Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mączka Robert Gut Ewa JUST DANCE Wieliczka 9 1436 więcej
2. Wącław Szczepan Wącław Anna ZAWIROWANI - Mysłowice 5 1160 więcej
3. Salazhentsau Siarhei Gawlik Ewa AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 971 więcej
4. Kalinowski Michał Kalinowska Agnieszka Akademia Tańca Smooth Gdańsk 5 822 więcej
5. Nadolny Robert Kubalska-Nadolna Agata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 735 więcej
6. Gałecki Marcin Gałecka Natalia DANCE CENTER - Poznań 2 587 więcej
7. Witkowski Radosław Januchowska - Badach Beata MYKA - Zamość 4 552 więcej
8. Sionek Krzysztof Cichowska-Sionek Anna CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 4 421 więcej
9. Bielewicz Krzysztof Bielewicz Magdalena DANCE CENTER - Poznań 3 412 więcej
10. Galasiak Sebastian Galasiak Izabela STARLIGHT Zielona Góra 2 362 więcej
11. Nieradzik Adam Nieradzik Anna DANCELOOK - Gliwice 3 351 więcej
12. Sieradzki Arkadiusz Sieradzka Natalia TOP DANCE STUDIO - Poznań 2 341 więcej
13. Kazimirski Jan Szarecka Agnieszka S.T. ATLAS Warszawa 3 309 więcej
14. Maciąg Andrzej Maciąg Joanna IMPERIA - Kraków 3 290 więcej
15. Strzałka Przemysław Strzałka Ewa SEMPRE - Kraków 4 251 więcej
16. Bystrzycki Piotr Wawrzyniak Olga AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 249 więcej
17. Okulicz-Kozaryn Jarosław Okulicz-Kozaryn Magdalena DIAMENT - Wrocław 1 170 więcej
18. Rejer Robert Rejer Izabela ASTRA - Szczecin 1 111 więcej
19. Wróbel Mateusz Wróbel Izabela DANCE IMPERIUM - Poznań 1 95 więcej
20. Adamczyk Tomasz Adamczyk Eliza BALANS - Lublin 1 94 więcej
21. Wiktorowicz Bogdan Wiktorowicz Bogumiła DCS BRWINÓW 1 85 więcej
22. Betlej Sebastian Betlej Katarzyna CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 65 więcej
23. Niewola Rafał Niewola Barbara SzT eMiKa - Tarnów 1 22 więcej
24. Rałowski Dariusz Charchut Anna AKSEL - Rzeszów 1 20 więcej