewicz Magdalena DANCE CENTER - Poznań 4 659 więcej
6. Rałowski Dariusz Charchut Anna AKSEL - Rzeszów 3 414 więcej
7. Gałecki Marcin Gałecka Natalia DANCE CENTER - Poznań 3 368 więcej
8. Kazimirski Jan Szarecka Agnieszka S.T. ATLAS Warszawa 3 316 więcej
9. Galasiak Sebastian Galasiak Izabela STARLIGHT Zielona Góra 2 302 więcej
10. Bystrzycki Piotr Wawrzyniak Olga AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 242 więcej
11. Kukań Josef Kukań Barbora MIURA - Wrocław 1 240 więcej
12. Dębkowski Łukasz Dębkowska Urszula DCS BRWINÓW 2 220 więcej
13. Nieradzik Adam Nieradzik Anna DANCELOOK - Gliwice 2 185 więcej
14. Wyrwas Przemysław Wyrwas Lidia DANCE CENTER - Poznań 1 178 więcej
15. Betlej Sebastian Betlej Katarzyna CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 2 152 więcej
16. Wróbel Mateusz Wróbel Izabela DANCE IMPERIUM - Poznań 2 138 więcej
17. Krasuski Adam Krasuska Izabela DCS BRWINÓW 1 122 więcej
18. Sawicz Zbigniew Ilnicka Aneta DANCE CENTER - Kluczbork 2 110 więcej
19. Mączka Robert Gut Ewa JUST DANCE Wieliczka 2 104 więcej
20. Wącław Szczepan Wącław Anna ZAWIROWANI - Mysłowice 1 46 więcej
21. Niewola Rafał Niewola Barbara SzT eMiKa - Tarnów 1 15 więcej