Ranking Sportowy na dzień 2020-12-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta Śląski Klub Taneczny - Katowice 7 1476 więcej
2. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 6 1090 więcej
3. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 4 967 więcej
4. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Jaworzno 4 853 więcej
5. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 7 810 więcej
6. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 699 więcej
7. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 3 692 więcej
8. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 7 664 więcej
9. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 4 653 więcej
10. Mielczarek Adrian Pasamonik Ismena SUKCES - Jaworzno 5 608 więcej
11. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina BALANS - Lublin 5 596 więcej
12. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 2 590 więcej
13. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 4 500 więcej
14. Zarzycki Gabriel Andruszko Zofia IGLICA - Wrocław 5 469 więcej
15. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 432 więcej
16. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 3 410 więcej
17. Stupachenko Kyrylo Brodacka Nikola AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 382 więcej
18. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 4 378 więcej
19. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 363 więcej
20. Ostrychniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 2 336 więcej
21. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 325 więcej
22. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 323 więcej
23. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 5 300 więcej
24. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 3 294 więcej
25. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 3 287 więcej
26. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 252 więcej
27. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 2 235 więcej
28. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 232 więcej
29. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 228 więcej
30. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 225 więcej
31. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 220 więcej
32. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 3 193 więcej
33. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 189 więcej
34. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 3 183 więcej
35. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria TWIST - Białystok 1 170 więcej
36. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
37. Korbut Aleksander Dorycka Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 166 więcej
38. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 164 więcej
39. Antos Adrian Wojciuch Laura DANCE PROJECT- Wrocław 2 157 więcej
40. Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra JUMP - Janów Lubelski 2 154 więcej
41. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 150 więcej
42. Purczyński Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 142 więcej
43. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 140 więcej
44. Mazur Grzegorz Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 131 więcej
45. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 125 więcej
46. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 2 118 więcej
47. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 116 więcej
48. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 109 więcej
49. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 108 więcej
50. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna ST IMPRESJA Kęty 1 101 więcej
51. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 101 więcej
52. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 100 więcej
53. Prażak Maksymilian Kuligowska Magdalena MARGO - Leszno 1 99 więcej
54. Baszczowski Bartosz Kozioł Lena SzT eMiKa - Tarnów 2 95 więcej
55. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 94 więcej
56. Popławski Ignacy Romaniuk Julia AIR DANCE - Warszawa 1 92 więcej
57. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 90 więcej
58. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 89 więcej
59. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 82 więcej
60. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 1 82 więcej
61. Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta MDANCE - Przemyśl 1 82 więcej
62. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 80 więcej
63. Wołowik Karol Skiba Joanna TOP - ART - Lublin 1 80 więcej
64. Dziedzic Michał Bała Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 79 więcej
65. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 1 73 więcej
66. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 73 więcej
67. Wilk Tobiasz Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 70 więcej
68. Kruk Dawid Furman Daria SUKCES - Jaworzno 1 65 więcej
69. Wiórek Maciej Szołtysik Weronika IMPULS - Chorzów 1 59 więcej
70. Jaworski Adrian Noska Zuzanna ROYAL DANCE - Szczecin 1 55 więcej
71. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 55 więcej
72. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 54 więcej
73. Lipiński Daniel Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 1 53 więcej
74. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 53 więcej
75. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 50 więcej
76. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 50 więcej
77. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 1 49 więcej
78. Ewangelu Evangelos Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 1 49 więcej
79. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 47 więcej
80. Braun Patryk Mieszczak Emilia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 44 więcej