Ranking Sportowy na dzień 2020-12-13

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 5 1304 więcej
2. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 7 1219 więcej
3. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 6 1017 więcej
4. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 5 945 więcej
5. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 859 więcej
6. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 5 782 więcej
7. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 751 więcej
8. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 4 611 więcej
9. Wiltowski Jakub Zięba Karina IGLICA - Wrocław 4 560 więcej
10. Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa 6 482 więcej
11. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 4 479 więcej
12. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 5 464 więcej
13. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 4 462 więcej
14. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 2 437 więcej
15. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 4 435 więcej
16. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 5 419 więcej
17. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 3 401 więcej
18. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 3 362 więcej
19. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 3 331 więcej
20. Kokot Oliwier Siejka Weronika DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 308 więcej
21. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 287 więcej
22. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 272 więcej
23. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 4 238 więcej
24. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 3 230 więcej
25. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 2 221 więcej
26. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 3 217 więcej
27. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 215 więcej
28. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 212 więcej
29. Metack Julian Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 163 więcej
30. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 156 więcej
31. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 2 155 więcej
32. Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce 1 140 więcej
33. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 2 133 więcej
34. Dobersztyn Juliusz Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 2 126 więcej
35. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 116 więcej
36. Galwas Maksymilian Borowska Julia RYTM - Żory 1 113 więcej
37. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 112 więcej
38. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 110 więcej
39. Burdziuk Olaf Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 99 więcej
40. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 97 więcej
41. Thomalla Pascal Hyla Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 91 więcej
42. Bryła Tadeusz Piechocka Lidia DZIUPLA - Poznań 1 90 więcej
43. Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 88 więcej
44. Wujastyk Stanisław Romanek Karolina TOP - ART - Lublin 1 88 więcej
45. Michalski Oskar Gajownik Izabela DCS BRWINÓW 1 80 więcej
46. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 80 więcej
47. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 75 więcej
48. Cyran Juliusz Karol Organiściak Karolina ZORBA - Częstochowa 1 75 więcej
49. Kuchnia Patryk Petriaieva Olesia M-TEAM - Kraków 1 70 więcej
50. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 2 60 więcej
51. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 1 57 więcej
52. Goch Łukasz Rożniata Karolina STTS Kraków 1 55 więcej
53. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 1 49 więcej
54. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej
55. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej