Ranking Sportowy na dzień 2020-12-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 5 1369 więcej
2. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 5 1331 więcej
3. Szymański Cezary Domaradzka Julia IMPERIA - Kraków 7 1242 więcej
4. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 6 1113 więcej
5. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 4 1082 więcej
6. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 7 1006 więcej
7. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 6 811 więcej
8. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 7 803 więcej
9. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna RYTM - Żory 5 800 więcej
10. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 6 774 więcej
11. Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 4 696 więcej
12. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 3 663 więcej
13. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 3 613 więcej
14. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 5 599 więcej
15. Mierzwa Michał Sobczyk – Jamrozik Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 11 586 więcej
16. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 6 570 więcej
17. Trytko Michał Wilk Klaudia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 556 więcej
18. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 6 551 więcej
19. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 7 512 więcej
20. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 13 510 więcej
21. Gzowski Dominik Żegalski Alicja DANCE IMPERIUM - Poznań 6 490 więcej
22. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 5 459 więcej
23. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 433 więcej
24. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 4 410 więcej
25. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 4 396 więcej
26. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 2 393 więcej
27. Blacha Łukasz Ankudinova Anna BAWINEK - Kraków 5 391 więcej
28. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 6 378 więcej
29. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 3 375 więcej
30. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 4 359 więcej
31. Litewka Michał Martyna Nikola MERENGUE - Stalowa Wola 4 348 więcej
32. Bronowski Karol Matlęga Karolina IMPERIA - Kraków 5 324 więcej
33. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 314 więcej
34. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 306 więcej
35. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 3 301 więcej
36. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 4 286 więcej
37. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 4 241 więcej
38. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 3 233 więcej
39. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 229 więcej
40. Matuszewski Piotr Grabowska Karina Agnieszka DUET - Warszawa 3 225 więcej
41. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 3 221 więcej
42. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 2 211 więcej
43. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 2 207 więcej
44. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 2 203 więcej
45. Depczyński Tomasz Kołodziej Aleksandra LORDANCE - Wodzisław Śl. 4 202 więcej
46. Sambor Jakub Gabrysz Zuzanna IGLICA - Wrocław 3 199 więcej
47. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 193 więcej
48. Nowosiad Tomasz Shokola Olena IMPERIA - Kraków 3 178 więcej
49. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 3 175 więcej
50. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 3 173 więcej
51. Zaprzalka Jakub Topczewska Gabriela KADRYL - Białystok 2 160 więcej
52. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 2 153 więcej
53. Gura Tomasz Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 2 144 więcej
54. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 2 136 więcej
55. Karpinski Marcin Polesińska Ewa DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 131 więcej
56. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 2 125 więcej
57. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 2 123 więcej
58. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 122 więcej
59. Gembara Oskar Staśkiewicz Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 119 więcej
60. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 2 117 więcej
61. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 1 113 więcej
62. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 110 więcej
63. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 97 więcej
64. Karwatowski Michał Szcześniak Beata BAWINEK - Kraków 2 89 więcej
65. Gaj Oskar Redlicka Edyta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 88 więcej
66. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 82 więcej
67. Łokiński Michał Tomasz Grasza Maria TAKT - Chełm 1 80 więcej
68. Śliwa Paweł Karczmarz Agnieszka SUKCES - Jaworzno 2 79 więcej
69. Dybaś Paweł Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 1 67 więcej
70. Zychla Szymon Zychla Wiktoria IGLICA - Wrocław 1 67 więcej
71. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 1 55 więcej
72. Urbański Paweł Guzik Magdalena IDEA - Kraków 1 55 więcej
73. Ivanov Denis Mysiorek Julia DANCECLUB - Szczecin 1 53 więcej
74. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 49 więcej
75. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 1 46 więcej
76. Rylewicz Jarosław Kaczmarczyk Małgorzata BAWINEK - Kraków 1 42 więcej
77. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 40 więcej
78. Olejnik Bartosz Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 35 więcej
79. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 27 więcej
80. Vykhovanets Olexandr Falda Karina A.V. Dance System 1 21 więcej