Ranking Sportowy na dzień 2024-06-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Haraś Stanisław Haraś Diana DREAM - Poznań 15 2470 więcej
2. Semrau Piotr Semrau Stefania TANGO - Gdynia 7 1681 więcej
3. Maj Sławomir Korzeniowska Małgorzata DCS BRWINÓW 6 1008 więcej
4. Skórnicki Michał Skórnicka Marzena FILEMON - Szamotuły 5 907 więcej
5. Kryczka Szczepan Nidzgorska-Kryczka Marzena AKSEL - Rzeszów 3 903 więcej
6. Wesołowski Artur Wesołowska Anna DANCE IMPERIUM - Poznań 5 770 więcej
7. Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta RÓŻA - Olesno 4 701 więcej
8. Jaros Robert Jaros Agata KICK - Kielce 4 564 więcej
9. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 3 506 więcej
10. Hołota Zenon Hołota Barbara ASTRA - Szczecin 2 330 więcej
11. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata ESENS - Wrocław 4 330 więcej
12. Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 256 więcej
13. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław 2 242 więcej
14. Bożejowski Mariusz Bożejowska Monika ELITE DANCE - Szczecin 2 220 więcej
15. Choromański Grzegorz Winiarska-Choromańska Agnieszka CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 1 178 więcej
16. Wawrynowicz Grzegorz Wawrynowicz Elżbieta STARLIGHT Zielona Góra 1 176 więcej
17. Ushakov Vladyslav Więcław-Włodarczyk Anna VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 1 174 więcej
18. Lubczyński Piotr Lubczyńska Renata ESENS - Wrocław 1 170 więcej
19. Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik 1 163 więcej
20. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól 1 144 więcej
21. Jabłoński Piotr Jabłońska Sylwia ALFA-ASTRA - Stargard 1 142 więcej
22. Łuczyński Tomasz Łuczyńska Anna TANGO - Gdynia 1 140 więcej
23. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 1 112 więcej
24. Momot Przemysław Momot Iwona CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 1 97 więcej
25. Krzykwa Wojciech Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól 1 95 więcej
26. Polowy Aleksander Oszmiańska-Polowy Agnieszka ESENS - Wrocław 1 30 więcej