Ranking Sportowy na dzień 2020-12-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 6 1368 więcej
2. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 6 1050 więcej
3. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 4 1048 więcej
4. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 5 815 więcej
5. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 5 796 więcej
6. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 4 738 więcej
7. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika PERFECT STYL - Kraków 4 728 więcej
8. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 5 608 więcej
9. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 5 602 więcej
10. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 5 578 więcej
11. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 569 więcej
12. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 5 510 więcej
13. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 490 więcej
14. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 5 466 więcej
15. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 4 452 więcej
16. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 5 390 więcej
17. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 2 335 więcej
18. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 3 312 więcej
19. Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa 4 306 więcej
20. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 3 300 więcej
21. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 3 261 więcej
22. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 3 256 więcej
23. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 2 248 więcej
24. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 2 244 więcej
25. Kokot Oliwier Siejka Weronika DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 229 więcej
26. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 205 więcej
27. Metack Julian Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 199 więcej
28. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 3 191 więcej
29. Tomaszewski Alan Jędras Wiktoria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 169 więcej
30. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 155 więcej
31. Bryła Tadeusz Piechocka Lidia DZIUPLA - Poznań 2 149 więcej
32. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 137 więcej
33. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 129 więcej
34. Kuchnia Patryk Petriaieva Olesia M-TEAM - Kraków 2 128 więcej
35. Barczyński Wiktor Niezbecka Emilia ISKRA - Międzyrzec Podlaski 1 116 więcej
36. Burdziuk Olaf Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
37. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 114 więcej
38. Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce 1 110 więcej
39. Wiltowski Jakub Zięba Karina IGLICA - Wrocław 1 106 więcej
40. Gędłek Dawid Orządała Malwina AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 105 więcej
41. Galwas Maksymilian Borowska Julia RYTM - Żory 1 105 więcej
42. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 97 więcej
43. Puskarz Kamil Szczerba Aniela LATINO - Żabno 1 95 więcej
44. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 90 więcej
45. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 1 88 więcej
46. Wujastyk Stanisław Romanek Karolina TOP - ART - Lublin 1 88 więcej
47. Michalski Oskar Gajownik Izabela DCS BRWINÓW 1 88 więcej
48. Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 88 więcej
49. Thomalla Pascal Hyla Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 81 więcej
50. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 81 więcej
51. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 80 więcej
52. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 1 70 więcej
53. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 2 66 więcej
54. Grydziuszko Antoni Koch Lena Aleksandra ROYAL DANCE - Szczecin 1 61 więcej
55. Cyran Juliusz Karol Organiściak Karolina ZORBA - Częstochowa 1 60 więcej
56. Salamon Tymoteusz Romaniszyn Klaudia PERFECT STYL - Kraków 1 55 więcej
57. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 54 więcej
58. Dobersztyn Juliusz Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 1 53 więcej
59. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 1 51 więcej
60. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 49 więcej
61. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
62. Gałczyński Oskar Szkutnik Zofia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 37 więcej
63. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 20 więcej