Ranking Sportowy na dzień 2020-02-29

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 2 583 więcej
2. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 2 499 więcej
3. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 3 424 więcej
4. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 2 393 więcej
5. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 2 335 więcej
6. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 2 299 więcej
7. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 2 252 więcej
8. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 1 219 więcej
9. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 2 207 więcej
10. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA 1 185 więcej
11. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 2 179 więcej
12. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 2 171 więcej
13. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 1 126 więcej
14. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 2 125 więcej
15. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 125 więcej
16. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 2 123 więcej
17. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 122 więcej
18. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 113 więcej
19. Trytko Michał Wilk Klaudia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 113 więcej
20. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 112 więcej
21. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 104 więcej
22. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 1 102 więcej
23. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM 2 102 więcej
24. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 90 więcej
25. Karwatowski Michał Szcześniak Beata BAWINEK - Kraków 2 89 więcej
26. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 79 więcej
27. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 71 więcej
28. Gzowski Dominik Żegalski Alicja DANCE IMPERIUM 1 67 więcej
29. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 1 63 więcej
30. Blacha Łukasz Ankudinova Anna BAWINEK - Kraków 1 61 więcej
31. Litewka Michał Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 1 56 więcej
32. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 55 więcej
33. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 1 55 więcej
34. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 53 więcej
35. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 50 więcej
36. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 49 więcej
37. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 1 46 więcej
38. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 1 45 więcej
39. Vykhovanets Olexandr Falda Karina AKSEL - Rzeszów 1 21 więcej
40. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 19 więcej