Ranking Sportowy na dzień 2020-12-13

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 5 1087 więcej
2. Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 3 865 więcej
3. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 779 więcej
4. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta Śląski Klub Taneczny - Katowice 5 769 więcej
5. Gembara Oskar Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 632 więcej
6. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 609 więcej
7. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 5 567 więcej
8. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 546 więcej
9. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 2 502 więcej
10. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 4 389 więcej
11. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 4 375 więcej
12. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 321 więcej
13. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 285 więcej
14. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 2 273 więcej
15. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 269 więcej
16. Gęśla Jakub Warchoł Julia AKSEL - Rzeszów 2 219 więcej
17. Olejnik Bartosz Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 181 więcej
18. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 177 więcej
19. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 1 176 więcej
20. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 170 więcej
21. Skalski Paweł Olaf Drabczyk Karolina IMPERIA - Kraków 1 170 więcej
22. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 1 159 więcej
23. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 144 więcej
24. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 1 144 więcej
25. Dybaś Paweł Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 1 136 więcej
26. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 133 więcej
27. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 133 więcej
28. Ligenza Jakub Kolarczyk Izabela DANCELOOK - Gliwice 2 119 więcej
29. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 112 więcej
30. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 112 więcej
31. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 110 więcej
32. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 103 więcej
33. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 95 więcej
34. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 91 więcej
35. Szyporta Mateusz Przybytniak Marta DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 85 więcej
36. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 85 więcej
37. Mazur Grzegorz Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 84 więcej
38. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 60 więcej
39. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 58 więcej
40. Papierok Krzysztof Nowak Julia TEAM - Ornontowice 1 54 więcej
41. Pawłowski Kornel Kapuścińska Kamila MERENGUE - Stalowa Wola 1 15 więcej